چرا ایجاد کرد رفت
اوت 6, 1979

جری Weintraub تولید کننده کروزشده است گفتن خبرنگاران گفت که شاش کردن گی مردم است که بهترین نوع تبلیغات است. “منظورم این است که” او به من گفت: “زمانی که یک تصویر در تولید یک سرمقاله در روزنامه نیویورک تایمز?” قطعا این است که پای چوبه دار طنز. حتی اگر معترضان در واقع نمی متوقف کردن فیلم خود اختلال ملزم به فشار آن 11 میلیون دلار بودجه است. خشم خود را نمی خواهد از دست داده در شبکه های هنگام گشت زنی می آید تا برای فروش تلویزیون. و آنها می تواند دندانه آن grosses (حداقل در شهرستانها) با پرتاب یک اعتصاب خط در هر کجا که فیلم را نشان می دهد.

عصبانی کردن مردم می تواند به محدود کردن مخاطبان به دشمنان خود — و این که بازاریابی بد. دیوید کننده اجرایی معاون رئیس جمهور از Lorimar تولیدات باید تعمق در حکمت پیشینیان خود را که تصمیم به سرمایه گذاری کروز حتی اگر پول هوشمند در هالیوود بود و در برابر آن. در نه سال است که جرالد واکر کتاب شده است برای grabs سه تولید کنندگان optioned است آن را از جمله باب وینر که می خواست پل Morrissey مستقیم. حداقل سه studios (Warner پارامونت و فاکس) تبدیل Friedkin را فیلمنامه پایین. آیا هالیوود گیری این فیلم به دلیل آن بود ضد همجنس و یا به دلیل آن بود ، سوال این است که همه اما تحصیلی در حال حاضر. با فرض آن را به پایان رسید, Cruising خواهد شد در تاریخ, اگر فقط به این دلیل آن را نشانه اولین بار شهروندان اعتراض نصب شده است در برابر یک فیلم قبل از این در می تواند. و آن را به ارمغان آورده است جامعه همجنس خود قوی ترین ابزار سازماندهی پس از قتل هاروی میلک.

هیچ کس بیشتر شگفت زده شده توسط این جمعیت که از طریق برش روستای گرینویچ در هفته گذشته از سازمان دهندگان این کمپین. برای اکثر آنها روزنامه نگاران که بر روی کروز به خاطر برای تلفن های موبایل خود را ضرب و شتم. یک کپی از اسکریپت به بیرون درز توسط یک فرد همجنسگرا در تولید خود را تایید بدترین ترس. وجود دارد سه قتل در 14 صفحه همه آنها هینگد در مراسم چرم-نوار اجبار است که سخت به [اد. توجه داشته باشید: ناخوانا]. آشکارا William Friedkin نیست: اسکریپت خود عهد به دگرجنسگرایی; آن گفت و گو به عنوان اصیل به عنوان فیلم هالیوود نوتبوک در مورد هیپی 10 سال پیش. در اینجا برای مثال قاتل بودن cruised با گی طعمه:

“چرا من به شما دیده می شود در اینجا قبل از؟”

“فقط در.”

“از کجا؟”

“شیکاگو, مین, Duluth, مریخ است. چه کسی اهمیت میدهد؟”

“من خواهش می کنم شما سخت است؟”

“نگاه آن را خسته کننده و نفرت انگیز محل — راست…?”

“شما می خواهم به تقسیم؟”

و در اینجا چیزی است که عبارتند از:

“خفه شو!”

“نه لطفا.”

“به نوبه خود در اطراف.”

“اوه خدا! اوه خدا! هیچ.”

“شما نمی گرفتن من سخت است!”

“شما در حال صدمه زدن به من.”

“خوردن این لباس زیر! این لباس زیر در دهان شما!”

“آه بله! بله!”

“من میخوام آن را به شما بدهد خوب است.”

وارد چاقو.

Friedkin را حماقت شده است به نگاهی به شخصیت از پسران در این گروهاست که او کارگردانی از 10 سال پیش و به روز رسانی خود را عذاب توسط پانسمان آنها را در چرم. ارتباط بین همجنسگرایی و قتل این است که غیر ممکن است برای جلوگیری از. رابطه جنسی بین و مردان است, برای Friedkin یک مقدمه ای برای مبارزه با. Al Pacino نقش کارآگاهی تازه کار است که آلوده توسط غوطه وری خود را در این محیط. پلیس و قاتل هر یک از دیگر چهره, شلوار, کردن, در یک اوج است که مثبت Eastwoodesque.

“چگونه شما هستند؟”

“حزب حجم.”

“چه شما به من؟”

“من همه جا بروم.”

“آیا من برای اولین بار.”

“لگن یا لب؟”

“برو برای آن.”

رسیدن به آنها را برای خود چاقو.

Weintraub می گوید: اسکریپت شده است قابل ملاحظه ای تغییر داده در چند هفته گذشته. اگر او را انکار می کند که این تظاهرات به حال چیزی برای انجام با این تغییرات در حال حاضر وجود دارد “سالم گی ارتباط” در این فیلم و سلب حاکی از این است که چه چیزی است که نشان داده شده نشان دهنده تنها یک حاشیه, گی زندگی. Al Pacino تمایلات جنسی خواهد بود مبهم و قاتل است. “این صفحه نوشته شده است که فقط یک راهنمای به آنچه که شما در حال رفتن به می گوید:” Weintraub. “شما نمی توانید رای در یک فیلم تا زمانی که شما آن را ببینید.”

آن را کاملا ممکن است که William Friedkin فکر می کند این فیلم خواهد بود, وابسته به عشق شهوانی به همجنسگرا مردان است. این امکان وجود دارد که همه مردم در ارتباط با کروز فکر میکنند چیزی مترقی با افشای یک اموات است که بسیاری از همجنسگرایان لغات. “اگر این فیلم به عنوان یک هشدار به یک پسر جوان که می آید به نیویورک به دنبال یک هیجان است؟” Weintraub می پرسد. “اگر چه آن را می گوید به این مسائل نکنید; بروید و پیدا کردن یک رابطه خوب است.”

اما نیت هستند علاوه بر این نقطه به دلیل این پروژه در یک زمان می آید زمانی که گی طبقه متوسط شروع به دفاع از یک حس عمومی و اختصاصی است که بسیار متفاوت از آن از طبقه متوسط است. دیسکو واضح ترین بیان از این آرمان مشترک اما تا جدید محافظه کاری در مورد نمادهای ظلم و ستم مانند کلمه “کاکاسیاه” و یا accouterments ها از S&M. اگر جسی جکسون ضربات تا زمانی که یک “مترقی” مانند Mick Jagger معتقد است که “سیاه خواهم به فاک, تمام, شب,” چرا نمی گی مردم همان پاسخ به یک کلیشه حتی اگر این یکی از آن دانه از حقیقت است ؟

“من نمی قرار دادن هر چیزی در این فیلم که نمیشود که هر روز و هر شب” Weintraub می گوید. “این داستان آنچه ما انجام می دهند. این است حقیقت است.”

در واقع گوشه ای از روستا که در آن کروز است که همواره مکه برای کسانی که بستگی به محبت غریبه ها. بازگشت هنگامی که بیلی Friedkin تحت تاثیر قرار گرفته بود از رویاهای خیس, گی مردم به نام کشش از اسکله که متصل West 14th Street “casbah.” اما آن میله طراحی شده شبیه به یک فیلمساز فانتزی خطرناک ، توهم نیست — خطر — است نقطه. افرادی که به این میله می دانم که آنها در حال بازدید از یک لونا پارک میل جنسی; بسیاری از افرادی که سرپرستی کروز فکر می کنم که آنها در حال دیدن زندگی عادی.

بیلی Friedkin نمی دانم عادی گی زندگی اگر این آمار او در این صورت — که ظاهرا در آن است. با تشکر از فشار از گی-حقوق سازمان است که معمولا در هر یک از دیگر گلوی همه اما یک بار در این روستا خارج همکاری خود را با این فیلم. حدود 20 اضافی را ترک کرده اند و برخی از کسانی که باقی می ماند باید به بیرون درز اطلاعات محرمانه در مورد مکان بنابراین هیچ فرار شدند. آنها نشان می دهد تا هر روز صبح تیز به عنوان دیسکو سوت پوشیدن آنها را در اطراف گردن خود را. آنها طعنه بازیگران و آزار و اذیت خدمه. این شرکت به طور موقت عقب نشینی به زیرزمین یک نوار به نام دخمه, در, West 14th Street. Friedkin ساخته شده یک کپی از این معدن وجود دارد. یکی گفت هر گل میخ در که صحنه شد 60 دلار اما وجود اضافی 25 دلار برای هر اضافی که شبیه سازی یک خوراکی. او اضافه کرد که هر کس انتظار می رود به ارائه خود دنده.

من در بازدید از این مجموعه روز شنبه صبح. اضافی lounging در لباس چرم نگاه معتبر به اندازه کافی اما آنها همچنین به نظر می رسید کمی دو پاس مانند سال گذشته Donna Summer آهنگ. این بود که در مقابل علامت گذاری به معترضان که sported بدون لباس شاهانه یا فاخر از هر نوع. به جای آویزان کلید و “داغ hankies” این رقم به طوری برجسته در Friedkin چشم انداز از زندگی این افراد با پوشیدن دکمه با صورتی کوچک مثلث به مناسبت آنچه گی زندانیان عینک در اردوگاه های کار اجباری. ماه مارس خود که متوقف در نوار پس از اسکله بار به احضار کاربران در داخل به نظر می رسید به یک راه برای مردم را به سیگنال هر یک از دیگر است که زمان آن رسیده است که برای جلوگیری از flaunting بت وارگی. این نیست رادیکال هر چند بقایای فعال همجنسگرا داد بودند قطعا قابل مشاهده زمانی که رفتن رو دشوار است. این بود, گی, MOR, موجب در نزدیک ترین چیزی که او را به یک رهبری سیاسی در این شهر است. به عنوان صفوف خود دارای عقاید چیزی بزرگتر از William Friedkin را هوموفوبیا خطاب شد. پس از سال ها از کلیشه های اعمال شده از و بدون جذب از درون این خاص رتبه و فایل خدمت شد و متوجه بزرگ آمریکایی ماشین رویایی است که آن را دیگر نمی تواند فروختن آن فانتزی, گی های زندگی به عنوان اگر آن را به چیزی که واقعی است.

“ما نمی خواهد در یک پس زمینه برای بهره برداری از آنها فیلم” گفت: Ron طلا از ملی, گی, نیروی کار بیش از تصادف تعقیب درهم bullhorn در شریدان مربع است. پس از آن شاید یک هزار نفر پایین کریستوفر خیابان با یک ناگهانی بیشتر نسخه از این سخنان. آنها فریاد زد: “هیچ گه!”

این نزدیکترین چیز به یک گرم و طولانی تابستان در این شهر دیده می شود این سال است. تمام هفته را ایجاد کرد زنگ زد با داد و بیداد از مردم که تا به حال هیچ چیز به جز کروز در ذهن خود. آنها مسدود ششم خیابان خیابان هفتم غربی خیابان 14th Street. آنها با پرتاب بطری و آجر شکست ویندوز ناودان به اتومبیل ها و کامیون ها. ششم حوزه نگه داشته بود شلوغ تر از در هر زمان پس از Stonewall. وجود دارد پنج دستگیری و شاید ده صدمات بیشتر از تظاهرکنندگان که سرگردان به دور از جمعیت. یک پلیس بود لگد توپ; از آن ساخته شده یک صفحه از پست. روز بعد تونی Baska تصویر ساخته شده صفحه هشت. در این عکس او در حال “متقاعد” به تکیه در برابر یک ماشین. کمی بعد او کوبیده, پلیس, دستبند زدن به زمین پرتاب لگد و clubbed — پنج پلیس. به تنهایی در یک سلول Baska به من گفت که او شنیده پلیس صحبت کردن در مورد تظاهرات. “من فکر می کنم آنها باید شماری” گفت: یکی از این شهر hippest پلیس از بچه ها که بازی در برابر گی, سافتبال بانوان لیگ هر سال است. “این pansies در حال تلاش به عمل مانند مردان است.”

تونی Baska به یاد می آورد رالی او می خواهم با حضور در میدان واشنگتن Methodist Church چند روز قبل از. نیم دوجین گی رهبران ترغیب مردم به ارتکاب نافرمانی مدنی. “تماس بگیرید اگر شما لغامن” هر یک از آنها گفت. Baska اجازه داده شد یک شات در تلفن او تماس گرفته شده گی کلید. یک نوار به او گفت به تماس در صبح است.

“آن را غیر واقعی گفت:” بتی سانتورو از ائتلاف برای حقوق گی و لزبین. وقتی همه چیز رو سنگین او نام 15, گی, وکلا, اما همه آنها را بیش از حد مشغول به کار به صورت رایگان. او در نهایت مجبور به تکیه بر ملی وکلا’ انجمن صنفی است که مستقیم و یا حداقل nondenominational. “افرادی که در آغاز این نیست حمل از طریق خود مسئولیت” سانتورو می گوید. “دست راست نمی دانم چه چپ دست و راست دست است و در حال اجرا نشان می دهد.”

آنچه او بدان معنی است که حتی اگر یک کمیته موقت تحت حمایت این کمپین انگیزه خود را از جنبش نسیم بال — به خصوص ملی, گی, نیروی کار. نظامی, گی, فعال داد این “ملی, گی, تام نیروی” اما هر دو سازمان با تکیه بر حضور هر یک از دیگر هر چند آنها لوث هر یک از دیگر ایدئولوژی. NGTF شمارش در GAA به هم بزنید تا پس از آن می تواند حرکت کند به همه چیز کار کردن. تنها مشکل این است که هیچ کس در کنترل enragesو زمانی که گه بازدید فن هیچ کس وجود دارد به آنها کمک کند.

هفته گذشته GAA نسبتا مهار شده اما متوقف نمی گاه به گاه بطری از پرتاب و یا فلش نکردم کمربند زمانی که پلیس در نزدیکی کشید. مستقیم تحریک برخی از مردم گفتم. در عین حال به وضوح این جوان بودند گی مردم خود را برای نشان دادن خشم اما هیچ استراتژی برای آنها به دنبال به طوری که آنها پرسه می زدند اسکله همراه با هر کس دیگری فوق العاده ماشین ویندوز و متلک پلیس. این بیش از حد می تواند در سازمان بودند که پس از ضد و نقیض در مورد نیاز به نافرمانی مدنی است که هر چند برخی از آنها حمایت آن, آنها تمایلی به سازماندهی آن است.

در بالای این کمیته موقت ساخته شده دیدنی اشتباه هنگامی که آن را در اوایل تصمیم گرفت به پرتاب این موضوع به شهردار دامان. شاید NGTF فکر اتصالات آن در تالار شهر را به اثبات قوی تر از اقتصاد از وضعیت اما کمی تحقیقات نشان داده اند که دفتر شهردار برای حرکت تصویر و تلویزیون انجام داده است همه چیز را به همکاری با فیلمسازان کوتاه از پرداخت آنها را به کار در اینجا. در ماه مارس گذشته زمانی که هیئت مدیره آموزش و پرورش حاضر اجازه می دهد تا یک فیلم به نام داغ ناهار به فیلم در دبیرستان هنرهای نمایشی به دلیل اسکریپت شامل ارجاع به ماری جوانا و نوجوان, تمایلات جنسی, دفتر شهردار تلاش برای سرنگونی این تصمیم. هیئت اد برنده شد اما این شهر بی درنگ اجاره ای هرن دبیرستان به فیلمسازان برای $1.

هفته گذشته سه نفر از اعضای کمیته موقت ملاقات با نانسی Littlefield, شهردار, فیلم دیده بانی. Weintraub پیشنهاد در جلسه که او نمی تواند مسئول خدمه اش واکنش اگر تظاهرات کردم و خشونت. خود نشانه ای است که وجود دارد Teamsters در این مجموعه همراه با این واقعیت است که برخی ناگوار صاحبان اسکله میله ممکن است به عنوان مشاوران در این فیلم به رهبری برخی از مردم در ad-hoc کمیته به این نتیجه که این اراذل و اوباش است علاقه کروز. “که مزخرف می گوید:” Weintraub. “که تبلیغ است. من هیچ ارتباطی با کسی. این Teamsters در مجموعه من هستند و کار مردم است. کسی می آید و yells فحاشی آنها را در این گرما آنها در قبال گرفتن بینی خود را از مشترک.”

شهر گسترش معمول آداب و معاشرت به تولید کروز: حفاظت پلیس اجازه تسهیل مجوز برای فروشگاه تجهیزات در یک شهرستان اسکله. این کمیته ویژه شهردار خواسته به لغو مجوزها و لغو پلیس. این مهم نبود سانسور آنها مخالفت آن را به سادگی یک ماده از خروج همکاری است. گفت: Ethan Geto جانباز گی فعال و یک دستیار به دولت دادستان کل رابرت آبرامز: “ما به سادگی پرسیدن این شهر به آن مجوز و پروانه در یک تهاجمی سوء استفاده از وسیله نقلیه.”

شهردار کاهش یافته و با استناد به متمم اول قانون اساسی و به دلیل خودداری از دخالت در هر راه را با محتوای یک فیلم که به ضرب گلوله در خیابان های نیویورک. برخی از تظاهر کنندگان توافق کردند به خصوص در NGTF که در آن کخ دارای حمایت قوی در درون جامعه همجنسگرا. اما داگ ایرلند بود که مورد ضرب و شتم توسط لی لی برای پخش اعلامیه در نوار عجایب: “آیا شهردار اجازه می دهد تا یک بازسازی از تولد یک ملت در هارلم یا یهودی Suss در قصبه پارک؟” است Cruising خوب برای نیویورک ؟ من از نانسی Littlefield که شهردار در فیلم دیده بانی. “هر چیزی که به ارمغان می آورد در 7 میلیون دلار خوب است برای نیویورک,” او گفت:, و پس از آن آویزان است.

اندرو استین پیشنهاد کرده است که جامعه تابلوهای مطلع پیش از فیلم ها که, شلیک, در خیابان های خود را. شهردار مخالف است: “من باور نمی کنم جامعه تابلوهای باید حق تصمیم بگیرید که چه کتاب های باید نشان داده شده در کتاب فروشی ها در مناطق خود چه نقاشی باید قطع در موزه ها در مناطق خود چه فیلم باید نشان داده شود در تئاتر در مناطق خود و یا آنچه که فیلم باید ساخته شده در مناطق خود را به عنوان طولانی به عنوان آنچه که انجام شده قانونی است.” اما تونی D’Apolito رئیس هیئت مدیره جامعه 2 که شامل ایجاد کرد می گوید: “جامعه تابلوهای ندارد و حق تصمیم گیری هر چیزی. ما در حال درخواست برای حق مشورت شود. با پرسیدن نظر ما, ما ممکن است قادر به آنها را ذخیره کنید از ساخت یک اشتباه است.”

بسیاری از تظاهرکنندگان قصد ندارند برای جلوگیری William Friedkin از ساخت این فیلم; آنها فقط می خواهم به او را به خارج از محله. اجازه دهید او را به گشت زنی در استودیو که در آن او را مجبور به پرداخت از طریق بینی به آن نگاه واقعی. سپس کسانی هستند که می خواهند این فیلم به طور کامل متوقف زیرا آنها می گویند آن را به علت قتل در اسکله. آرتور بل مشخص کروز به عنوان “یک فیلم مردن. این نیست مدنی-آزادی موضوع” خواند و گفت: جمعیت در شریدن مربع است. “این یک موضوع زنده ماندن است.” خوب حرف من فکر کردم اما پس از آن من در بازدید از این مجموعه است.

من تو را دیدم پلیس بدون هیچ زحمتی سه بچه که متلک شدند. “چرا شما چیدن روی ما تنها آنهایی که عجیب و غریب?” آنها را به انتقام افتخار Al Pacino, ستاره های مورد علاقه خود. پرسیدم چرا آنها فکر بدون مو, کیرخوری, در خیابان بودند. “آنها فقط می خواهید تبلیغات” گفت: یک مرد که صاحب یک ایستگاه گاز در نزدیکی مجموعه. سپس وی با اشاره به تظاهرکنندگان که نگاه بسیاری مانند رهبران آنهایی بودند که به مصاحبه با مطبوعات است. “شما محو کردن که مرد و این یکی بیش از وجود دارد,” او گفت: “تمام چیزی که می میرد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی