‘فرصت مناطق’ سقوط کوتاه در کمک به جوامع کم درآمد, مطالعه می یابد

“فرصت مناطق” سنگ بنای کاخ سفید طرح برای مبارزه با نابرابری نژادی را عمدتا کمک زیادی پروژه های املاک و مستغلات در حالی که بسیاری از جوامع کم درآمد هنوز به سود بر اساس یک مطالعه جدید.

این طرح که بخشی از 2017 کاهش مالیات و جذب بیش از 10 میلیارد دلار در سرمایه گذاری های صورت گرفته در مرکز صحنه در واشنگتن بحث بر سر نژادی و بی عدالتی و نابرابری.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و بسیاری از اعضای جمهوری خواه کنگره باید فرصت تبلیغ مناطق به عنوان یک راه برای ایجاد شغل و بلند کردن جوامع محروم و اقلیت متعلق به کسب و کار. منتقدان می گویند این برنامه ارائه می دهد که معافیت های مالیاتی برای ثروتمندان به سرمایه گذاری در پروژه های تعیین شده فاقد شفافیت است و تا حد زیادی کمک سرمایه گذاران و توسعه دهندگان.

یک مطالعه جامع از این برنامه توسط موسسه شهری با یک کمک مالی از جی پی مورگان چیس در بر داشت که در حالی که فرصت مناطق کمک کرده اند برخی کم درآمد جامعه پروژه ها و ایجاد شبکه های جدید از سرمایه گذاران و فعالان اجتماعی آنها کاهش یافته است کوتاه خود را بزرگتر وعده.

“مشوق در نظر گرفته شده بودند به پرورش و عادلانه توسعه نتایج — از جمله با ایجاد شغل با کیفیت و مقرون به صرفه مسکن جامعه گرا امکانات رفاهی مانند فروشگاه های مواد غذایی و بهبود کیفیت زندگی برای افراد کم درآمد” این گزارش گفت:. “ما شواهد نشان می دهد آنها نیاز به دوباره طراحی شده تا دولت دلار اختصاص داده شده به طور موثر و کمک حامیان پروژه دستیابی به این نتایج است.”

برنامه اصلی نقص بر اساس این گزارش این است که بازده سرمایه گذاری. سرمایه گذاران ثروتمند تمایل به دنبال بازده بالا در پول خود را و پروژه ها در مناطق کم درآمد را کم گرداند. بنابراین فرصت منطقه پول جریان به خرده فروشی و محل سکونت و پروژه های تجاری در حال حاضر در مناطق توسعه یافته به جای اقلیت متعلق به کسب و کار و جوامع است که نیاز به سرمایه, مطالعه گفت.

“مسکن لوکس در قدردانی از محله بنابراین ممکن است بسیار بزرگتر و پشتیبانی از گفتن پروژه های مسکن مناسب” در این گزارش است. آن اضافه شده است که سرمایه گذاران ثروتمند در این برنامه به دنبال بازده حدود 10 ٪ یا بیشتر در حالی که اجتماعی-تاثیر سرمایه گذاری به طور معمول عملکرد در پایین تک رقمی.

برنامه که اجازه می دهد تا سرمایه گذاران به تسلیم و یا کاهش سود سرمایه مالیات اگر آنها رول پول به یک فرصت منطقه نیز برگزار شد به آن جدول زمانی. برای به دست آوردن بزرگترین سود سرمایه گذاران را به نگه داشتن پول خود را در پروژه حداقل به مدت 10 سال — بیش از حد طولانی برای بسیاری از سرمایه گذاران ثروتمند اما بیش از حد کوتاه برای بسیاری از جامعه-پروژه های توسعه است.

“10 سال زمان افق ترین (فرصت zone) حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاری است نه به اندازه کافی بلند برای دراز مدت جامعه مالکیت دارایی های چنین به عنوان مقرون به صرفه مسکن و مراکز بهداشتی و یا مدارس باعث توسعه عادلانه حامیان پروژه به تقلا برای قرار دادن با هم [a] refinancing طرح که ممکن است در آینده نرخ بهره و یا بازار املاک و مستغلات و محیط زیست” در این گزارش است. “برعکس 10 سال افق زمانی است که بیش از حد جامد و بیش از حد ثابت برای ایجاد انگیزه قابل استفاده برای غیر–املاک و مستغلات سرمایه گذاری کسب و کار.”

فرصت مناطق نیز رنج می برند از فرهنگی و اقتصادی قطع ارتباط بین سرمایه گذاران ثروتمند و کم درآمد جوامع آنها قرار است به کمک. رئیس انگیزه ای برای سرمایه گذاری در یک فرصت منطقه سرمایه-مالیات بر سود شکستن — تا 15 ٪ برای سرمایه گذاری برگزار می شود حداقل هفت سال و کامل فرار مالیاتی در به دست آوردن در این فرصت صندوق اگر آن برگزار شد از 10 سال. اما این مطالعه گفت که به این دلیل که سرمایه گذاران که به نفع عمدتا ثروتمند — نزدیک به سه چهارم از سود سرمایه در بالای 1 درصد از حقوق بگیران — “مردم از خارج از مناطق را تا حد زیادی توان سرمایه گذاری تصمیم گیری که بر منطقه و ساکنان” این گزارش گفت:.

سیاه سازمان از فرصت-پروژه های منطقه نیز احساس “الگوهای تبعیض را ساخته اند آن را سخت برای ارتباط با سرمایه گذاران” این گزارش گفت:. یک توسعه دهنده از رنگ گفت که در میان خانواده ثروتمند-دفاتر و میلیونر و میلیاردر, سرمایه گذاران “خود را درب نشده اند باز به زنان و اقلیت توسعه دهندگان. درهای بسته شده به ما شده است که این مورد برای مردمی دیگر بیش از حد” با توجه به گزارش.

در این گزارش گفت که برای رفع این برنامه فرصت مناطق نیاز به بهتر هدفمند به مناطق کم درآمد و اقلیت متعلق به کسب و کار و نه به از املاک و مستغلات پروژه های که در حال حاضر در جریان است در بیشتر مناطق مرفه. این مشوق های مالیاتی در این گزارش گفت: باید به خود تاثیر اجتماعی به جای سرمایه گذاری خود را می گرداند. و مناطق باید با زوج دیگر برنامه های دولت برای افزایش بازده و مقرون به صرفه تر-پروژه های مسکن و مواد غذایی و بانک ها و فروشگاه های مواد غذایی در محله های محروم بیشتر دوام.

“همانطور که ما دست و پنجه نرم کردن با دوقلو بهداشت عمومی و تهدید اقتصادی فعلی لحظه شمار و دیرینه مسائل را با خشونت پلیس به محل مبتنی بر گناهان که مجبور به ایجاد (فرصت مناطق) هستند در معرض خطر از گسترش بیشتر” این گزارش گفت:.

وزارت خزانه داری از سوی دیگر ، تیم اسکات, R-S. C. پیشرو طرفدار این مناطق را بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme