تیم ده Waele/Corbis via Getty Images

دیجیتال سلامت یکی از چند بخش از اقتصاد که در حال رشد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Omada سلامت یک شرکت که مبادرت به فروش مجازی و حضوری ابزار برای مدیریت بیماری مزمن است که سرمایه گذاری در این علاقه ناگهانی از سرمایه گذاران.

این شرکت فقط کشیده $57 میلیون دلار از صندوق سرمایه گذاری باهوشتر مشاوران که بر سلامت و زندگی علوم و از آن استفاده می شود برخی از این پول برای خرید یک کوچکتر دیجیتال سلامت start-up به نام Physera که دارای تخصص در مجازی فیزیوتراپی. حدود 30 میلیون دلار از کل مبلغ مورد استفاده قرار گرفت برای کسب یک فرد آشنا با این معامله گفت: CNBC.

Omada رو شروع آن در سال 2011 را به ابزارهای جدید دیجیتال مانند گوشی های هوشمند مبتنی بر مربیان و بی سیم وزن فلس به برنامه پیشگیری از دیابت. DPP است که رهبری توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری طراحی شده است برای کمک به افراد در خطر ابتلا به دیابت — حدود 1 در 3 بزرگسالان آمریکایی — جلوگیری از گرفتن این بیماری با تغییر در شیوه زندگی خود را. Omada ایده این بود که به عنوان بسیاری از برنامه های مجازی که ممکن است به کمک آن مقیاس و افزایش بودجه کافی در امتداد راه را برای مطالعات بالینی برای اطمینان از آن را کار کرده است.

Omada مطرح شده بیش از 250 میلیون دلار آن را یکی از مهمترین و بسیار ارزشمند دیجیتال سلامت شرکت. هنگامی که آن را مطرح آن دور قبلی در سال 2019 از سوی شرکت به ارزش 600 میلیون دلار. آن را در حال حاضر در رقابت با Livongo که رفت و در سال 2019 است و گزارش عمده رشد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

دیجیتال بخش بهداشت و درمان به طور کلی انتظار می رود به ارزش بیش از 500 میلیارد دلار تا سال 2025.

در پنج سال گذشته Omada گسترش دامنه آن به ارائه خدمات بیشتر و متناسب با آن با چالش های سلامت رفتاری و همچنین به عنوان یک طیف وسیعی از بیماریهای قلبی عروقی. بسیاری از بیماران این رفتار با هم تداخل دارند شرایط شناخته شده به عنوان شرکت morbidities — برای مثال آنها ممکن است مبتلا به دیابت و مبارزه با افسردگی است.

با اهدای تا Physera, Omada حرکت می کند و به یک عرصه جدید: تقریبا تجویز درمان فیزیکی است. زمانی که کارگران در حال تجربه درد و نمی گرفتن کمک آنها نیاز به آنها دست کار و یا کمتر. برخی از را انتخاب کنید گران است و گاهی اوقات غیر ضروری عمل جراحی پایین جاده.

این یک مشکل عظیم و یک منبع عظیمی از هزینه های مراقبت های بهداشتی. گزارش داده اند که بسیاری به عنوان 1 در 2 بزرگسالان آمریکایی در حال تجربه یک وضعیت اسکلتی-عضلانی. ساخت بدتر این کشور در حال تجربه کمبود ملی از ارائه دهندگان. تا سال 2025 اضافی 27,000 درمانگران فیزیکی مورد نیاز خواهد بود برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد. سالانه به طور متوسط هزینه های مستقیم برای اسکلتی عضلانی و مراقبت های بهداشتی است که تخمین زده می شود بیش از $980 میلیارد.

بنابراین برای شرکت های خدمات مانند Physera آنها ارائه یک راه برای جلوگیری از هزینه های پایین دست.

هر دو Omada و Physera فروش به برنامه های بهداشتی و کارفرمایان که پوشش کامل و یا جزئی هزینه خدمات. مدیکر و مدیکید شده اند آهسته تر برای پوشش مجازی خدمات مراقبت اما هر دو Omada و Physera را مدیران می گویند که آنها در حال دیدن نظارتی چشم انداز تغییر را به نفع خود. در طول همه گیر دولت فدرال موافقت کرده است به پرداخت به صورت مجازی بازدید و حضورها به اطمینان حاصل شود که افرادی که در معرض خطر بالا برای ویروس — و نمی خواهید به ترک خانه های خود — هنوز هم می توانید دریافت مراقبت های پزشکی.

“پزشکی از راه دور در اینجا به ماندن است” گفت: Omada مدیر عامل شرکت شان دافی. “مهم تر از آن تا کنون شده است و انتظارات مصرف کننده در حال تغییر در حال حاضر که بیشتر مردم معرفی شده اند.”

Physera مدیر Y. دن Rubinstein که قبلا زد محصول در Palantir و مشغول به کار به عنوان یک مدیر مدیریت محصول در Facebook گفت: شرکت خود را دیده است “رشد فوق العاده ای همیشه از Covid-19 آغاز شده است.” Rubinstein گفت: برخی از کارفرمایان و برنامه های بهداشتی در حال نورد از این سرویس با سرعت بیشتری در حال حاضر و پرش انتشار محدود فاز به دلیل وجود چنین نیاز برای آنلاین سلامت, گزینه های.

“مردم در حال لغو قرار ملاقات خود را و درمانگاه نیست دیدن بیماران و در عین حال نیاز هنوز هم وجود دارد برای آنها درمان می شود,” او گفت:.

Rubinstein گفت راه اندازی شد و شروع به شنیدن از خارج سرمایه گذاران قبل از تصمیم گیری برای فروش.

“برای ما تصمیم گرفتیم که این حرکت درست زمانی که ما خواسته سوال چگونه می تواند ما را در رسیدن به بسیاری از بیماران,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی