در صبح روز Juneteenth تسلا می گوید کارکنان آنها می توانند به روز کردن پرداخت نشده

کارگران مونتاژ اتومبیل در خط در کارخانه تسلا در فریمانت. دیوید Butow (عکس از دیوید Butow/Corbis از طریق گتی ایماژ)

دیوید Butow | Corbis اخبار | گتی ایماژ

تسلا منابع انسانی آگاهانه کارکنان در روز جمعه است که می تواند آنها را روز به رعایت Juneteenth – تعطیلات ارج نهادن به پایان برده داری در ایالات متحده – بدون مزد با توجه به ایمیل های فرستاده شده توسط این شرکت از منابع انسانی است که بازدید شده توسط CNBC.

دو زمان تسلا کارمندان گفت: CNBC در روز جمعه که آن را توهین آمیز این شرکت تنها اطلاع آنها از این گزینه در روز و قبل از ژوئن 19. ایمیل وارد شده در اواخر صبح در سواحل شرق و پس از در حال حاضر وارد شده به صورت شیفت در سواحل غرب است.

بسیاری از شرکت های ایالات متحده اعلام کرده اند که آنها را تشخیص Juneteenth به عنوان یک پرداخت تعطیلات برای کارمندان خود شروع و در سال 2020 است. آنها انجام این کار به عنوان نشانه ای از حمایت خود را سیاه کارکنان و گسترده تر جامعه سیاه و سفید زیر تاریخی تظاهرات علیه خشونت پلیس که نامتناسب جلوه های مردم سیاه و نژادپرستی نظاممند.

Juneteenth یک جا رختی ترکیب کلمات ژوئن و نوزدهم و بیست و تاریخ زمانی که مردم سیاه بردگی در تگزاس مطلع شدند توسط اتحادیه عمومی که برده داری شده بود را لغو کرد. دو سال قبل از آن رهایی اعلام 1863 قانونی برده داری به پایان رسید اما صاحبان برده پنهان این اطلاعات را از بردگی گرفته شده است.

در پایان ماه مه پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس تسلا را HR رئیس والری کیپر کارگر که با انتشار یک نامه سرگشاده در مورد تجربه شخصی خود به کار میان این تظاهرات تاریخی و Covid-19 تنش.

در آن نامه او را تشویق کارکنان به تحقیق عدالت اجتماعی و بهره مند از سلامت روان با حمایت تسلا به خصوص اگر آنها در حال شخصا تاثیر نژادپرستی.

او نوشت:

“…در آوردن کل من خود به کار بیش از تاب من مو طبیعی و یا حمایت از تسلا کارمند منابع گروه و یا دفاع از تنوع است. این مورد در حال حاضر (و قادر) نشان می دهد که چگونه بی عدالتی اجتماعی است نه یک فکری مفهوم برای من. این بخشی از زندگی من است و به عنوان یک تسلا رهبر به می دانم که همه از من است می دانم که زمانی که من دیدن این تصاویر من از دیدن یک آینده ممکن است برای کسی که من دوست دارم.”

در اینجا آنچه کیپر کارگر نوشت: در e-mail ارسال به تمام تسلا آمریکا کارکنان که روز جمعه CNBC رونویسی زیر:

به: ایالات متحده کارکنان

از: منابع انسانی

Subj.: ساعت به روز رسانی – JUNETEENTH!

تاریخ: 19 ژوئن 2020 [اد. زمان تمبر redacted]

تسلا به طور کامل پشتیبانی Juneteenth ما برای هر کارمند است که می خواهد به روز به جشن منعکس کننده یا شرکت در حوادث است که معنی دار به شما.

این است که پرداخت نشده انجمن اولیا و مربیان و معاف نبود.

والری کیپر کارگر | آمریکای شمالی HR + EMEA & AU/NZ/JP/KR

ثبت نام در خانه مشاوره

[اد. آدرس و اطلاعات تماس redacted]

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme