هالیوود بدون هیچ زحمتی
3 سپتامبر 1979

این کروز شرکت حرکت نیویورک در این هفته پشت سر گذاشتن یک بار از مسائل حل نشده است. بسیاری از این شده اند استدلال در صدا. برخی از حل و فصل خواهد شد تنها پس از انتشار این فیلم. اما یک مسئله نادیده گرفته شده است که می رود فراتر از حقوق مدنی: تعهد این شهرستان برای مردم آن به برخی از تولید یک فیلم نمی ظروف سرباز یا مسافر تا زندگی خود را.

•••

دو هفته پیش استیو Askinazy سن 30 شرکت مالک Chez ورزشگاه رستوران در گرینویچ خیابان مالک سابق از سالن بازگشت از یک کنفرانس گی و لزبین یهودی در تل آویو. یکی از اولین توابع با حضور او در یک جلسه از جامعه و برنامه ریزی, شماره 2 (او یک عضو). Askinazy بود در میان چند که متقاعد هیئت مدیره است که خشونت قطعا اگر فوران کروز به فیلم برداری می شود در خیابان کریستوفر. روز بعد هیئت مدیره با ارسال نامه ای به شهردار کخ درخواست او را به انکار خدمه فیلم مجوز برای که locale “بنابراین به عنوان برای کاهش تنش در جامعه ما است.”

در روز دوشنبه, آگوست 20, Askinazy عینک دانشگاه تل آویو تی شرت (حروف بود عبری) و یک yarmulke به شریدان مربع که در آن او شنیده بلندگو اعلام شود که یک پیروزی نمادین شده بود برنده: صاحبان فروشگاه های نوار صاحبان و ساکنان خیابان کریستوفر تا به حال ساخته شده آن را غیر ممکن به فیلم آن شب چرا که آنها قفل شده بود درهای خود را کفن خود را نشانه قرار داده تا دیگران به عنوان خوانده شده: “توقف فیلم CRUISING.” در عوض خدمه خواهد شوت در غرب و پری.

بنابراین با 700 معترضان استیو Askinazy راهپیمایی به محل جدید. او نگه داشته و یک چشم در جمعیت, آیا به عنوان 30, دیگر, گی, مارشال و 200 پلیس اختصاص داده شده از حوزه های مختلف (این رقم شامل تاکتیکی نیروی پلیس). در هیچ زمان شد و معترضان اجازه عرض دو بلوک از فیلمبرداری اما سوت, مناجات و درخواست “توقف کروز!” شنیده می شد آنجا شمال 14th Street.

قبلا وجود داشته است در یک حادثه مربوط به برش از یک کابل سیم و یک تظاهرکننده بود ضربه سر توسط یک موشک. در ساعت 9:30 p. m., یکی دیگر از رویارویی رخ داده است و یک تظاهرکننده دستگیر شد و به ششم حوزه. یک ساعت بعد یک اغتشاش فوران در کنار رودخانه از غرب خیابان. یک گروه حدود 100 معترض سعی در اینچ راه خود را به جلو و شش پولیس در اسب متهم در آنها متفرق کردن جمعیت و باعث دوزخ.

Askinazy که در سمت دیگر خیابان دویدم به سمت اغتشاش امید او می تواند چیزی برای خنک کردن جمعیت. در نیمه راه وجود دارد, او به یاد می آورد, “چند تظاهرکنندگان زد در جهت من و من تصمیم به اجرای آنها در عوض به دور از هر اختلال در حال وقوع بود. پلیس مسدود شده راه من. من به اطراف چرخید و دیگری پلیس به من مسدود شده. دو بسته در. من مسدود آماده برای آنها من را بازداشت و یا به من بگویید که به ترک. آنها به من انداخت برابر یک خودرو و ضرب و شتم من با nightsticks. در عرض چند ثانیه چهار پلیس به آنها پیوست. شش نفر از آنها را ضرب و شتم و لگد و من در پشت سر و معده است. من به زمین افتاد. یکی سعی در خفه من با قرار دادن دست خود را بر دهان و بینی. من فکر کردم من در حال مرگ بود. من به یاد داشته باشید احساس درد — فقط ترور است.”

Askinazy دستگیر شد و رزرو. او متهم شده بود با خطر افتادن مقاومت در دستگیری و آزار و اذیت. او به سنت وینسنت بیمارستان برای درمان کبودی شدید, درد معده و تصادم. او هنوز هم در سنت وینسنت است.

•••

William Friedkin خود خدمه و ستاره, Al Pacino, invaded, جونز, خیابان اوت 10. ساکنان در بلوک را دریافت نکرده اطلاع قبلی. و نه تا به حال آنها خواسته شده است که چگونه آنها احساس خود را در مورد کروز ضربه بودن خود را مسدود کند. با توجه به جونز خیابان ساکن که نمی خواهم نام او ساخته شده “پلیس تا به حال خیابان محاصره 8 p. m. آنها اجازه نمی دهد ما را به ساختمان های ما بدون نشان دادن کارت شناسایی است. آنها همراهی ما در. آنها عملا در هر پشت بام. در یک نقطه آنها را به صف کردند تا شانه به شانه در نیمه راه پایین خیابان مانند آنها در انتظار ورود جیمی کارتر.

“پلیس بیشتر علاقه مند به حفاظت از حقوق moviemakers از مردم که زندگی در این شهر است. شده اند وجود دارد موارد مردم حمله کردند در این روستا و آن را گرفته و آنها را یک ساعت به آمده است. در اینجا آنها از نیروی کامل برای چند دقیقه از فیلم تیراندازی. این است که در آن پول مالیات ما را رفتن؟”

•••

در پارک مرکزی یک ایری حمل و نقل کامیون حامل تجهیزات برای تولید کشت و زرع از طریق Rambles به نقطه ای که در آن Paul Sorvino می یابد مثله بدن. کامیون پاره کم حلق آویز شاخه کردن درختان و چپ تایر زخم در چمن. در 26 نهم خیابان که در آن متروپولیتن کلیسای جامعه قرار دارد خدمه در زمان بیش از یک قصاب عرضه فروشگاه درب بعدی تبدیل آن به یک s&m-دنده toyshop. بدون اطلاع آنها خاموش کردن برق در مسکن و ساختمان کلیسا و تعطیل آسانسور.

در اوت 13, آنها, آورده تجهیزات خود را به 140 کلرمونت خیابان در نزدیکی 122nd خیابان و تقریبا بلافاصله مشکل آغاز شده است. یک بار دیگر وجود داشته است بدون اطلاع قبلی. مارتا ویلیامز نوازنده و عضو هیات علمی در مدرسه موسیقی منهتن متوجه شده که “سرپا نگه داشتن مرد چسباندن برچسب بر ما نام در صندوق پستی و درب buzzers. من به او گفتم به توقف آن غیر قانونی بود.” چند روز بعد او انجام شد آن را دوباره. یکی از همسایه ها شروع به عکاسی او روند و او را ترک کنید. یک روز خدمه شروع به عکسبرداری از یک صحنه در لابی. ویلیامز بود با چند همسایه — آنها حاضر به حرکت می کند. “این خانه من است” ویلیامز گفت. “این جایی است که من زندگی می کردند به 13 سال است.” مدیر تولید به نام پلیس. چهار آمد از 26 حوزه و یکی دیگر از تاکتیکی نیروی پلیس. آنها گفته ویلیامز که موجر اجاره نامه با شرکت فیلم جایگزین او اجاره اجاره و که او تا به حال به حرکت از راهرو و یا آنها می خواهم او را احضار. اگر او هنوز هم حرکت نمی کند و آنها می خواهم او را در مرکز شهر به دادگاه کیفری قرار داده و او را در زندان برای شب. آنها همچنین دستور داد که او نمی تواند در داخل یا خارج از ساختمان در حالی که خدمه تیراندازی شد.

ویلیامز با همسرش زندگی می کند در آپارتمان 4A در کنار درب به جایی که فیلم قاتل و mutilator از مردان ساکن (او با بازی ریچارد Cox). در ساعت 3 صبح در صبح روز بعد از راهرو رویارویی ویلیامز و همسرش بازگشت به آپارتمان خود را. او با قرار دادن کلید در قفل در بر داشت و او نمی تواند باز کردن درب. چسب دیوانه شده بود ریخت روی سوراخ کلید. زن و شوهر رفت و به 26th حوزه و به نام یک قفل ساز. آن را هزینه $108 به ترمیم آسیب. هنگامی که آنها در نهایت در آنها یافت می شود یک پیام بر روی دستگاه پیغام گیر. آن گفت: “شما می دانید شما یک حرکت تند و سریع. اگر شما تا به حال همکاری با گروه فیلم برداری شده اند همه حق است و شما باید تمام حق بوده است. شما به آنچه شما سزاوار. پیچ شما.”

برایان Kirschner که زندگی در آپارتمان 4C در بر داشت نشانه ای بر روی درب خود را در تماس تلفنی با “ملکه سال” (Kirschner است راست). آپارتمان او شکسته شده بود به او اجاره نامه و چک به سرقت رفته و پرونده تخریب.

روز قبل از Kirschner شد بازی استریو هنگامی که خدمه شروع به تپش بر روی درب خود را. آنها زد پس او فکر درب خواهد غار در. چیزی که بعد از او می دانستند برق در آپارتمان او قطع شده بود. آنها خاموش برق در مارتا ویلیامز آپارتمان بیش از حد چرا که او با استفاده از جارو برقی. در روز پنج شنبه 16 اوت او بازی Bartok ششم هنگامی که برق خاموش شد و برای بار دوم در آن روز. آن را خاموش ماند برای دو ساعت. ویلیامز زنگ زد پلیس. آنها گفتند: “تماس باهم اد.” او به نام باهم اد. آنها گفتند: “تلفن پلیس.” او زنگ زد دفتر شهردار برای تصاویر متحرک و تلویزیون و خواسته مدیر نانسی Littlefield. او دستیار مردیت آنتونی به جای.

مردیت آنتونی گفت: مارتا ویلیامز “به کروز خدمه حساس و حرفه ای است.” او در ادامه گفت که دفتر شهردار هیچ حوزه قضایی خارج از فیلمبرداری واقعی در خیابان های شهر.

“آیا شما معنی است که مستاجر در این وضعیت بدون حقوق و بدون مراجعه در برابر شهر پرسید:” ویلیامز. “من می ترسم که مورد” پاسخ آنتونی. بعد از ویلیامز صحبت می کرد به نانسی Littlefield که وعده داده شده به تماس های تولید ، که آخرین ویلیامز شنیده از Littlefield ،

•••

من زنگ زد نانسی Littlefield. در واقع من به نام او پنج بار در طول هفته من نوشت: این داستان ترک پیام در هر زمان. در نهایت من دریافت یک تماس از دستیار او. “خانم Littlefield هیچ نظر.” در هر چیزی ؟ “درست است. خانم لیتل هیچ نظر.”

Garbo است که گزینه اما قطعا هیچ بنده می کند — پس من زنگ زد دفتر شهردار و شکایت کرده است. بعد از یک ساعت نانسی Littlefield بر روی گوشی های. تا به حال او منتقل مارتا ویلیام شکایت به کروز تولید ، بله او پاسخ داد. آنها به او اطمینان داد که ویلیامز برق خواهد بود ،

لیتل تصریح کرد که مشکلات بین مستاجر و فیلم خدمه بودند نه در صلاحیت این دادگاه ها. داخل سالن تیراندازی است “خصوصی فردی چیزی است که یک شرکت فیلم مذاکره.”

آیا کروز رنج صدمه آینده پروژه فیلم در نیویورک ؟

“من فکر نمی کنم آن را به کمک و یا مانع. سانسور خواهد صدمه دیده است.”

•••

زمانی که همه این mishagas آغاز شهردار کخ احضار من به شهرستان سالن. او از من خواست به تنهایی آمده است. او می خواست برای توضیح موقعیت خود را. برای 25 دقیقه من به او گوش بحث در مورد احساسات. احساسات خود را در حال او را باور نمی کند شهر باید سانسور کتاب و یا فیلم هر چه محتوا. او تا به حال خوانده کروز اسکریپت و نه خلاصه داستان در پست. علاوه بر این که هدف این نبود. “آیا من می خواهم اسکریپت یا نه این شهرستان دارای یک تعهد.”

او سپس در ادامه می گویند که او “بهترین شهردار این شهر تا به حال حفاظت از مردم و حقوق خود است.” من به او گفتم برای جلوگیری از soapbox. آن را به من رخ داده است که چگونه حساس این کسب و کار باید برای او. او انجام داده بیش از حد برای جامعه همجنسگرا با صدور یک فرمان اجرایی درست بعد از انتخابات ؟ و یا به اندازه کافی با عدم دریافت, گی, حقوق مدنی لایحه به تصویب رسید ؟ شد و كنايه به او امد و شد زیاد همه را از طریق دولت او? چرا که او سعی کنید به درک سیاسی موضوع کروز?

ما بازی دوقلو soliloquies و من دیوانه. همانطور که من شروع به ترک شهردار گفت: “شما نمی خواهید به لرزش دست من؟” توسط رفلکس من را تکان داد دست خود را. من استفاده می شود به مانند او زمانی که او شهردار.

کروز نیست فیلم تنها به اخلال در نیویورک اما هیچ فیلم دیگر باعث شده است که بسیاری از مشکلات است. پدرخوانده تولید کننده Al گلچهره اعطا با آمریکایی ها در سال 1970 قبل از فیلمبرداری. آنها روشن ساخته است که نمی خواهد اجازه می دهد گلچهره به ساقه تالار عروسی دنباله به عنوان برنامه ریزی شده در ایتالیایی متعلق به مانور در لانگ آیلند. آن را به ضرب گلوله کشته شد در یک جزیره استاتن و مستغلات به جای. سوت و noisemakers آهسته فیلمبرداری از حمام در خیابان هارلم. معترضان ادعا کرد که پنبه به تصویر کشیده سیاه پوستان در یک کلیشه ای و به شیوه ای منفی. نشان 373با اسکریپت توسط پیت Hamill (که پشتیبانی Friedkin در دو روزانه, اخبار, ستون, و, که, کتاب, گوشت و خونخواهد بود ساخته شده را به یک فیلم تلویزیونی توسط جری Weintraub تولید کننده کروز) رو مخالفان از پورتو Ricans در تابستان 1973. جلسات با مدیر Howard Koch در محل برترین دفاتر. پورتوریکو سخنگویان تهدید کرد که تئاتر نمایش نشان 373 خواهد بود بمباران کردند. تئاتر نیست اما فیلم بمباران به هر حال در دفتر جعبه را با وجود سنگین پوشش رسانه ای.

(تبلیغات پیشرفته را ندارد یک فیلم بد ، کلئوپاترا بیشتر از قبل به اطلاع عموم فیلم در تاریخ با توجه به دیوانه عاشقانه shenanigans از الیزابت تیلور و ریچارد برتون در طول تولید در رم. با این وجود آن را بحرانی و فاجعه مالی. حتی تروریستی stakeout از سفارت کمک Muhammed: رسول خدا. Muhammed کشیده شد از تئاتر در ارتفاع واشنگتن سر و صدا و ابقاء پس از زندگی واقعی درام تا به حال آن را اجرا کنید ، آیا این سود از سرفصل. Another Time, Another Place منتشر شد در اواسط دههی 50 بعد از لانا ترنر, دختر, چاقو لانا را lothario عاشق. لانا شد یک ستاره بزرگ و آیات در مورد عشق فراوان زندگی به فروش می رسد مقالات, اما آنها نمی تواند فروش خود را بد بو فیلم است.)

چند فیلم در حال پیشرفت باید بسته کردگی ترافیک شهرستان و باعث تمام محله خوابی. رزمندگان بود مشکل قبل از آن منتشر شد. زندگی واقعی باندهای riffed با اعضای بازیگران و تولید کنندگان مجبور به پرداخت toughs به منظور اطمینان از صلح در تیر اندازی سایت.

زمانی که Kojak به ضرب گلوله در مقابل Fran Lebowitz ساختمان در روستا, نویسنده شهری زندگی گناه ترک آپارتمان خود حمل 25 پوند از لباس های شسته شده.”‘بازگشت در تولید” مردان فریاد زد. Fran اطاعت نکنید. “من انجام من لباس های شسته شده,” او گفت:. “من در تلاش برای شکستن به نشان می دهد کسب و کار.” آنها اجازه دهید او را به ماشین لباسشویی, اما زمانی که او بازگشت و پلیس او را متوقف کرد و گفت: “شما نمی توانید در آن وجود دارد.” “چرا نه؟” Fran نپرسید. “من اینجا زندگی می کنند.” “آنها در حال ساخت یک Kojak فیلم” پلیس پاسخ داد. در نهایت مدیر مداخله کرد. “گوش دادن kid,” او گفت: به Fran. “ما کمک کند. شما می توانید با ما کار می کنند.” Fran جواب, “من یک ستون به دست کشیدن از. چرا شما راه رفتن طبقه بالا و تماشای من کار می کند؟”

Fran مخالف است به فیلمسازی در نیویورک است. او را حفظ می کند “این مانند Shriner رژه. آنها باید آن را در جایی دیگر.”

بیشتر از هر کس دیگری است که همه برای آن است. وقتی وودی آلن, فیلم Manhattan love غزل, محله های بیرون رفتن از راه خود را برای پاسخ با سخاوت. زمانی که این خداحافظی دختر کشته شد در غرب 70s شبیه سازی باران آب گرفتگی نیم شهرستان block; بچه های محلی پخش در آن و تحسین ریچارد دریفوس که تحسین بازگشت مسیر خود را به اتاق پانسمان تریلر. Martin Scorcese در زمان بیش از شرق 13th بین دوم و سوم برای چند روز از راننده تاکسیو ساقه بود مثل یک خیابان کارناوال. کارگردان, تهیه کننده, روزنامه نگار, خدمه, درمان شهروندان را با محبت و احترام. آنها در نوع پاسخ داد.

کروز یک داستان متفاوت است. Friedkin صحبت نمی کند به مردم است. من هیچ شکی نیست که او حداقل اعطا با جامعه و برنامه ریزی مشکلات در روستای گرینویچ را کاهش. او در برخورد با گروه های, او می خواهم که تا به حال درک درستی از inciteful طبیعت از خود اسکریپت. اگر او تا به حال یک حس عدالت اجتماعی شاید او می خواهم که خود را تغییر داده اسکریپت که در اثر می گوید که قتل ناشی از سکس. (قتل توالی در Cruising در حال فیلم برداری مانند تولید اعداد در یک M-G-M موسیقی — هر دیدنی و جذاب بیش از گذشته است.)

اخلاق حرفه ای یا شخصی به معنای چیزی: اخلال در زندگی شهروندان است چیزی تهیه کننده Weintraub و مدیر Friedkin نمی تواند مراقبت کمتر در مورد. (Weintraub گفت: Martin بار پست “من آرزو می کنم آنها می خواهم به عنوان حق اعتصاب ، این Cruisingنه Cruisin’ “). بودجه نسبی است — آنها رفته بیش از حداقل یک هفته است. اما مقدار زیادی از پول برای رفتن به کروز در حال آمدن است از تمایلی مالیات دهندگان و بیشتر از دست داده است و توسط بازرگانان منحصر به فرد از جمله کسانی که در خیابان کریستوفر است که با میل و رغبت خود را بسته مغازه ها به جای شرکت در ساخت فیلم است. هزاران پلیس ساعت رفته اند برای حفظ عصبانی همجنسگرایان را در خود جای داده در حالی که Friedkin فیلم برداری ضد فیلم گی. (یک تکنسین صدا در آزمایشگاه که در آن گشت زنی در حال پردازش به من گفت این فیلم نه تنها ضد, گی, آن را ضد انسان است.)

کمی دیگر از محلی خرید اینترنتی است که اخلاق لشکر اوت 15 حملات در Crisco, دیسکو, معدن و سندان. آنها برای اولین بار عمده ای از نیروهای پلیس در hangouts در یک دهه. چهارده مردان دستگیر شدند و به اتهام فروش و یا خدمت مشروب بدون مجوز. گروهبان. فیلیپ Tambasco از اخلاق عمومی در بخش حفظ “این حملات هیچ ربطی به روستای گرینویچ تظاهرات توسط همجنسگرایان در برابر فیلمبرداری از Cruising.” لارنس Gedda دولت مشروب مقام کمیسر ادعا می کند “زمانی که یکی از این مکان بازدید روزنامه ها و یک مقدار مشخصی از بد نامی آن می شود حمله کردند.” هر دو شفت معدن و سندان دریافت توجه رسانه ها به دلیل آنها را رد Friedkin و شرکت دسترسی به امکانات خود را.

•••

در هالیوود, لری, علامت های چت از دفتر خود در اهمیت بسیاری است. نشانه این است که معاون رئیس جمهور از تولید و بازاریابی در پارامونت. او احساس می کند که “آینده فیلم هایی که به طور بالقوه خطرناک در مواد منفجره موضوع دیگر فیلم در نیویورک است. مردم وجود دارد که بیشتر در لحن. فیلم هایی مانند کروز را به ساقه در کانزاس سیتی است.”

آیا معنی که آنها هنوز هم شما را با جان کندن جوک و ضد, گی, تم, اما به دور از منهتن? لری علائم فکر می کند کمتر. “من می توانم احساس اثر در حال حاضر. صنعت مردم خواهد بود دقت بیشتری در مورد, گی, سبک زندگی و نوع از مواد تشکیل دهنده است که باید در یک اسکریپت.

“برای استفاده از یک کلیشه آنچه شما انجام داده ام در نیویورک افزایش آگاهی است.”

آنچه کروز‘s انجام شده در نیویورک نباید اتفاق می افتد در شهر کانزاس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی