یک کارگر برای United Parcel Service Inc. (یو پی اس) باعث می شود تحویل در یک خیابان با بسته فروشگاه ها در محله پارک در محله بروکلین نیویورک, آوریل 7 سال 2020 است.

استفانی کیت | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

اقلیت متعلق به زنان روستایی و کسب و کارهای کوچک ممکن است به دریافت وام زیر چک حفاظت از برنامه به دلیل مدیریت کسب و کار کوچک نیست دستور دهندگان به اولویت بندی جوامع محروم به عنوان نامیده می شود بر اساس قانون با توجه به گزارش بازرس کل.

به ناظر گزارش همچنین نشان SBA نیست شامل اطلاعات دموگرافيک در برنامه های کاربردی وام و به عنوان یک نتیجه, شما به احتمال زیاد قادر نخواهد بود برای تعیین اینکه آیا بودجه به جوامع محروم در نظر گرفته شده.

“از آنجا که SBA نیست ارائه راهنمایی به وام دهندگان در مورد اولویت وام گیرندگان در محروم و روستایی بازارهای این وام از جمله روستایی اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار ممکن است با دریافت این وام در نظر گرفته شده” بازرس کل گفت.

چک حفاظت از برنامه های ایجاد شده توسط مراقبت در عمل ارائه می دهد وام های کم بهره برای کمک به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک شناور به عنوان دولت موظف اجتماعی فاصله اقدامات باید زمین اقتصاد به متوقف مجازی در سراسر کشور است. کسب و کارهای کوچک هستند واجد شرایط برای کسانی که وام ببخشند اگر آنها با استفاده از پول برای تایید اهداف است.

اما بازرس کل در بر داشت SBA و وزارت خزانه داری صادر الزامات مورد نیاز برای وام بخشش که تراز با قانون است. SBA نیاز به وام گیرندگان به استفاده از حداقل 75 ٪ از وام به پوشش حقوق و دستمزد به واجد شرایط برای آمرزش و مراقبت عمل نمی کند تماس بگیرید و برای این کار با توجه به گزارش.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک به خصوص رستوران و نوار صاحبان شکایت کرده است که 75 درصد نیاز آنها را مانع از استفاده از بخش عمده ای از منابع مالی برای پوشش هزینه های چنین به عنوان اجاره و آب و برق و پرداخت به فروشندگان است.

بازرس کل به نام برای SBA به تجدید 75% نیاز, موضوع, راهنمایی, نیاز به وام دهندگان به اولویت بندی جوامع محروم و تجدید نظر در وام های کاربردی شامل اطلاعات دموگرافيک.

“بازرس کل را نقد و بررسی روشن می سازد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید فورا رفع چک حفاظت از برنامه ها برای کمک به واقعا کسب و کارهای کوچک است که تا کنون دریافت نکرده اند به کمک آنها نیاز دارند” گفت: سناتور. چاک شومر D-نیویورک که درخواست این گزارش همراه با سنسور. بن کاردین (D-Md.) و Sherrod قهوه ای (D-اوهایو).

“SBA باید بیشتر به توقف درمان خاص برای خوبی متصل کسب و کار در هزینه مشروع کسب و کارهای کوچک در تلاش برای شناور ماندن و حمایت از کارگران خود را در این بیماری همه گیر” شومر گفت.

SBA کاهش یافته است به نظر.

چک Protection Program شد نورد در یک ماده از روز در اوایل ماه آوریل و در مواجهه تقاضای بی سابقه ای در میان توده اخراج و تعطیلی کسب و کار با توجه به اجتماعی فاصله گرفته است. $349 میلیارد صندوق به سرعت از پول زد و رو خشمگین انتقاد که عموم شرکت های معامله شد دریافت بخش عمده ای از وام های, در حالی که کسب و کارهای کوچک تلاش برای به دست آوردن برنامه های کاربردی پردازش دلیل مشکلات فنی و سردرگمی است.

دور دوم $310 میلیارد دلار در بودجه تصویب شد در اواخر ماه آوریل با وام با مجموع بیش از $187 میلیارد تصویب شده ، SBA امضا کرده است و در بیش از 2.5 میلیون وام با اندازه متوسط از $73,512 در مقایسه با بیش از 1.6 میلیون وام مصوب در دور اول با اندازه متوسط از $206,000.

فدراسیون ملی کسب و کار مستقل در یک نظرسنجی منتشر شده روز شنبه گفت: بیشتر کسب و کارهای کوچک در حال حاضر دریافت بودجه با 61 درصد از متقاضیان دریافت وام خود را تا کنون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی