اوراکل اسلاید در کاهش درآمد

مدیر عامل شرکت اوراکل Safra Catz ارائه یک سخنرانی در طول سال 2019 Oracle OpenWorld در 17 سپتامبر سال 2019 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است. مدیر عامل شرکت اوراکل Safra Catz لگد کردن بعد دو سال 2019 Oracle OpenWorld با یک سخنرانی. این کنوانسیون سالانه اجرا می شود از طریق سپتامبر 19.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

اوراکل سهام کاهش یافت و به اندازه 5 درصد در گسترش تجارت روز سه شنبه پس از شرکت در گزارش مالی سه ماهه چهارم نتایج است که از دست رفته تحلیلگران درآمد تخمین می زند. درآمد پایین بود 6% از یک سال پیش در این سه ماهه به پایان رسید که در مارس 31, با توجه به بیانیه.

در اینجا این است که چگونه این شرکت انجام:

  • درآمد: $1.20 به ازای هر سهم تعدیل
  • درآمد: $میلیارد 10.44

این شرکت در ماه مارس گفت که این انتظار تقریبا مسطح درآمد در سه ماهه. تحلیلگران بررسی Refinitiv انتظار داشتند $1.15 در تعدیل سود هر سهم در $10.65 میلیارد دلار در سال درآمد. مقايسه نتايج با برآوردهای تحلیلگران ساده نیست زیرا coronavirus نهفته اوراکل عملیات در سه ماهه.

اوراکل بزرگترین دسته ابر خدمات و مجوز پشتیبانی تحویل $6.85 میلیارد دلار در سال درآمد در حال رشد 1 درصد به صورت سالانه و درست در زیر $6.90 میلیارد اجماع در میان تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet.

درآمد از ابر و در محل مجوز آمد و به $1.96 میلیارد دلار کاهش 22 درصد و کمتر از FactSet اجماع $2.14 میلیارد دلار است.

“به عنوان سه ماهه پیشرفت ما شاهد یک dropoff در معاملات به خصوص در صنایع بیشترین تاثیر بیماری همه گیر” مدیر عامل Safra Catz به گفته تحلیلگران در یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه. “به عنوان کشور آغاز بازگشایی اقتصاد خود را از بسیاری از این بحث ها در حال حاضر از سر گرفته شد. پس از این نمی شد از دست داد به رقبای ما معتقدیم که بسیاری از این کسب و کار خواهد شد در نهایت رزرو شده بود و در حالی که برخی از مشتریان را معوق پروژه های ما نیز به سرعت در حال ساخت خط لوله جدید با مشتریان است که در حال حرکت خود را در قضیه حجم کار به ابر.”

همه گیر باعث شده برخی از شرکت ها به تجدید نظر خود را ابر عملیات از جمله مشاهده اوراکل به عنوان یک جایگزین برای آمازون و مایکروسافت ابرها که بیشتر سهم بازار از اوراکل ابر Catz گفت.

در سه ماهه اوراکل اعلام کرد نقطه جدید-از-فروش سخت افزار برای خرده فروشان و جدید ابر کسب و کار از شرکت ارتباطات زوم و 8×8.

“8×8 بسیار شگفت زده شد تا چه حد از عملکرد خود دستاوردهای حرکت از AWS حرکت بخشی از سیستم خود را از AWS و به OCI [Oracle cloud infrastructure],” لری الیسون از بنیانگذاران اوراکل و رئیس آن افسر ارشد فناوری. “آنها شگفت زده شدند تا با عملکرد و دستاوردهای آنها به دست آورد و صرفه جویی در هزینه های آنها زمانی که آنها تصمیم به حرکت می کند تمام خدمات خود را از AWS و به اوراکل.”

Catz به نام برای 84 سنت افزایش به 88 سنت در تعدیل سود هر سهم و طیف وسیعی از 1% درآمد به کاهش به 1 درصد رشد درآمد در سه ماهه اول سال مالی. تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv انتظار داشتند 85 سنت در تعدیل سود هر سهم و $9.09 میلیارد دلار در سال درآمد که نشان میدهد 1.4% سال بیش از سال کاهش است.

Catz کاهش یافته است به ارائه راهنمایی برای 2021 سال مالی. او گفت که او فکر رشد درآمد خواهد سرعت بخشیدن به این سال است.

برنشتاین تحقیقات علامت Moerdler و Firoz Valliji کاهش مالی خود را سه ماهه چهارم برآورد هفته گذشته تا حدودی منعکس کننده بالقوه خرید اینترنتی از ویروس.

“4Q20 خواهد شد قوی سه ماهه با توجه به فصلی بالا مخلوط مجوز درآمد بهره گیری مستقل از پایگاه داده فروش” نوشت Moerdler و Valliji که معادل یک خرید امتیاز در Oracle سهام. “ما در حال حاضر بیشتر نگران مجوز درآمد به عنوان معاملاتي درآمد بسیار بیشتر به طور جدی تحت تاثیر اقتصادی اختلال به خصوص در کوتاه مدت آن را به عنوان سازمان های متمرکز بر کار از خانه به جای پروژه های بزرگ.”

با وجود این پس از ساعت, حرکت, Oracle سهام آنها تا حدود 3 ٪ در سال.

اصلاح: اوراکل از دست رفته اجماع بالا خط (درآمد) انتظارات اما ضرب و شتم پایین (تنظیم EPS) انتظارات.

دیده بان: سلام چه خبر است با اوراکل? #AskHalftime

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme