نیویورک ER دکتر امیدوار بقیه از آمریکا آموخته درس از این شهرستان به عنوان متحده ببینید ویروس موارد سنبله

زمانی که دکتر کریگ اسپنسر رو در مترو شهر نیویورک صبح روز دوشنبه پس از یک شب در بیمارستان شیفت اورژانس دکتر گفت همه مردم او را دیدم با پوشیدن ماسک.

“من فکر می کنم که مردم در اینجا به یاد داشته باشید چقدر بد بود واقعا فقط یک ماه دو ماه پیش و ما نمی خواهید برای رفتن از طریق آن دوباره” اسپنسر مدیر جهانی بهداشت در طب اورژانس در نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا روز دوشنبه گفت: در CNBC “بسته شدن بل.”

“ما امیدواریم که که هر کس در سراسر کشور می آموزد درس است که ما متاسفانه تا به حال برای یادگیری راه سخت” اسپنسر گفت: به عنوان شهر نیویورک وارد فاز دوم آن coronavirus بازگشایی در حالی که کشورهای دیگر در سراسر ایالات متحده دیدن سنبله در موارد.

نیویورک شهرستان, کانون کشور شیوع دیده است آن روزانه تعداد Covid-19 مورد سقوط به طور چشمگیری از آن در اواخر مارس و اوایل آوریل سطوح هنگامی که بیش از 5000 جدید عفونت اغلب در حال گزارش شده در هر روز. روزانه موارد شده اند زیر 400 برای بیش از یک هفته با توجه به شهرستان را در بخش بهداشت و درمان.

در عین حال دیگر نقاط کشور مانند تگزاس و آریزونا و فلوریدا شاهد افزایش coronavirus موارد در هفته های اخیر — که برخی از آنها به دلیل افزایش تست ظرفیت. اما بیش از یک دوجین متحده شاهد افزایش coronavirus مرتبط با بستری شدن در بیمارستان یک متریک است که کمتر حساس به در دسترس بودن تست با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه.

اسپنسر گفت: رعایت نشانه های مثبت در شهر نیویورک مبارزه با Covid-19. “این در واقع بسیار معمول است که ما شاهد Covid بیماران در حال حاضر در بخش اورژانس” او گفت:. “ما در حال آمدن به برخی از نوع معمولی در اورژانس است.”

اما اسپنسر گفت که او نگران است که توسط افزایش در بخش دیگر از ایالات متحده, که در آن چشم انداز در برخی از مکان های مختلف از شهر نیویورک است. مداوم وجود جامعه انتقال به خصوص در حال حاضر در ماه های گرم قرار می دهد ایالات متحده در یک موقعیت مخاطره آمیز ورود به سقوط او گفت:.

“من بسیار نگران آن است که ما تا به حال این قله که ما شروع به روند پایین و در حال حاضر ما در حال رفتن حق بازگشت دوباره” گفت: اسپنسر که جان سالم به ابولا در سال 2014 پس از عقد قرارداد آن را در حالی که مشغول به کار در گینه با پزشکان بدون مرز.

“همه ما فکر می کردند که تابستان بود و نسبتا پایین تر گسترش مردم می شود خارج. بسیاری از این ویروس ها موجب کاهش انتقال در تابستان. اما ما قصد داریم که من فکر می کنم مجموعه صحنه را برای یک واقعا بد پاییز و زمستان اگر ما نمی تواند این تحت کنترل به زودی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme