جمهوری خواه فرمانداری منتخب اوهایو دادستان کل مایک DeWine به پیروزی او در سخنرانی پس از پیروزی در اوهایو فرمانداری نژاد در اوهایو حزب جمهوری خواه در انتخابات حزب شب در این سبک مبل سازی ساده وسبک کنگره مربع در 6 نوامبر 2018 در کلمبوس, اوهایو.

جاستین Merriman | گتی ایماژ

اوهایو کالیفرنیا ، مایک DeWine خطاب به بحث بحث با پوشیدن ماسک یکشنبه گفتن که انجام بنابراین مهم است که برای حفاظت از سلامت دیگران و این موضوع نباید سیاسی شود.

“این است که در مورد این که آیا شما لیبرال یا محافظه کار چپ یا راست جمهوری خواه یا دموکرات” DeWine گفت: NBC چاک تاد در “دیدار با مطبوعات است.”

به عنوان متحده در سراسر کشور آغاز بازگشایی خود را در اقتصاد و کاهش stay-at-home سفارشات DeWine با تاکید بر اهمیت پیروی از بهداشت عمومی اقدامات و پوشیدن ماسک صورت با استناد به مطالعات علمی است.

“این بسیار روشن چه مطالعات نشان داده اند, شما به پوشیدن ماسک برای محافظت از خودتان را تا آنجا که برای محافظت از دیگران” او گفت:.

DeWine پاسخ می آید پس از داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم نیز یک جمهوری خواه ساخته عاطفی تقاضای روز جمعه به تاکید بیشتر به جای شرمندگی کسانی که به پوشیدن ماسک.

“اگر کسی با پوشیدن ماسک, آنها در حال انجام آن را برای نشان دادن آنچه در حزب سیاسی آنها و یا آنچه که نامزد آنها پشتیبانی” بورگوم گفت. “آنها ممکن است آن را انجام می دهند زیرا آنها کردم و 5 سال کودک قدیمی که رفتن را از طریق درمان سرطان. آنها ممکن است آسیب پذیر بزرگسالان در زندگی خود را که در حال حاضر Covid و آنها در حال مبارزه است.”

DeWine گفت که او موافق با بورگوم و افزود: “این یک بار زمانی که ما واقعا هستند همه در این با هم. آنچه ما به طور مستقیم اثرات دیگران است.”

در حالی که مقامات بهداشت عمومی در ادامه به توصیه به استفاده از پوشش صورت در مکان های عمومی, رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها حاضر به دنبال چنین عمل.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید Ford Motor Co. گیاه در میشیگان روز پنجشنبه که در آن او نمی پوشیدن ماسک در عمومی بخشی از تور.

با وجود یک دولت قانون و خط مشی شرکت نیاز به صورت پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “لازم نیست” به پوشیدن یک وقتی خبرنگار پرسید: چرا او با پوشیدن ماسک.

“همه تست شده و من تست شده.”

روز یکشنبه اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو گفت: CBS’ مارگارت برنان در “چهره ملت” است که فرمانداران و انتخاب رهبران “باید تنظیم قوی به عنوان مثال چه نوع رفتار ما باید در تعامل است.”

“اگر ما دقت بیشتری در مورد آنچه ما انجام می دهیم من فکر می کنم که در واقع رفتن به تسهیل موفق بازگشایی در بازگشت به چیزهای مهم از برگشت به فعالیت های اقتصادی,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی