Op-ed: چرا رسانه های اجتماعی مدیران اجرائی مانند زوکربرگ و دورسی مخفیانه مانند سوخت رسانی جعلی اخبار بحث

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته است قبل از امضای یک فرمان اجرایی در مورد رسانه های اجتماعی شرکت ها در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده 28 مه سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

رسانه های اجتماعی محتوای بحث اتحاد هایش تا به یک سطح از شدت در روزهای اخیر است که ما هرگز نمی توانست تصور. در اوایل این هفته رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر نشان می دهد که وجود دارد خواهد بود اجتناب ناپذیر تعصب آینده از استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری – مفاهیم است که در توییتر تأیید به میزان اطلاعات غلط. توییتر که به مدت طولانی به حال یک مکانیسم است که توسط آن می توانید پرچم محتوای منتشر شده توسط چهره های عمومی در حالی که نگه داشتن آن را آنلاین استفاده می شود آن را برای اولین بار در برابر رئیس جمهور تهمت مطالب ذکر است که ادعای او در مورد ایمیل ها بودند گمراه کننده و لینک دادن به یک صفحه شامل اطلاعات بیشتر در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری.

پاسخ از اداره سریع بود: رسانه های اجتماعی اجرایی به منظور هدف قرار دادن محتوای سیاست های اینترنت شرکت. رئیس جمهور جدید سیاست مورد حمله قرار گرفت توسط کارشناسان بلافاصله با بسیاری از محققان نشان می دهد که از نظر قانونی, زبان, سفارش ظروف سرباز یا مسافر است که در آن اقدام به نادیده گرفتن دیرینه بخش 230 قانون ارتباطات نجابت که proffers اینترنت شرکت های ایمنی برای محتوا-حذف گیری.

توجه به محتوا و مسائل مربوط به سیاست تنها مضاعف جمعه صبح: مغلوب ساختن پیشی جستن و رسمی کاخ سفید در حساب توئیتر خود نوشت که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در اشاره به جورج فلوید تظاهرات – کلماتی که توییتر انگشتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ضعیف توییت بر اساس آن تسبیح و خشونت است. موشکافی بیش از محتوای مسائل به نظر نمی رسد به پایانی در همه به زودی.

آنلاین دروغ و نفرت گفتار و خشونت

که نظارت بر محتوای سیاست است که در واقع مهم است. جهان است که با تمرکز بر این موضوع عبور از محتوای سیاست اصلاحات با هدف نگه داشتن محتوای متخلف از اینترنت شرکت های سیستم عامل است. به حوادث اخیر در بسیاری از نقاط اروپا و سری لانکا و هند و برزیل و در سراسر ایالات متحده — قابل توجه شاید نسل کشی انجام میانمار مقامات نظامی — به وضوح نشان می دهد, اینترنت شرکت نیاز به انجام بیشتر برای نگه داشتن سیستم عامل خود را رایگان از دروغ نفرت سخنرانی تبعیض آمیز و خشونت است.

اما ما نباید فراموش کنیم که بحث از محتوای سیاست مقررات است که یک سیاه چاله از انواع در حال حاضر ما سیاسی. دو دلیل وجود دارد برای این است. این اولین بار است که درگیری های سیاسی به خصوص در ایالات متحده بیش از چگونه و چقدر ما باید حفظ ملی تعهد به آزادی بیان در این فروم از مصرف کننده اینترنت سیستم عامل است. بحث های اطراف متمم اول قانون اساسی حقوق مملو از جنجال در آمریکا که در آن محافظه کاران را مطرح نگرانی عمیق با حساب سرکوب چنین راست رهبران فکری به عنوان ریچارد اسپنسر, Jared Taylor و لورا Loomer که گسترش روح سفید برتری از طریق توییت خود نوشته ها و ویدئوها.

دوم — و به اعتقاد من بیشتر انتقادی — استانداردهای مورد استفاده در تنظیم سخنرانی نفرت دروغ و کلاس های دیگر از محتوای متخلف را تا حد زیادی متفاوت است در سراسر جهان. مختلف هنجارهای فرهنگی اعم از نسبتا لیبرال به فوق العاده محافظه کار موجود در بین کشورها و در داخل کشورها. از آن خواهد شد به یاد ماندنی چالش برای جامعه مدنی, دولت های ملی و سازمان های بین المللی برای رسیدن به یک مجموعه ای از هنجارها که اینترنت باید درخواست در ابد. این یک وظیفه است که ضروری خواهد بسیاری از بحث های سخت بیش از چندین سال و حتی پس از همه آن شور و مشورت است که ممکن است ما هیچ مسیر روشنی رو به جلو در پیوند استانداردهای جهانی است.

ما باید طبقه بندی سیاست بحث در اطراف سخنرانی نفرت, دروغ, تروریسم و مانند آن به عنوان مسائل از محتوای سیاست ها و درمان آنها را به طور مستقل از یک کلاس دوم مقررات: مقررات اقتصادی است که حمله به مدل های کسب و کار از دره سیلیکون اینترنت شرکت های متمرکز در اطراف شفافیت و رقابت است.

تنظیم اقتصادی در مقابل محتوای اعتدال

تا مطمئن شوید که هر دو کلاس از آینده مقررات — محتوای سیاست ها و سیاست های اقتصادی — حیاتی هستند و آنها به همان اندازه مهم است. جامعه خواسته های صلح; اما ما اینترنت سیستم عامل ایجاد هرج و مرج را قادر می سازد به گسترش دروغ ایجاد نفرت را قادر می سازد به گسترش سفید supremacists’ پیام و ایجاد خشونت با دادن استبدادی مقامات یک پلت فرم برای گسترش نژادپرستانه توطئه. جامعه خواسته انصاف; اما ما شرکت های اینترنتی به طور سیستماتیک بهره برداری از فردی مصنوعی و ناحق غیر فعال کردن طراوت و چالاکی و پویایی بازارهای باز و تصمیم مشکوک پشت پشت ما.

اما عموم سیاستمداران و قانونگذاران در سراسر جهان باید با تمرکز در درجه اول در محتوای سیاست قوانین و مقررات. دلیل قابل فهم است: سیاست و درک عمومی است که تمرکز بر اینجا و اکنون. در همان زمان ما نمی توانیم ترک این ماده از مقررات اقتصادی — سیاست هایی که هدف خورنده مدل کسب و کار مصرف کننده اینترنت شرکت — توسط ایستگاه فرعی.

ما نمی توانیم اجازه می دهد تا ما بهت و حیرت بیش از روسیه کمپین دروغ و صنعت بد قرار داده adjudications در مورد آنچه که باید و یا نباید ماندن حاضر به نادیده گرفتن نگرانی عمیق تر در دست: آن است که مدل کسب و کار مصرف کننده اینترنت است که تولید و حفظ این مضرات. ما نمی توانیم اجازه مذاکرات ما بیش از محتوای سیاست مقررات به ماندن دست ما برای عمیق تر-دروغ گفتن مشکلات. برای درمان این مشکلات و شامل آنها را در منبع خود ما نباید شلاق تنها در برگ علف های هرز. ما باید سم بد آن ریشه است.

در حالی که این مهم است که آدرس مطالب به حد تبعیض محافظت از انتخابات و صرفه جویی در زندگی اینها تا حد زیادی تمام نگرانی های اداری است که در نهایت تعیین می شود در اختیار منطقه ای سیاست و فرهنگ است. آن است که یک فکری بحث; طراحی خطوط محتوای مقبولیت است که یک عزم جمعی و نگرش کاربران در یک محل. در ضمن اینترنت شرکت می توانید استخدام محتوای سیاست مدیران که متهم هستند با بررسی کاربران نگرانی و بازتاب آنها را به پلت فرم حکومت.

مارک زوکربرگ و داوران از حقیقت’

مصرف کننده اینترنت شرکت تصمیم گرفته اند که تعیین آنچه به منزله متخلف محتوای یک مسئولیت است که باید در نهایت فارغ التحصیل خارج از صنعت است. در نظر بگیرید مثلا Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ را به ظاهر خیرخواه اعلام که او مایل نیست به داور از حقیقت است.

او می گویند این از نگرانی برای بشریت ؟ پاسخ این است که به احتمال زیاد هیچ: او نمیخواهد به داور از حقیقت چون او نمی خواست این مسئولیت سنگین را به استراحت خود و شرکت خود را شانه. چرا باید او را سرزنش برای روس ها’ فعالیت های در سیستم عامل و تاثیر آن در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده زمانی که ما به عنوان یک جامعه حتی نمی توانید تعیین چه نوع از محتوا باید در نظر گرفته شود جعلی خبر ؟ هر چه منفی درونها او بخواهد به انتقال مسئولیت ساخت چنین تعیین نشده.

اما تصویب به چه کسی ؟ که به نظر نمی رسد مهم به مدیران صنعت تا زمانی آن را به عنوان یک شخص ثالث — یک نهاد خارجی به شرکت است که اعتماد عمومی را. که شخص ثالث می تواند یک سازمان دولتی یک سازمان جامعه مدنی و صنعت کنسرسیوم بررسی کمیته و یا غیر انتفاعی راه اندازی به طور انحصاری برای حل و فصل سوالات مربوط به محتوای نامناسب. این سازمان باید در این صنعت مشاهده به سادگی با اقتدار و اعتماد عمومی را در آن محلی حوزه قضایی است. باید آن را به عنوان منبع حقیقت توسط کاربران از این سیستم عامل است.

این صنعت می داند که بسیاری از سوالات است که چنین ترتیبات برای رسیدگی به محتوای سیاست چالش خواهد لزوما افزایش در نظر گرفته شده که باید چنین اقتدار بیش از محتوای سیاست چگونه درگیر منطقه ای و دولت های ملی باید در فرآیندهای تصمیم گیری چگونه برای جلوگیری از نفوذ سیاسی و شاید مهمترین انتقادی که در آن فقط به رسم خط را ابدیت به توسعه است.

در نظر گرفتن وضعیت در ایالات متحده, که در آن دموکرات ها و جمهوری خواهان حتی نمی تواند حل و فصل به تصویب عام سیاست های حمایت در بخش, صادق, تبلیغات عمل می کنند — که به سادگی پیشنهاد اعمال شفافیت بیش از حد و انتشار دیجیتال تبلیغات سیاسی. اگر ما می توانیم پیدا کردن قطعنامه ای در این مسئله پس از چهار سال از شور و مشورت ما بعید است که قادر به توسعه محتوای سیاست استاندارد است که توییتر, گوگل, Snapchat, Facebook و مایکروسافت باید به دنبال در هر زمان به زودی.

مصرف کننده اینترنت از مدیران مخفیانه تشویق بحث های عمومی بیش از جعلی اخبار و سخنرانی نفرت; آنها را اضافه کردن سوخت به این خیره کننده مذاکرات تا زمانی که آنها می توانند نقاشی چشم ما دور از زیرکانه تر مشکلات اساسی در قلب صنعت تجاری رژیم است.

این صنعت می داند که این کار خوبی است. رهبران آن آگاه هستند که بحثهای داغ در اطراف محتوای سیاست باقی بماند برای مدت زمان بسیار طولانی با توجه به شرایط سیاسی و در حالی که آنها باقی بماند ما کمتر خواهد بود تمرکز بیشتر مشکل اساسی در تنظیم اقتصادی است.

بزرگترین ترس های اقتصادی قوانین و مقررات. آنها از ترس واقعی حریم خصوصی رقابت و شفافیت استاندارد که نیروی تغییر در شیوه های کسب و کار به دلیل چنین مقررات اگر صادقانه طراحی شده برای جلوگیری از بهره برداری از مصرف کنندگان را به طور جدی کاهش به مدل های کسب و کار. این را به خطر اندازد هر دو ثروت شخصی خود و سهامداران خود ، هر مهار مدل کسب و کار را به طور قابل توجهی کاهش شرکت حاشیه سود. چقدر مهم است که کاهش حاشیه خواهد بود بستگی دارد تنها در چگونه جدی استانداردهای نظارتی پیشرفته هستند.

مصرف کننده اینترنت از مدیران مخفیانه تشویق بحث های عمومی بیش از جعلی اخبار و سخنرانی نفرت; آنها را اضافه کردن سوخت به این خیره کننده مذاکرات تا زمانی که آنها می توانند نقاشی چشم ما دور از زیرکانه تر مشکلات اساسی در قلب صنعت تجاری رژیم است. Facebook پیشنهاد جدید “نظارت هیئت مدیره” نمونه ای کامل از این: هیئت مدیره باید توسط این شرکت طراحی شده برای مقابله با نه تنها پرسش از محتوای سیاست تخلف بلکه اقتصادی نفس بیش از حد توسط خود شرکت. در آن نهفته جامعه را درست شیاطین.

همه این را می گویند که ما همیشه باید اولویت بندی سوال از مقررات اقتصادی; اجازه دهید اتاق جنگ برای استراتژیسازی گذشت جامع حریم قانون بود ما نقطه d’appui. اجازه دهید ما نیست مرگ در میدان جنگ از محتوای سیاست مقررات – که مستلزم یک سری از جهانی بحث که بعید است تا کنون روشن وحدت بین المللی هنجار داده های مختلف دیدگاه های سیاسی حتی در درون کشورها مانند ایالات متحده است. برای بیشتر توجه ما را منحرف است به مشکل محتوای سیاست کمتر ما را به تمرکز بر روی درمان جامعه از ویروس است که کمین در زیر – و بیشتر از آن شرارت را گسترش.

توسط Dipayan Ghosh همکاری مدیر از سیستم عامل های دیجیتال و دموکراسی پروژه در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه. او یک حریم خصوصی و سیاست های عمومی مشاور در Facebook و قبل از یک مشاور اقتصادی اوباما در کاخ سفید. او نویسنده کتاب آینده در آینده فناوری از موسسه بروکینگز “شرایط استفاده از زیانی.” این تفسیر شده است گزیده ای از کتاب و اقتباس برای انتشار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accountolgun escort kadıköyMobil Ödeme Bozdurmakaynak makinesirekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler