Nvidia گزارش درآمد تا 39 درصد از سال گذشته

ناصرو | No comments

Jen-Hsun Huang رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Nvidia Corp صحبت می کند در طول این شرکت رویداد در کنگره جهانی موبایل آمریکا در لس آنجلس, کالیفرنیا, ایالات متحده روز دوشنبه, اکتبر. 21, 2019.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

Nvidia گزارش اول-درآمد سه ماهه پس از زنگ در روز چهارشنبه.

سهام کاهش یافت و بیش از 1% در بعد از ساعات معاملاتی پس از از دست دادن یک کمی بیش از 2 درصد در روز است.

در اینجا چگونه آن را انجام داد:

  • EPS: $1.80 تنظیم
  • درآمد: $میلیارد 3.08

وال استریت تا به حال پیش بینی تعدیل شده سود هر سهم $1.69 بر درآمد 3 میلیارد دلاری با توجه به Refinitiv اجماع تخمین می زند. اما آن را دشوار است به مقایسه سود گزارش شده به تحلیلگر تخمین می زند که این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به تاثیر اقتصاد جهانی و درآمد تاثیر دشوار است به ارزیابی.

“COVID-19 چالش های ایجاد شده در عرضه و تقاضا است. در اوایل سه ماهه شرکای زنجیره تامین شد مختل شود. پناهگاه در محل منجر به بسته شدن رسانه های خرده فروشی و چین iCafes موثر بر فروش از ما محصولات بازی” این شرکت گفت: در نامه ای از CFO. “با این حال کار از خانه در خانه یاد بگیرید و بازی سوار یک موج e-دم تقاضا است.”

سال گذشته در طی آن برای اولین بار مالی سه ماهه Nvidia گزارش تعدیل سود هر سهم معادل 0.88 بر درآمد حاصل از $2.22 میلیارد دلار است.

Nvidia انتظار برای گزارش حدود 3.65 میلیارد دلار درآمد در آن دوم مالی سه ماهه با حاشیه ناخالص حدود 58.6%.

تحت Nvidia مالی در تقویم سه ماهه منتهی به مارس 26 بیش از یک ماه بعد از مستندات گسترده در ایالات متحده و دیگر کشورها آغاز شده است. این شرکت اعلام کرد که کارکنان خود را در حال کار از خانه “بسیار موثر است.”

Nvidia بهترین و شناخته شده برای ساخت گرافیک واحد پردازش. آن بازی بخش شد تا 25 درصد در طول دو سال گذشته به 1.9 میلیارد دلار ، اما آن را سریع ترین رشد بخش مربوط به آن تراشه برای مراکز داده استفاده می شود که به صورت محاسباتی فشرده وظایف مانند یادگیری ماشین. انویدیا گفت که بخش رشد 80% در سال بیش از سال با شکوه 1 میلیارد دلار برای اولین بار با درآمد حاصل از $1.14 میلیارد دلار است. این شرکت همچنین گفت که در آن گفت: این بسته کسب Mellanox در ماه آوریل که همچنین کمک Nvidia مرکز دادههای کسب و کار.

“بازی و کاری رشد به طور مستقیم به محصولات رقابتی و نیاز به کار حکومت و مدرسه از خانه” پاتریک مورهد جمهور و اصلی در مور بینش و استراتژی گفت.

و نه از جمله پس از ساعت حرکت Nvidia سهام هستند تا بیش از 50 ٪ در سال در حالی که S&P 500 است کاهش یافته است بیش از 8 درصد.

Nvidia اعلام کرد که این ارزیابی “زمان” از آن اشتراک خرید مجدد برنامه است که آن را ادامه خواهد داد به پرداخت سود سهام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>