Palantir محرمانه فایل های عمومی

Palantir فن آوری مدیر عامل الکس Karp می رسد در “Tech خوب” اجلاس سران در پاریس فرانسه, مارس 15 2019.

چارلز Platiau | ایسنا

تجزیه و تحلیل داده های نرم افزار شرکت Palantir فن آوری گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که این پرونده محرمانه برای عرضه های عمومی سهام.

تاسیس در سال 2004 Palantir شده است در میان بسیار با ارزش شرکت های سرمایه گذاری حمایت بالا بردن حدود 2.6 میلیارد دلار و رسیدن به 20 میلیارد دلار ارزیابی پنج سال پیش. به پالو آلتو در کالیفرنیا شرکت بر اساس گفته CNBC در ماه آوریل که در آن انتظار می رود به بیش از 1 میلیارد دلار درآمد در این سال است.

شرکت های بزرگ و سازمان های دولتی با استفاده از Palantir نرم افزار به طور معمول شامل مقدار گسترده ای از اطلاعات و Palantir استخدام “رو به جلو اعزام مهندسین نرم افزار” که از نزدیک کار با مشتریان. اخیرا در هفته گذشته Palantir نشانه در یک پرونده بود که افزایش بیشتر سرمایه به عنوان بخشی از یک دور است که می تواند نزدیک به 1 میلیارد دلار.

Palantir بیش از 2500 کارکنان ذکر شده در ارتباط با. Thiel اولیه حامی از Facebook کرده و تشویق این شرکت برای اقامت خصوصی به عنوان زمانی که ممکن است اگر چه از بنیانگذاران جو Lonsdale دارای لابی برای یک IPO. یک سال پیش Lonsdale پیش بینی کرد که یک IPO بود “چند سال” دور وال استریت ژورنال گزارش شده است.

ماه گذشته Palantir اضافه شده الکساندرا ولف شیف بود که پس از آن یک خبرنگار مجله به آن هیئت مدیره در حال تبدیل شدن به اولین زن مدیر. کالیفرنیا نیاز به شرکت های دولتی به حداقل یک زن در هیئت مدیره.

اطلاع از محرمانه تشکیل پرونده به این معنا نیست که یک لیست است که لزوما قریب الوقوع است. تحویل مواد غذایی شرکت Postmates در گفت و گو با محرمانه زمینه را برای یک IPO در فوریه 2019 اما رفت و هرگز ، روز دوشنبه بارگذاری گفت: آن موافقت کرده بود برای خرید Postmates برای $2.65 میلیارد دلار سهام.

— CNBC Ari لوی کمک به این گزارش.

تماشا کنید: CNBC کامل مصاحبه با Palantir مدیر عامل الکس Karp در داووس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر