برنده 2019 لیگ از افسانه نهایی جهان FunPlus ققنوس افراشتن دعوت جام

منبع: بازی ضد شورش

Esports دیده است یک موفقیت بزرگ به عنوان شیوع کروناویروس را مجبور به لغو سنتی, رویدادهای ورزشی و مستندات مصرف کنندگان منجر شده جذب به سمت بازی های آنلاین برای سرگرمی.

اما یکی از esports سرمایه گذار در صندوق سرمایه گذاری شریک می گوید: ارزیابی در بخش های خاص اخذ شده است “از دست” به طوری که این بازار می تواند وارد یک “اصلاح mode.”

ینس Hilgers موسس شریک در Bitkraft Esports سرمایه گذاری — صندوق که همچنین سرمایه گذاری در NERD ETF خالق Roundhill سرمایه گذاری — گفت که در حالی که esports شده است “دیدنی رشد منطقه” سرمایه گذار FOMO (ترس از گم کردن) و بیش از وعده داده شده بینی منجر به متورم ارزیابی در فضا است.

او می گوید: درست است به خصوص برای esports تیم است.

بسیاری از سرمایه گذاران فکر “‘سلام اگر من بخشی از این اوایل من گرفتن یک شات” در یک esports حق رای دادن گفت: Hilgers. “من فکر می کنم وجود دارد یک سطح معینی از ترس از دست رفته.” او همچنین با اشاره به “نسبتا بالا” رشد انتظارات توسط تیم بنیانگذاران و تیم مدیریت.

با توجه به Deloitte و Esports ناظر تیم سازمان ها یکی از پنج کلید سرمایه گذاری مناطق در فضا با کمتر از 200 میلیون دلار سرمایه گذاری در تیم های در طول سال 2018 است.

آن را شامل نمی شود برخی از بزرگتر سرمایه گذاری که صورت گرفته است از آن زمان به بعد مانند $40 میلیون سری بودجه دور برای یک esports سازمان شناخته شده به عنوان فاز قبیله اعلام کرد که اواسط ماه آوریل است. اگر چه برخی از تیم ها تخمین زده می شود ارزش صدها میلیون دلار وجود دارد, همیشه سوال اطراف ارزش واقعی خود را.

و خیلی از این است که شروع به ظهور, به خصوص به عنوان آگهی و بودجه رنج می برند به عنوان یک نتیجه از Covid-19 شیوع. در حالی که Hilgers اشاره می کند که سرمایه گذاران همواره در مواجه با چالش بدانند که بازی به تمرکز بر روی آنها در حال حاضر ممکن است شروع به دیدن که بخش های خاصی مانند تیم — نیست بحران-اثبات با توجه به شدت این صنعت بستگی به حمایت های مالی و درآمد تبلیغ.

“ما در زمان بحران مالی و در یک بحران مالی, آگهی, بودجه رنج می برند,” او گفت:.

برآورد اولیه پیش بینی شده است که جهانی esports صنعت را پیش افتادن از 1 میلیارد دلار درآمد در سال جاری با توجه به تحقیقات شرکت Newzoo.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی