NIH می گوید سریع coronavirus تست اجازه خواهد داد که آمریکایی ها برای حضور در رویدادهای ورزشی این سقوط

سریع coronavirus تست که می تواند تولید نتایج در کمتر از یک ساعت اجازه خواهد داد که آمریکایی ها برای حضور در شلوغ رویدادهای ورزشی در زمان برای پاییز فصل فوتبال برتر ایالات متحده سلامت ایران گفت: پنج شنبه.

“ما می خواهیم برای دیدن آمریکایی ها فرصتی برای برخی عادی تجارب لذت بردن از زندگی” موسسه ملی بهداشت و درمان مدیر دکتر فرانسیس کالینز گفت: در طول یک coronavirus شنوایی با آمریکا تخصیص فرعی در کار بهداشت و خدمات انسانی آموزش و پرورش و ادارات مرتبط. “من معتقدم این باید ممکن باشد.”

طرفداران ورزش و ورزشکاران در سراسر جهان شده اند نا امید لغو بازی ها به عنوان مقامات بهداشت عمومی اصرار رویداد مبتنی بر کسب و کار به طور موقت نزدیک به دلیل coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. از پنج شنبه این ویروس آلوده شده است بیش از 10 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 516,970 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کالینز قانونگذاران گفت که ایالات متحده به مقامات بهداشت در حال کنار هم قرار دادن یک نقطه از مراقبت coronavirus آزمون است که می تواند به نتایج در عرض یک ساعت و تجویز می شود در رویدادهای ورزشی است.

“و من فکر می کنم مفهوم کلی است که برای تیم های ورزشی, شما واقعا نیاز به دانستن است که در غیر این صورت شما در حال رفتن به شیوع است که پاک کردن کل تیم است.”

این نظر توسط کالینز آمد هفته پس از کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci ابراز تردید بیش از لیگ ملی فوتبال بازی های این سال است.

NFL گزارش خوش بینانه آن را می توانید شروع فصل آن در سال 2020 در میان همه گیر.

“مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب — عایق از جامعه و از آنها تست شده هستند و تقریبا هر روز از آن خواهد شد بسیار سخت برای دیدن چگونه فوتبال قادر به بازی در این پاییز” Fauci سی ان ان گفت در ماه گذشته. “اگر موج دوم است که قطعا امکان و خواهد بود که پیچیده قابل پیش بینی فصل آنفولانزا فوتبال اتفاق می افتد ممکن است این سال است.”

دانشمندان می گویند این ویروس می تواند از طریق قطرات تنفسی است که با تصویب هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. آن را همچنین می توانید بر روی سطوح مانند صندلی هواپیما و سینی جداول. دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی که از ترس طرفداران بسته بندی شده در یک فضای محصور می تواند یک زمین پرورش برای ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر