در Malcolm X: می توانید این بود که برای پایان دادن به غول یا پهلوان یک چشم و استاد X ؟

می توانید این بود که برای پایان دادن به غول یا پهلوان یک چشم و استاد X ؟
10 نوامبر 1992

“من نه یک مسابقه ، من یک X-man-می گوید:” Bullrose به Dravidiana های او-ra با سلام-8 دوربین فیلمبرداری است.

“همانطور که در Malcolm البته” او crack عظیم آنها را بور ستاره فیلم سکسی از چهره او با ye olde فوقانی کشتی نوسان گنبد.

“به هیچ عنوان در یخ مرد, فرشته, غول یا پهلوان یک چشم و وحش. من نام برده می شود اسکات سامرز, حفاری؟” یک لیست است که آیا ترک Dravidiana بهت زده فقط باعث به Bullrose را bushwah.

“ایست سربازان! چه اتفاقی افتاد به X-دختر ؟ شما فقط erasin’ از صفحات مارول تاریخ؟”

جنسيت بازجویی احساس آشناپنداری به Bullrose. آن او را به عقب. قبل از Dravidiana تبدیل شده که lesbonic گوشه به عقب زمانی که او خود را زن او شد و او را مرد پشت هنگامی که او به طور معمول در زمان او به کار برای masculinist سنگین.

“من به یاد داشته باشید در روز هنگامی که در کمیک های مارول’ لوره صرفا یک برادر-thang. نمی تواند هیچ چیز نمی تواند صرفا یک برادر-thang کنه ؟ من می دانم که چگونه به همه آنها را-سفید باشگاه های کشور احساس می کنید. نمی تواند دور از این niggas هیچ جا.”

“و زن nigga جهان” اعلام کرد او ره. “اما اجازه دهید چوب به نقطه است. سوال اصلی این بود…”

“… چگونه بسیاری از peckers آیا پیتر پایپر خراش?”

“سوال اصلی این بود چرا که بسیاری از جوان برادران sweatin’ Malcolm X, کیر خیلی سخت است این روزها ؟ این باعث Spike Lee, Chuck D, BDP? چرا شما زن-زن از پدر کین گفت که او در طلب آن بود ترکیبی از مالکوم ایکس و Marvin Gaye بزرگ سیاه و رهبر و الاغ سرگرم کننده? و مجازی انسان مانند ورنون رید بیرون آمدن از جعبه مانند او می خواهد به X و هندریکس نورد را به یکی است ؟ چگونه تقدیر ؟ متعجب? نه؟”

“همه برادران شما ذکر رهبری راه دور به عنوان رستاخیز می رود اما X نمی شود ساخت این نوع از باز گشت اگر او نبود واجد شرایط سوپراستار. منظورم این است که برادر بودند ، او هرگز در زمان بد عکس در زندگی خود. سوابق خود را هنوز هم صدای dope. و مهم نیست که چه نیمه nigga y0u, اگر شما خواندن کتاب شما می توانید خود را در او. مانند Chaka Khan گفت: او everywoman X بود هر مرد سیاه و سفید. منظورم برادر تا به حال چند بحران هویت در جریان است. تعداد اونا: واعظ, شاعر, فانتزی, فاحشه, پیامبر, بازیکن, فعال سیاسی, جنگجو-king, شوهر, پدر شهید.

“X اشغال بسیاری از housin واحد در روح و روان مرد و یک برادر نمی توانید به پاک کردن X بدون پاک کردن خود است. من فکر نمی کنم او حلقه و نبود او یک نوازنده جاز, اما او یک رقصنده جاز است که به اندازه کافی نزدیک به مشورت jazzman/jock کش در الوهیت بیش از حد.”

“اما چه چیزی این برادران واقعا در مورد برادر مالکوم? همه می دانند که چه niggas می گویند در مورد آنچه که یک nigga او بود. Jockin’ در T-پیراهن دکمه و گه. چه آنها در مورد سیاست های او که مانند کاملا ایرانی است؟”

“چه یک جوان برادر رو می دانید ؟ X بود صاف اپراتور از خیابان با یک dope رپ که ایستاده بود تا برای سیاه مردمی و گلوله را برای انجام آن است. که چیزهای سیاه و قهرمانان ساخته شده است. ماندن و مرگ برای آن است. این یک myth0-پاپ-poeic جهان خارج وجود دارد. برادر آورده شده است تا در آن همان هر کس دیگری. مالکوم بود JFK یا الویس. او ساخته شده برای تلویزیون سن. برادر مرد بود videogenic و داد soundbites. هیپ هاپ ملت رو به حفاری زیرا او می تواند رپ, او تا به حال خیابان دانش مادر شوخ طبعی و عالی کلامی جریان است. شما می دانید که چگونه ما ارزش کلامی دلاوری در جامعه است. برادر یا خواهر که می تواند سنگ شعارهای نوسان مانند pickax به مغز است. همه که چرا برادر جوان در مالکوم را, سوار کار ماهر, بنابراین سخت است.”

“آیا شما فکر می کنم آنها می شود پس از او اگر او زنده بود امروز؟”

“اگر او زنده بود امروز آنها نمی نیاز به زیر او. منظورم این است که آیا شما متوجه چگونه های مختلف امریکا خواهد بود امروز اگر شاه و X تا به حال شده است در اطراف برای ارائه اخلاقی رهبری و مبارز محوری به Panthers و Yippies و همه آنها را muhfuckuhs به جای آنها از سمت چپ وجود به مستقل و آن را برای خود ؟ اما, شما می دانید, آن را سرد چون مالکوم چپ برادران خود انقلابی پاپ ikon. نات ترنر تعداد دفعات مشاهده نیست. که حتی می داند که آنچه او نگاه مانند? زن و شوهر, nerd. و هنگامی که شما در برخورد با آمریکا superstars, کودک, همه شما نیاز به دانستن است که او زندگی می کردند سریع و درگذشت مادر شهید که رفت در یک blaze of glory. مرگ تحت مشکوک و مرموز شرایطی کمک می کند تا بیش از حد. که راه شما واقعا می تواند در اعتیاد به مواد مخدره این توطئه عنصر. زندگی قهرمانان یک مشکل هستند. آنها را نرم و مرطوب و مشکل ساز در شما. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به مرگ جوان شما می توانید به یاد بودن سخت muhfuckuh برای همیشه لطفا برای. ما جشن مرگ مالکوم ایکس برای آنچه در آن است — از تولد یک سیاه جدید خدا. X مرده است X. او مانند الویس سیاه پاپ سیاست — یک قطعه واقعی از آفریقایی-Americana. به همین دلیل سنبله آرم مارک با یک پرچم آمریکا. مالکوم اتفاق افتاده است نمی تواند در هر نقطه دیگری است.”

“آیا شما فکر می کنم مالکوم معنویت باعث می شود تفاوت به جوانان در همه؟”

“مطمئن شوید که آن را نمی کند چرا که همه بخشی از بسته بندی سازه ما می دانیم به عنوان X شهید. اما معنویت است مانند هر چیز دیگری در امریکا شما رو به بسته بندی آن را به سمت راست. مالکوم به حال بسته بندی مناسب. اگر به عنوان مسلمان این است که چگونه شما را وادار به یک صالح مرد سیاه و سفید مانند مالکوم و سپس شما را تبدیل به مسلمان. زمانی که شما جوان هستید و پر از تقدیر و خداوند می داند که شما میخوام به شما برخی از شما می خواهم به فکر می کنم شما کردم آب به قضاوت در جهان است که جوانان مناسب می سازد. خود عدالت با خاک می آید: شما فکر می کنید با این حال شما زندگی توجیه است زیرا شما یک جوان چیزی که شاید خوب خود را با دست و یا در برخی از ورزش. اما شاید نه به این دلیل که آن را واقعا نمی خوای به عنوان مهم به عنوان مهارت در سیاه نر ذکراست. BMP است ، حمل شما دورتر از شما هرگز تصور کنید که در این جهان به این دلیل که کل دنیا آن را می دهد قدرت بسیار. به جز بوچ نژاد مانند خودتان که در کل احتمالا کمتر تحت تاثیر قرار گرفته از کسی. و از خود راضی دلیل آن است. آره من بود چک کردن چگونه متکبرانه خانواده را نادیده گرفت خوب برادر فقط به خاطر اینکه شما آن را می دانم fucks تا خود را به کل برنامه. خانواده از خوردن آن گه.”

“شما معنی مثل شما پسر-رومئو.”

“بودن loveman کار سختی است اما کسی که به انجام آن ، هر چیز دیگری شما می خواهید به درخواست من؟”

“هنگامی که شما برای اولین بار شنیدن در مورد مالکوم?”

“من در خانه در حال رشد است. من یک muhfuhkuh بنابراین ما صحبت کردن ’65 و ’66 زمانی که من در حدود هشت یا نه. او به طور منظم در گردونه. ‘longside اوتیس Coltrane و نینا سیمون. ما در زندگی در یک خانه سه طبقه. استریو بود یک قطعه از مبلمان. بنابراین هنگامی که من مردم بازی مالکوم در یکشنبه آن را پر کنید تا خانه هر گوشه و از شکاف دیوار شما تقریبا می تواند بوی مالکوم صدای مو مشترک. به نظر می رسد مانند روز یکشنبه با مردم نگه داشته مالکوم رفتن مثل ما نگه داشتن شمع و بخور رفتن امروز. به جز نینا سیمون و اوتیس ردینگ و John Coltrane تنها سوابق من می توانم به یاد داشته باشید من مردم بازی شد X. در حال حاضر تمام مادر من گوش به جز jazz-lite رادیو و کاهش وزن در حمام عمومی دشمن. وجود دارد برخی از نیمه تداوم وجود دارد, من حدس می زنم. من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است به تمام کسانی که X سوابق او بود. احتمالا رو به سرقت رفته و یا قرض گرفته شده و هرگز بازنگشت. آنها در حال جمع آوری اقلام واقعا. احتمالا واکشی یک قیمت خوب در بازار باز است.”

“چه چیزی شما را به یاد داشته باشید از آثار مفصل X?”

“عبارات خاص را در من برای همیشه لطفا برای. ‘من به شما فکر می کنم شما هستند.’ “من می خواهم همین کار را انجام به عنوان شما تنها تر از آن است. ‘شما نمی توانید یک مرغ از یک تخم مرغ اردک.’ من همیشه دوست داشتم که تصویر. آن را همیشه به من دیدن یک نوزاد جوجه flopping در اطراف پوسته تخم مرغ سه اندازه بیش از حد بزرگ است. ‘شما نمی توانید یک انقلاب بدون خونریزی است.’ ‘مهم نیست که اگر شما یک باپتیست یا یک متدیست, شما هنوز هم گرفتن جهنم است.’ که مصرانه خواست یک تصویر در ذهن من بیش از حد: کلیساها به آتش کشیدن. که یکی که در آن او در مورد چگونه اگر شما یک شهروند شما نمی خواهد نیاز به هیچ حقوق مدنی, لایحه. چه خنده دار است که حتی به عنوان یک کودک — و من صحبت کردن در هفت هشت سال — X کامل حس به من. شاید به این دلیل که او صحبت کردن در مورد درست و غلط در چنین دودویی نظر بود و در افسانه ها. شما می دانم که او نقاشی جهان به عنوان سیاه و سفید برابر است با خوب و سفید برابر است با شر است. سیاه می تواند احمق پانک و غیر منطقی است اما بد نیست. و سفید نمی تواند چیزی جز شر است. آیا من هنوز هم بر این باورند که ؟ نه به صراحت. از سوی دیگر من را تحت تاثیر قرار بیشتر از هر چیز سفید مردم را به جز برای برخی از نقاشان و عکاسان یک زن و شوهر ایستاده کمیک و فیزیکدان نظری نوع.”

“نه به پرت شدن اما شما می تواند سخت خود را سیاه و سفید هنرمندان تجسمی. این است که چرا؟”

“شواهد برای خود صحبت می کند. این حتی در مورد که در آن Coltrane این Baraka, بانوی روز, فنی, لو آهوجا نقاشی مجسمه سازی و عکاسی. آن را در مورد که در آن است جونیور واکر, کوه یخ, باریک, گلوریا Lynne the شرلی Chisholm. وجود دارد بسیار کمی سیاه و سفید کار تصویری است که تجسم سیاهی. شما مردم که کار خوب انجام می دهند اما به ندرت آن را عدم نیست برای شوخ طبعی ترحم و پوچی سیاه وجودی واقعیت است. ما مردم که نورد کردن بر روی آن. اما می توانید آن را حتی blacker از آن است. من فکر می کنم, به هر حال.”

“چگونه می تواند شما را کمی به سیاهی از بینایی عمل و پدیده?”

“تنها راه آن چیز سفید پسران حتی نمی تواند تامل. مثل این است که یک Malcolm X, Bob Marley, مایلز دیویس. اگر شما یک پسر سفید شما می دانم که هیچ راهی وجود دارد در جهنم شما می تواند یکی از آنها را از آنجا که شما هرگز نمی تواند در داخل گام سابقه در پوست خود. مسابقه نمی تجویز تجربه یا پیش بینی عمق احساسی اما تجارب تاریخی که تنها بودن در فضا و زمان و ذهن خود را ممکن است. شما رانش من?”

“برای تلفن های موبایل نیمه essentialist به من. آنچه واقعا تفاوت بین آنچه شما می گویید و خواستار سفید مردمی پیوند شیاطین؟”

“ما می شیم که بحث قدیمی دوباره ؟ نگاه وجود دارد یک نوع خاص از خود بیگانگی شما دارای عنوان فرد در این جامعه است که همه له شده تا خود را با احساس عشق و نفرت و وفاداری به سیاه مردمی به عنوان یک کل. مگر در مواردی که شما مطرح شد در میان مردم سیاه و سفید شما هرگز توسعه خاصی حساسیت یا عصبی در مورد نژاد و فرهنگ و هویت است که به اعتقاد من در حال اساسی الهام بخش برای سیاه نابغه خلاق. Du Bois صحبت در مورد سیاه مردمی و آگاهی است. من فکر می کنم اگر شما یک فکری می کردم چهارگانه, fc barcelona هشت ضلعی آگاهی درخشان در اطراف مغز خود را. شما همواره در تلاش برای به میدان چیزهایی که هیچ خطوط و لبه های سخت. مانند آفریقا که در آن به پایان می رسد و اروپا آغاز می شود. چگونه به منظور توسعه خود را بدون اعتقاد کسانی که علاقه مند به توسعه که از طرف شما در حال توسعه خود را. شما می دانید اگر مالکوم نداده ملت اسلام را نجات دهد-یک-گناهکار برنامه پشت سر او برای صاف کردن همه که نیمه گه او woulda شده است یکی دیگر از بیگانه سیاه فکری در بحران عمیق است. تلاش برای کشف کردن چگونه به مربوط به توده ها و گرو در اوردن اونا بدون با خیالبافی و تشویق و یا از همه بدتر pandering به آنها. از آن آسان است برای به چالش کشیدن سیاه مردمی در رفتار خود مخرب. سخت تر برای به چالش کشیدن ما را در شیوه های ارتجاعی مانند زن ستیزی جنسی, همجنسگرا ستیزی و تفکر است که توسعه فکری است که یک سفید thang. اما آنچه که مالکوم به شما دروای? آیا شما به دنبال برای از این مصاحبه و فلان چیز?”

“مثل من هرگز مطرح شده به قهرمانان. من مطرح شد به گوش دادن به مردم چه گفت و چگونه آن را مغایر با آنچه که آنها انجام داد. من یاد گرفتم که کسی که یک سازنده چیزی که برای جامعه امروز می تواند در مورد پاره شدن آن را فردا. من آموزش داده شد که چگونه شکننده و خودخواه ترین انسان ها — به جز سیاه — و نگه داشتن قدرت بر مردم باعث می شود آنها را حتی بیشتر شکننده بیهوده و تنهایی و خطرناک است. خطرناک به دیگران به دلیل جاذبه باعث می شود مردمی می خواهید به آنها اجازه تفکر خود را برای آنها. خطرناک خود را به خاطر آنها باید به انسانیت خود را در راه به سالن از شکوه و عظمت.

“من فکر می کنم تاریخ به ما نشان می دهد که انقلابیون و پیامبران که دولت کشته و یک معامله بهتر از آنهایی که شد زندگی نمادها. زیرا هیچ چیز در پایان است که جاده اما تلخی پشیمانی و استبداد. چگونه می تواند به شما احترام مشترک بشریت از افرادی که خود را نگه دارید ایده های خود را در گفتار به عنوان معتبر تر از خود زندگی می کند ؟ به همین دلیل من هیچ استفاده برای قهرمانان. من می توانم احترام قهرمانانه عمل می کند من نمی تواند احترام به کسی که می خواهید به بت پرستی برای صبحانه, ناهار و شام.”

“شما نمی فکر می کنم که چه مالکوم می خواستم می توانم شما را ؟

“من نمی دانم که هر انقلابی واقعی شروع می شود که مایل است. این چیزی است که مردم می خواهند برای شما. و تنها راه شما می توانید شکست این نوع از اعمال demogogic وضعیت با رد مردم و قدرت آنها در سرمایه گذاری شما. مالکوم یکی از آنهایی که خوش شانس. تاریخچه بلعیده او را قبل از او آن را بلعیده.”

“اه, انسان پاسخ. عمیق است. تا آنجا که از آن می رود. اما اگر شما می خواهید بدانید که برخورد واقعی, من فکر می کنم X بلعیده بود جهان از ترور.”

“این چیست؟”

“جهان از بازی assassins. جهان او را کنار گذاشته و پس از سفر خود به مکه و پس از او در کنار ملت از اسلام است. در هر نقطه شما باید یک سیاسی جامعه مخفی شما در حال رفتن به قرعه کشی راز منظور از ترور. آنها یک انجمن صنفی که در اطراف بوده است از حدود قرن 11th. برای اطلاعات بیشتر در این از من زمان رو برای من اینجا به شما نشان می دهد چک کردن اسماعیل نی, Thomas Pynchon و رابرت آنتون ویلسون. من فکر می کنم X تبدیل شد به یک هدف که او را تهدید به بیرون آمدن از cultish تاریکی اسلامی تجزیه طلبی و به نور pantheistic هست. ترور رشد هر کجا که انسان اختلاف بر سر تفاوت مرزهای سرزمین یا هویت — در هر نقطه تفاوت می شود سیاسی ترور کردم خطر و احتمالا یک دست در آن است. آنها کشته JFK و RFK زمانی که آنها را تهدید به پل تفاوت بین ملل. و آنها این کار را به مارتین هنگامی که او را تهدید ویتنام پروژه و همچنین برنامه های خود را از آمریکا اقتصادی آپارتاید. می تواند آنها را کشته اند کاسترو اما آنها متوجه حضور او ارائه “منطق” است که نگه داشته خارجه ترور و ترور ” منظور زنده است و به خوبی در آمریکای لاتین است.

“ترور رعایت هیچ ایدئولوژی ، ترور زندگی می کنند تنها برای هرج و مرج, disunion و perfectability از هنر سیاسی قتل است. به تداوم خود آنها را به تمرین مهارت خود را. هر کسی که با قدرت سیاسی که رهبر آنها را در پیگیری حل تفاوت انسان خطرناک است. ترور می خواهید به نگه داشتن ما در برج بابل دولت است. همین دلیل است که آنها تا به حال به Coltrane ردینگ هندریکس مارلی و X و خنثی کلینتون و حیله گر. به همین دلیل شما می بینید گربه مانند Chuck D و KRS-One تنها لاس زدن با اومانیسم اما واقعا آن را در آغوش. آنها می دانند که این ترور در واقع در کنار آوردن قوم با هم با انتقام. هنگامی که شما می توانید متقاعد کردن مردمی که آنها لازم نیست و جهل و نفرت و ترس و یا ism-schisms به زنده ماندن شما به طور موثر کاهش سر ترور و پرتاب خود را مبتلا به جرب torsos به خیابان ها بود mulled و masticated توسط سگ در نور روشن روز. مالکوم در این راه به مصرف آنها را از تاریکی به نور مانند هر دیگر مترقی اسلام که تا کنون آمد پایین پایک و به همین دلیل ‘تاریخچه’ او را بلعیده. حفاری؟”

“حفاری ؟ Niggapleeze. اگر شما نمی توانید چهره من با آن گرم-بیش از روشن فکران تراژدی-ورد و نامفهوم رنگین کمان ائتلاف bushwah — من هنوز هم می گویند ما نمی نیاز به یک قهرمان.”

“و من می گویم شما هنوز هم آن را دریافت نمی. آن را در مورد ما. آن را در مورد یک باستان درگیری بیش از چگونه روح جهان باید به نوبه خود.”

“آن را در مورد روح مردان و چگونه به راحتی آنها را به نوبه خود به خشونت زمانی که آنها نمی توانند کنترل زمین و طبیعت و یا زنان. اگر هر یک از این پیامبران شما صحبت می کنند واقعا مترقی آنها می خواهم درک کنند که تنها راه خود را ترور می تواند ترور خواهد بود که این سیاره توسط فرقه که فرقه از زمین است. اما مردان بیش از حد به نگه داشتن بدن تعداد زیرا همه آنها می تواند به وجود این سیاره بدون رکوع را به زنانه اصل قتل است.”

“من حتی steppin’ تا به آن بی معنی است. عزیزم من 5000.”

“5000? حتی آن بالا است. بیشتر شبیه 33 و یک سوم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıBMW Oil Changegünübirlik turlarEvlilik Büyüsübuy stripe account