شهردار بیل د Blasio استقبال بهداشت و درمان کارگران و انجام یک کنفرانس مطبوعاتی در USTA Billie Jean King ملی تنیس Center, New York, مارس 10 سال 2020 است.

EuropaNewswire | Gado | گتی ایماژ

بیش از 250 نفر بی خانمان منتقل شدند بیرون از شهر نیویورک مترو در این شهر برای اولین بار برنامه ریزی خاموش شدن برای ضد عفونی کردن قطار اوایل روز چهارشنبه به عنوان بخشی از دولت را تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus.

“ما هرگز دیده می شود تا موفقیت های زیادی را در یک شب قبل از” د Blasio گفت: در اخبار جلسه. “این تنها یک شب … اما این عدد سرسام آور است,” او گفت: از تعداد افراد بی خانمان بودند نقل مکان کرد و به مسکن موقت است.

د Blasio گفت: 139 از 252 افراد بی خانمان بودند که با نزدیک شدن کمک رسانی کارگران و NYPD افسران توافق برای ترک خیابان ها و به دنبال کمک De Blasio گفت. “ما هرگز دیده می شود این بسیاری از مردم که زندگی می کنند در خیابان ها توافق را به چیزی متفاوت است.”

وجود دارد به طور مداوم در جایی بین 3,500 و 4000 نفر در خیابانها و مترو در شهر نیویورک در سراسر پنج بخش نیویورک, de Blasio گفت: با استناد به سالانه یک مطالعه انجام شده توسط دولت فدرال است.

در مارس 30, New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و د Blasio اعلام کرد که شهر نیویورک است که تعلیق آن 24 ساعته خدمات مترو برای ضد عفونی کردن ماشین های مترو در جهانی همه گیر. کومو گفت: تمیز کردن خدمات رخ خواهد داد از 1 صبح تا 5 صبح هر شب.

این شهر سیستم مترو قبلا مورد تحسین قرار گرفته برای آن 24 ساعت خدمات روزانه. آن عملیات به ندرت مورد دستور به توقف قبل از به جز در موارد بلایای طبیعی است.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی