Op-ed: برش مالیات بر سود سرمایه نمی خواهد به مردم کمک کند. این امر تنها تشویق سرمایه گذاران به فروش آنها برندگان

خواهد کسی کسی به من توضیح منطقی برای برش سود سرمایه مالیات به عنوان ابزاری برای تحریک خیابان اصلی اقتصاد ؟

سابق کاخ سفید رئیس ستاد و بودجه مدیر میک Mulvaney یک بار شناخته شده به عنوان یک مالی شاهین تصریح کرد حمایت خود را در CNBC شنبه برای یک کاهش در سود سرمایه مالیات است.

سود سرمایه در حال حاضر مشمول مالیات در نرخ ترجیحی برای سرمایه گذاری برگزار می شود برای بیش از یک سال است.

جریان کلاه نرخ سود 20 درصد است. اما با حفظ به اصطلاح خالص سرمایه گذاری مالیات بر درآمد کل فدرال مالیات بر سود سرمایه می تواند به 23.8%.

در برخی موارد فروش هنر, قدیمی, اتومبیل های دیگر و یا عجیب و غریب تر دارایی های کلاه دستاوردهای مالیات رسیدن به 28 درصد اما در دراز مدت سود سرمایه مشمول مالیات و زیر بالاترین قانونی نرخ مالیات بر درآمد از 37 درصد در شرایط عادی درآمد.

شده اند وجود دارد, تماس, و همچنین به شاخص سود سرمایه به نرخ تورم — اطلاعات شما از آنها به طور موثر در حال حاضر بر اساس در حال حاضر منتشر شده مالیات بر درآمد جداول.

با توجه به این که بالای 1% از جمعیت صاحب بزرگترین سهم از این کشور سرمایه گذاری ثروت, یک برش در کلاه دستاوردهای رای خواهد هیچ چیز برای کاهش مالیات یا افزایش درآمد برای کسانی که بیشترین نیاز.

آنچه که ما را دیده اند از های مختلف امداد برنامه های ارائه شده توسط دولت در coronavirus دوران است که افزایش مزایای بیکاری $1,200 دولت کمک های مالی و حمایت های دیگر ساز و در واقع کمک به کسانی که به شدت نیاز به پول نقد.

بازار سهام انجام داده خوب میان سیاست های موجود در حالی که افراد نیز بهره مند از انتقال پرداخت که باید جایگزین درآمد از دست رفته و افزایش پس انداز ملی رای به سطح رکورد و این یک چیز خوب است.

متوسط سرمایه گذار فردی به طور کلی ممکن است خود را, سهام, اما به احتمال زیاد کسانی هستند برگزار شد در مالیات معوق حساب های پس انداز مانند 401(k)و یا جامعه جراحان ایران.

یک کلاه مالیات بر سود کاهش خواهد تحت تاثیر قرار دهد و این مالیات در حال حاضر یا در آینده برداشت.

در علاوه بر این به اصطلاح “خرده فروشی وارنر” که گرفته اند به روز-تجارت نمی خواهد به نفع هر دو از بازار سود به دست آورده در کمتر از یک سال زمان مشمول مالیات به عنوان درآمد عادی. (برخی از تهاجمی ترین معامله گران روز نمی ممکن است متوجه است که هیچ ترجیحی برای درمان کوتاه مدت بازار سهام سود … فقط به عنوان یک کنار.)

بیشتر به نقطه, اما پس از یک جهش عظیم تظاهرات در وال استریت وجود دارد می تواند و نه منحرف اثر بر روی قیمت سهام اگر وجود دارد یک کلاه دستاوردهای کاهش مالیات و یا حتی فقط یک اصطلاح مالیات بر سود سرمایه “تعطیلات” را به عنوان پیشنهاد شده توسط کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow.

من استدلال می کنند که علاوه بر داشتن هیچ سود مادی به اقتصاد واقعی و کاهش سود سرمایه مالیات ممکن است فقط سریع سرمایه گذاران به فروش آنها برندگان بزرگ را به استفاده از یک پنجره که ممکن است به طور موقت در بهترین حالت.

گسترده تر دیفرانسیل عادی بین درآمد و سود سرمایه بیشتر احتمال دارد شما را ببینید سرمایه گذاران ثروتمند برداشت سود اگر پنجره است که به طور موقت در حالی که آنها فقط ممکن است حرکت در اطراف از یک دارایی خود را به دیگری اگر کاهش دائمی هستند.

با توجه به اینکه $1.5 تریلیون دلار کاهش مالیات که گذشت در اواخر سال 2017 موفق به افزایش سرمایه گذاری استخدام و یا حقوق و دستمزد به عنوان وعده داده شده, آن را کاملا فریبنده نشان می دهد که کاهش بیشتر مالیات در بازار سهام سود خواهد هر چیزی را انجام دهید اما خط جیب در حال حاضر سرمایه گذاران ثروتمند.

ثروتمند آمریکایی و یا کسانی که قادر به حفظ اشتغال درآمدزا بیمه درمانی و سمت hustles نمی نیاز به کمک.

رستوران های آجر و ملات خرده فروشان سینما یا سالن های ورزشی را یک جهش در حضور و غیاب از آنجا که سرمایه گذاران ثروتمند پرداخت کمتر در سود سرمایه مالیات است.

میانه-به-پایین تر درآمد افراد نیاز بیشتر هدف امداد محرک و بیمه بهداشت و درمان تضمین می کند که باعث افزایش قدرت خرید آنها خواهد بود و به نوبه خود کمک کوچک به جای بزرگ کسب و کار.

کاهش مالیات با وجود این ادعا از زندگی با عرضه اقتصاددانان می تواند موثر در تحریک اقتصاد در برخی شرایط اما اغلب موفق به تولید نتایج وعده داده شده و غالبا منجر به شرکت های صرفا خرید سهام و یا افزایش سود سهام به عنوان ما را دیده اند پس از سال 2018 به ذکر رو به رشد کسری بودجه.

با این که من هم موافق نیست با معاون رئیس جمهور بایدن که در دراز مدت سود سرمایه مالیات نیاز به افزایش به سطح درآمد عادی که می تواند تعدیل سرمایه گذاران تمایل به حمایت از سرمایه-افزایش شرکت های کارآفرینی و بسیار مورد نیاز نوآوری است.

هنوز و دوباره این دولت به نظر می رسد می خواهند به هدر مالی خود را شلیک غنی و پشتیبانی از کسانی که سخت ترین ضربه coronavirus اقتصادی مستند و حقوق از دست رفته.

آن را به طور بالقوه یک فرصت از دست رفته برای “متوسط آمریکایی” به برخی از دستاوردهای در تلاش برای حرکت اقتصاد و از, از یک سوراخ عمیق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر