در این تصویر گرفته شده در آوریل 29, 2020, یک مهندس را نشان می دهد یک مدل پلاستیکی از COVID-19 coronavirus در آزمایشگاه کنترل کیفیت در Sinovac تراریخته امکانات در پکن.

نیکولاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Coronavirus که آورده و اقتصاد جهانی به نزدیکی وقفه در حال حاضر جهش چندین بار اما بالا NIH رسمی آن گفت: به نظر نمی رسد به تغییر به عنوان به سرعت به عنوان آنفولانزای فصلی.

“ما نمی فکر می کنم از آن خواهد شد که این بسیار سریع تغییر فصلی است که ما باید برای مقابله با آنفلوانزا که بدان معنی است که سال گذشته واکسن است که شاید یکی از شما می خواهم در این سال” دکتر فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت گفت: در طول یک جلسه در مورد کوروناویروس تست قبل از سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی.

یک مطالعه جدید از محققان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس گفت: coronavirus جهش یافته است حداقل 14 بار پس از آن پدید آمده چهار ماه پیش و یک گونه غالب گسترش در سراسر ایالات متحده و دیگر نقاط جهان به نظر می رسد حتی بیشتر مسری از آن یک بار بود.

اگر coronavirus است که جهش در سرعت کندتر از آنفلوآنزای فصلی است که می تواند خبر خوبی برای دانشمندان در سراسر جهان که در حال کار بر روی بیش از 100 بالقوه واکسن برای مبارزه با Covid-19.

آمریکا مقامات بهداشت هشدار داده اند که آنها در حال آماده سازی برای نبرد دو بد ویروس در گردش خون در همان زمان به عنوان coronavirus شیوع اجرا می شود به آنفولانزا در فصل بعدی پاییز و زمستان.

Covid-19 است “نه رفتن به ناپدید می شوند از این سیاره” کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: در ماه گذشته اضافه کرد کارشناسان بیماری های عفونی در حال یادگیری در مورد چگونه به آن را حذف رفتار با تماشای در حال ظهور شیوع بیماری در مناطق دیگر مانند آفریقای جنوبی که شروع خود را برای ورود به فصول سرد.

وجود دارد بسیاری از دانشمندان هنوز نمی دانند که در مورد ویروس کالینز گفت: از جمله اینکه آیا مردم می توانند reinfected پس از آنها بهبود می یابند و چگونه آنتی بادی ایمنی.

“من فکر می کنم در حال حاضر قادر به بررسی معنای مثبت آنتی بادی آزمایش باید کاملا محتاط” کالینز گفت.

او همچنین گفت: آمریکا قصد دارد به میلیون ها نفر از “دقیق و آسان به استفاده از” coronavirus آزمون پایان تابستان و حتی بیشتر از قبل از فصل آنفولانزا به عنوان متحده سهولت اجتماعی فاصله اقدامات و آمریکایی ها را به کار می کنند.

“من باید به شما بگویم سناتورها این است که یک هدف کشش است که می رود فراتر از آنچه اکثر کارشناسان فکر می کنم امکان پذیر خواهد بود” کالینز گفت.

“من مواجه می شوند برخی از خراشیده عبارات هنگامی که توصیف این اهداف و این جدول زمان به افراد آگاه است. علمی و چالش های لجستیکی واقعا دلهره آور” او گفت:, و اضافه کرد او را خوش بینانه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی