افسر NYPD معلق بعد از فیلم به نظر می رسد به او نشان می دهد با استفاده از سبد

کمیسر پلیس درموت شیا جلسه رسانه جلوتر از برنامه ریزی تظاهرات در نیویورک در تالار شهر. (عکس لو Radin/اقیانوس آرام پرس/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

لو Radin | اقیانوس آرام پرس | LightRocket | گتی ایماژ

یک افسر پلیس شهر نیویورک به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت یکشنبه بعد از او دستگیر شد در فیلم ظاهر می شود برای قرار دادن یک مرد سیاه و سفید در یک سبد.

نیویورک شورای شهر اخیرا به تصویب یک اندازه گیری تحمیل مجازات های کیفری در افسران که استفاده از آن ممنوع مانور. کمیسر پلیس درموت شیا به نام حادثه “نگران کننده” و گفت: “اقدام فوری” لازم بود در حالی که مقامات بررسی.

تلفن همراه ویدئو نشان می دهد که چندین افسر ضابط مرد در معده خود و یکی از افسران به نظر می رسد به بازوی خود را پیچیده در اطراف مرد گردن.

“جلوگیری از خفگی او” اطرافیان شنیده می شود فریاد در افسران.

یک سخنگوی پلیس گفت: این مرد در شرایط خوبی است. او به زندان گرفته شده, اما آن را بلافاصله روشن آنچه که او دستگیر شده بود ، نه مرد و نه افسر شناسایی شده اند.

بدن, دوربین, تصویری از حادثه ای که رخ داده است در Rockaway بخش از ملکه نشان می دهد که سه مردان مشاجره با پلیس قبل از آشکار سبد استفاده می شود. یکی از آنها دیده می شود با نزدیک شدن به افسران و گفت: “شما می ترسم ؟” قبل از یکی از افسران به نظر می رسد برای مقابله با این مرد است.

اجرای قانون منبع گفت که این حادثه رخ داده است پس از یک 911 گزارش که سه مرد بودند اذیت و آزار مردم و پرتاب اشیاء در آنها. افسران تلاش برای بازداشت این مرد پس از او با نزدیک شدن به آنها را با یک کیسه این منبع گفت.

شورای شهر تصویب یک ضد سبد قانون پنج شنبه به جرم استفاده از مانور که اداره پلیس ممنوع در سال 1993 NBC در نیویورک گزارش شده است. اندازه گیری می افزاید: به یک دولت قانون امضا شده در این ماه است که مستلزم آن است که افسران بود با عنوان جرم جنایی متهم اگر یک سبد در نتیجه آسیب یا مرگ.

که لایحه بود به نام اریک گارنر را استاتن آیلند مرد که کشته شد, جولای 17, 2014 به عنوان او بود که بازداشت برای فروش سست سیگار. در یک ویدئو از جلب بازداشت افسر دانیل Pantaleo دیده می شود قرار دادن گارنر در یک سبد در حالی که او بارها و بارها می گوید که او نمی تواند نفس بکشد.

شهر نیویورک قانون مستلزم آن است که افسران بود به اتهام بزه صرف نظر از اینکه وجود یک آسیب, NBC New York, گزارش شده است.

یکشنبه حادثه رخ داده در میان افزایش تنش ها میان پلیس و معترضان پس از مارس 25 کشتن جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او. در تظاهرات در سراسر شهرستان است که به دنبال معترضان خواستار نژادی عدالت و سیستمیک پلیس اصلاحات.

صحبت به MSNBC را Kasie شکار در روز یکشنبه نیویورک دادستان کل Letitia جیمز گفت دفتر او در حال بررسی است و ادعا می کند که NYPD افسران استفاده بیش از حد تاکتیک های تهاجمی در طول این تظاهرات. او گفت دفتر او دریافت از شهادت صدها نفر از مردم که توصیف مجروح شدن و یا درد و رنج پس از تروما ماموران با استفاده از باتوم گاز اشک آور و اسپری فلفل.

شیا این کمیسر پلیس است که برنامه ریزی شده برای رسیدگی به این بخش را از دست داده و کسانی که در تظاهرات روز دوشنبه جیمز گفت.

— ان بی سی نیوز’ جاناتان Dienst و تام زمستان کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme