بازسازی بحث در واشنگتن – که بیش از کسب و کار موجود هستند که مستحق کمک و چگونه به سرعت آنها باید بازگشایی – نتواند یک نقطه بحرانی است که تعیین خواهد کرد که چگونه با موفقیت بازیابی از Covid-19 فروپاشی اقتصادی: آنچه که ما را تشویق به ایجاد جدید راه اندازی کسب و کار به خصوص در خارج از مکان هایی مانند نیویورک و سان فرانسیسکو ؟

طبعا کنگره, است, به, تاریخ, پمپ تریلیون دلار را به تلاش برای کمک به کسب و کار موجود. اما این استراتژی به ایجاد مشاغل مورد نیاز برای بازیابی. چرا که از سلامت عمومی محدودیت بازگشایی موجود کسب و کار ممکن است بازگرداندن تمام شغل آن دسته از اشخاص که قبلا ارائه شده است. برای مثال اگر رستوران های مورد نیاز برای کار با کمتر از جداول برای یک دوره طولانی آنها ممکن است rehire تمام سرورهای خود و کارکنان آشپزخانه.

دوم داده ها نشان می دهد که در حالی که کسب و کارهای کوچک ارائه اکثریت قریب به اتفاق از مشاغل در کشور ما آنها ایجاد نمی کند و کار رشد – جدید مشاغل مورد نیاز را برای آنهایی که از دست رفته است. که رشد کار می آید از رشد سریع استارت آپ کسب و کار است که ایجاد کرده اند تقریبا همه خالص شغل جدید در این کشور بیش از 20 سال گذشته است. از اوایل ماه مارس حداقل 34,000 کارکنان در سراسر بیش از 360 راه اندازی شده اند گذاشته است. و در عین حال فدرال تلاش های امدادی تا کنون انجام داده اند عملا هیچ چیز به خار این بخش از اقتصاد ما.

پس چگونه می تواند کنگره آدرس این با آن بسته بعد از اقدامات اقتصادی?

اول باید آن را ارائه سرمایه برای کارآفرینان بالقوه که می خواهید برای شروع کسب و کار است. نیمی از امروز فورچون 500 آغاز شده در طول یک خرس بازار یا رکود. برخی از موفق ترین شرکت ها در تاریخ آمریکا آغاز شد و در طول رکود اقتصادی – فدرال اکسپرس و مایکروسافت در طول 1970s رکود اقتصادی; Spanx و Salesforce به عنوان dot-com bubble burst در سال 1999; بارگذاری و Venmo در طول رکود بزرگ در سال 2009.

چگونه می تواند ما را در استفاده از سیاست فدرال سعی کنید به تشویق چنین جدید ایجاد کسب و کار در حال حاضر ؟ بدون صرف یک اضافی فدرال دلار, کنگره می تواند اجازه می دهد کسانی که در حال حاضر واجد شرایط برای شرکت-افزایش مزایای بیکاری به قرعه کشی نیمه که سود در صف مقابل — در مورد $12,000 – اگر ذینفع موافق به استفاده از آن پول برای شروع یک کسب و کار به کارگیری از خود و یک نفر دیگر. و آن را باید گسترش کسب و کار کوچک وام آن برنامه بودجه دو بار (به اصطلاح چک Protection Program) نه تنها “حفاظت از حقوق” اما به هم خار نسل جدید حقوق. که اجازه می دهد کارآفرینان برای دریافت وام کسب و کار کوچک برای شروع کسب و کار جدید نیست و فقط به آنهایی که موجود باز است.

دومین کنگره باید مستقیم که برخی از صدها میلیارد دلار خواهد شد که به خرید تجهیزات ساخت داروهای جدید و واکسن و ایستاده ملی تست و ردیابی دستگاه باید برای شروع یو پی اس. تا به امروز اکثریت قریب به اتفاق از بودجه برای این تلاش ها رفته اند به تولید کنندگان و ارائه دهندگان بزرگ مواد مخدر شرکت های بزرگ و شرکت های فن آوری. این تاسیس بازیکنان مهم هستند و ما به آنها نیاز دارید برای کمک به حل دشوارترین مشکلات مواجه هستیم.

اما تاریخ نشان می دهد که نوآوری و رشد کار اغلب از upstarts در این زمینه. برای مثال واکسن است که ضرب و شتم ابولا آمد نه از مواد مخدر بازیکن اما از بیوتکنولوژی شرکت با نام BioProtection Systems, Inc. که بعدها NewLink ژنتیک. همان است که اغلب درست پایین تر با تکنولوژی پیشرفت از جمله بالقوه سریعتر مراحل ساخت محافظ دنده و یا کیت های آزمایش. بنابراین کنگره باید کنار 20 درصد از تمام هزینه های تدارکات برای همه گیر پاسخ محصولات و مستقیم است که آن را قریب به حال ظهور کسب و کار. رشد این بازیکنان کوچکتر کمک می کند تا ایجاد شغل و باعث می شود ما بیشتر نوآورانه.

و در نهایت ما نیاز به فکر می کنم در مورد “محل” و بازیابی. قرمز دولت در مقابل آبی دولت بحث غلط است برای بسیاری از دلایل. اما رئیس در میان آنها است که ما جوانه زدن فن آوری کسب و کار در شهرستانها در ایالات تمام صف بندی های سیاسی: Indianapolis و آلبوکرک; اوماها و پیتزبورگ; نشویل و محفل ققنوس; مدیسون و اورلاندو. من آورده اند و من “ظهور بقیه” تور اتوبوس به بیش از 40 از این متوسط شهرستانها بیش از شش سال گذشته و سرمایه گذاری در بیش از یک صد شرکت در آنها. پتانسیل بسیار زیادی وجود دارد و در عین حال نزدیک به 75 درصد از خصوصی سرمایه هنوز هم می رود فقط به سه ایالت: نیویورک و کالیفرنیا و ماساچوست است.

البته نیویورک و بوستون و سانفرانسیسکو به کمک ما نیاز دارند و سزاوار آن است. اما اگر ما در حال رفتن به پرورش و رشد کسب و کارهای جدید در حال راه اندازی اکوسیستم در سایر نقاط کشور نمی توان نادیده گرفت. به “خیابان اصلی صندوق امداد (MSRF)” – بزرگترین برنامه در مراقبت عمل می کنند – باید تغییر را برای کمک به شروع یو پی اس در این بازارهای نوظهور رشد. ابتدا نیاز است که کسب و کار در حال حاضر باید سودآور برای دسترسی به MSRF باید برداشته شود: جالب اینجاست که پاداش کسب و کار است که کمک کمی به کار جدید رشد و مجازات کسانی که شروع یو پی اس که سوخت ایجاد شغل (شرکت هایی که در حال رشد بودجه به جای سود دهی نمی تواند دسترسی به این وجوه است.) و دوم این برنامه باید نیاز به یک بخش از بودجه به شرکت های مستقر در خارج از ساحلی تکنولوژی هاب: شرکت های هستند که اغلب نادیده گرفته شده توسط هر دو سرمایه گذاران خصوصی و عمومی برنامه.

من می توانم درک چرا سیاست گذاران متمرکز برای اولین بار در بازگرداندن شرکت های موجود که شده است توسط Covid-19 بحران است. اما در زمان سختی و امریکا موفق نمی شود به سادگی در تلاش برای قرار دادن همه چیز به عقب راه قبل از آن بود. ما نیاز به رشد ما راه خروج از این بحران با پشتوانه شروع یو پی اس در سراسر کشور است که می تواند به ایجاد اشتغال و تقویت اقتصاد ما برای آینده است.

استیو مورد بنیانگذاران آمریکا, آنلاین, است, رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی انقلاب و نویسنده کتاب “موج سوم: یک کارآفرین چشم انداز از آینده است.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی