Op-ed: کنگره باید قانون در حال حاضر برای مهار NSA ضمانت جاسوسی

در زمانی که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده است که انتظار می رود به کاهش سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ در ایالات متحده نظارت دولت شیوه فرود یکی دیگر از ضربه به بزرگ و کوچک کسب و کار به طور یکسان.

روز پنج شنبه در یک حکم با مفاهیم شرکت های آمریکایی E. U. بالاترین دادگاه باطل داده ها-انتقال توافق بین اتحادیه اروپا و ایالات متحده شناخته شده به عنوان “حریم خصوصی سپر است.”

مرگ حریم خصوصی سپر است که به طور مستقیم قابل انتساب به وسعت دولت ایالات متحده نظارت که ensnares اطلاعات بی شماری اروپایی ها در یک دستگاه است که اساسا در تقابل با E. U. قانون حفظ حریم خصوصی. برای بیش از 5000 ایالات متحده کسب و کار در سراسر کشور است که با تکیه بر Privacy Shield برای اطلس انتقال داده E. U. حکم دادگاه یک مشکل جدی است. اما وجود دارد یک راه ساده برای خروج از این معضل: جامع نظارت ایالات متحده اصلاحات.

مورد قبل از E. U. دیوان عدالت شناخته شده به عنوان سچرمس دوم ارائه شده دو موضوع کلیدی: اولین, آیا دامنه نظارت ایالات متحده به این معنی است که ایالات متحده نتواند به “به اندازه کافی” حفاظت از حریم خصوصی در حقوق اروپایی ها; و دوم اینکه آیا ایالات متحده راه حل به صورت غیر قانونی نظارت ناکافی تحت E. U. قانون است. این دادگاه در پاسخ به هر دو پرسش بود بله.

قابل توجه این اولین بار نیست که E. U. دیوان عدالت مطرح شده است و نگرانی در مورد نظارت ایالات متحده.

تحت اروپایی, قانون شرکت های طولانی مواجه محدودیت در انتقال حجم زیادی از داده های شخصی است که داده ها قادر به شناسایی افراد به کشورهای ضعیف تر قوانین حریم خصوصی. به آدرس این محدودیت در 1990s اتحادیه اروپا و ایالات متحده مذاکره توافق شناخته شده به عنوان “بندر امن.” توافق مجاز شرکت انجام کسب و کار در اتحادیه اروپا برای انتقال داده ها به ایالات متحده بر اساس این نظریه که ایالات متحده را تضمین می کند یک سطح کافی برای حفاظت از اطلاعات است.

اما در سال 2013 ادوارد اسنودن افشاگری در مورد ضمانت نظارت NSA قرار داده و کاملا دروغ به این تئوری. در پاسخ اتریش وکیل و حفظ حریم خصوصی فعال حداکثر سچرمس آورده یک دست کت و شلوار در برابر Facebook ایرلند. او استدلال کرد که وابستگی آن به بندر امن برای انتقال داده ها به ایالات متحده غیر قانونی با توجه به دامنه جاسوسی NSA. مورد ساخته شده راه خود را به E. U. دادگاه عدالت و در سال 2015 به دادگاه باطل Safe Harbor تا حد زیادی بر اساس آن نگرانی در مورد وسعت دولت ایالات متحده نظارت است.

پس از آن حکم ایالات متحده و اتحادیه اروپا با عجله برای رسیدن به یک توافق جدید به نام Privacy Shield—نادیده گرفتن هشدارها از حقوق مدنی گروه های مانند اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که اصلاحات به نظارت ایالات متحده قانون خواهد بود لازم برای اطمینان از انطباق با E. U. قانون حفظ حریم خصوصی. دادگاه اعتبار آن هشدارهای امروز برگزاری است که توافق جدید نتواند به حفاظت از اطلاعات شخصی از مشکل اساسی: دامنه نظارت ایالات متحده و عدم مناسب درمان.

به من توضیح داد که در شهادت متخصص در سچرمس دوم مورد زمانی که مردم اطلاعات منتقل شده از اروپا آن را در معرض ضمانت توده نظارت توسط دولت ایالات متحده تحت دو گسترده جاسوسی مقامات: بخش 702 از نظارت بر اطلاعات خارجی عمل و اجرایی 12,333.

در بخش 702 ایالات متحده ادعا می کند که قدرت هدف قرار دادن تقریبا هر اروپایی برای به دست آوردن “خارجی هوش” به طور گسترده تعریف شده است. این نیش ترمزی میزند اطلاعات به طور مستقیم از آمریکا شرکت فنی و آن را جمع آوری و ارتباطات به عنوان آنها در حمل و نقل در اینترنت. علاوه بر این تحت فرمان اجرایی 12,333 دولت جمع آوری حجم عظیم از داده های خصوصی به صورت فله در خارج از ایالات متحده است. و چند وجود دارد (اگر هر) درمان موثر برای این نظارت تا حد زیادی به این دلیل که دولت آمریکا تقریبا هرگز به اطلاع مردم در معرض این جاسوسی. بدون اطلاع قبلی آن را بسیار دشوار است برای به چالش کشیدن نظارت در دادگاه ایالات متحده.

E. U. دادگاه امروز نیز برگزار شد که در اروپا به اطلاعات مقامات باید توقف جریان داده ها تحت یک دوم داده ها-انتقال مکانیسم شناخته شده به عنوان “استاندارد قراردادی بند” به کشورهایی که موفق به اطمینان از یک سطح مناسب از حریم خصوصی حمایت. بر اساس این دادگاه در تجزیه و تحلیل آن را روشن است که قانون ایالات متحده با شکست مواجه خواهد شد که در آزمون.

برای روشن E. U. حکم دادگاه امروز را نمی خواهد “شکستن اینترنت است.” شرکت در اروپا هنوز هم قادر خواهد بود برای اجرای فردی برای انتقال اطلاعات که در آن برای مثال کاربران به صراحت رضایت به انتقال داده های خود را. اما آنچه امروز حکم می کند انجام دهید این است که اساسا تغییر چشم انداز برای مقیاس بزرگ داده ها جریان می یابد. شرکت هایی که تکیه تنها بر حریم خصوصی سپر سمت چپ در تلو تلو خوردن. برای شرکت های با تکیه بر استاندارد قراردادی بند, از آن خواهد شد بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای برون سپاری حجم قابل توجهی از اطلاعات به آمریکا و شرکت های فن آوری برای پردازش و یا برای مقاصد پشتیبان گیری هنگامی که مسئولین حفاظت اطلاعات عمل می کنند.

نظارت ایالات متحده تبدیل به یک مسئولیت مالی برای شرکت های ایالات متحده در تلاش برای رقابت در بازار جهانی است. تنها راه حل برای این مشکلات است جامع نظارت اصلاحات نه دیگر slap-dash تلاش برای کاغذ بیش از مشکلات اساسی با قانون ایالات متحده.

کنگره باید قانون در حال حاضر برای مهار NSA ضمانت جاسوسی و به اطمینان حاصل شود که افراد فرصتی کافی برای به چالش کشیدن دولت نظارت است.

اشلی Gorski ارشد کارکنان وکیل برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر