پل تودور جونز می گوید شرکت های دیگر می تواند وجود داشته باشد فقط به حداکثر رساندن سود

دیرین مدیر صندوق پرچین پل تودور جونز روز چهارشنبه نقد طولانی-برگزار باور است که شرکت ها باید وجود داشته باشد برای تنها هدف از تولید سود.

جونز که سخنان آمد در طول فقط سرمایه رویداد با CNBC اندرو راس Sorkin گفت آن است که فلسفه ای که اجازه می دهد تا شرکت های بزرگ تخته به بی توجهی به مسائل حقوق صاحبان سهام در محل کار و در نهایت تضعیف ثبات گسترده تر ایالات متحده در جامعه است.

“هنگامی که شما فقط نگاه و می گویند که تنها چیزی که یک شرکت را نگران کرده است که سود آن را می دهد که شرکت یک پاس به پرداخت توجه به پرداخت حقوق صاحبان سهام پرداخت نمی توجه برابری جنسیتی توجه به برابری نژادی. توجه به یک میزبان کامل از عوامل اجتماعی است که در پایان روز از اساس و بنیاد قوی و پر جنب و جوش جامعه” جونز گفت.

این رویداد به میزبانی فقط سرمایه و لورل استراتژی شامل نزدک مدیر عامل markowitz و ویستا سهام شرکای مدیر عامل شرکت رابرت اسمیت. این گروه در مورد راه هایی که در آن کسب و کار گسترده تر جامعه می تواند در بهبود آن نقش که در مواجهه با حوادث مانند Covid-19 بحران و یا ناآرامی موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس ماه گذشته و گسترده تر نابرابری در آمریکا

“هنگامی که این بیماری همه گیر آمار این جای تعجب نیست که بزرگترین مشکل اجتماعی تجلی خود را در این کشور شکننده ترین زیرساخت های اجتماعی,” او اضافه شده است. او را تحسین کسب و کار میزگرد تصمیم در سال 2019 به طور رسمی دوباره تعریف هدف از یک شرکت که شامل “همه ذینفعان از جمله کارکنان و مشتریان و گسترده تر مردم است.

در این مراسم جونز نقد آموزه های میلتون فریدمن ایالات متحده اقتصاددان که معروف استدلال در سال 1970 است که شرکت ها صرفا به حداکثر رساندن سود است. مدیر صندوق لعنتی که نظر به عنوان “بسیار باریک کوته و معاملاتي” و سرزنش که ایده برای کمک به تضعیف اجتماعی و حقوق مدنی تغییرات پی در طول 1960s.

جونز که سرمایه گذاری دلاوری به تحسین او پس از پیش بینی و سود از سال 1987 سهام-سقوط بازار است رئیس فقط سرمایه یک شرکت جمع آوری داده ها در تجزیه و تحلیل و رتبه های عمومی شرکت های ایالات متحده بر اساس معیارهای مانند کارگر پرداخت اختلاف, روابط مشتری و اثرات زیست محیطی.

جونز و دیگران بر این باورند که سرمایه گذاری در شرکت هایی که به دنبال کاهش اثرات زیست محیطی خود و موسسه حکومت داری خوب در استخدام و برابری شیوه یک راه عاقلانه برای اختصاص پول در دراز مدت. و کاتالیزوری حوادث مانند Covid-19 pandemic انتظار می رود برای ادامه برای رانندگی نقدی به اصطلاح ESG سرمایه گذاری که ارزیابی زیست محیطی یک شرکت اجتماعی و رتبه های حکومت.

اخلاق به کنار از جمله ESG وجوه نقاشی سطوح, نقدی, چرا که آنها در حال اثبات این است که آنها ارائه می دهند قابل مقایسه اگر نه بازار-ضرب و شتم می گرداند.

جونز به عنوان مثال کار با گلدمن ساکس در سال 2018 به راه اندازی فقط در ایالات متحده بزرگ کلاه سهام ETF صندوق که آهنگ های سهام عملکرد شرکت های رتبه بندی شده توسط فقط سرمایه است. صندوق outperforming S&P 500 سال به تاریخ و همچنین بیش از 12 ماه گذشته با افزایش 12.07% از طریق روز سه شنبه نزدیک است.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme