نیویورک, سفید

نیویورک سفید: نگه داشتن دیگ ذوب در پشت رایتر
اکتبر 15-21, 1980

ماه گذشته شهر نیویورک توافق کردند به اضافه کردن 126 سیاه 167 اسپانیایی و آسیایی همراه با 306 سفید پوستان به آن در حدود 30000-عضو نیروی پلیس. برای اولین بار اقلیت پلیس قرار ملاقات منعکس نیویورک قومی واقعیت — و این اصل است که همه با هم برابر هستند در عنوان تحت قانون است.

وجود یک تصور کلی است که ما شهردار کخ به خاطر آن است که: برای او برازنده yieldling با وجود بالا اگر متناقض اصول به یک دادگاه فدرال دستور داد تا سهمیه استخدام برای پلیس بازده است که برای سال یا بیشتر از آن خواهد او را به آن تجدید نظر شود. به عنوان دلیل خود را برای خوب losership Koch ذکر شده ما نیاز فوری برای بیشتر پلیس برای جلوگیری از قریب الوقوع خونریزی میامی سبک.

اما این همان دلیل او به قاضی فدرال Robert L. Carter بازگشت در ماه دسامبر زمانی که کخ اصرار شهر نمی تواند آن را تغییر دهید به استخدام سیاست برای پلیس. مهم نیست که قاضی کارتر پیدا کرده بود (برای اولین بار) که این سیاست تبعیض آمیز و در نتیجه غیر قانونی است.

این نگرش در بخشی از شهر که منجر به سهمیه بندی در وهله اول و به قاضی کارتر شارژ است که این شهر نه تنها تبعیض در برابر اقلیت نژادی, اما آیا تا به عمد.

کارتر بر اساس نتیجه گیری خود را بر روی پرونده های دادگاه به کشش بیش از نزدیک به یک دهه از دادخواهی در یک سر بالایی و ادامه مبارزه با شهر و اسپانیایی پلیس برای آشتی دادن این نامه و روح قانون ضد تبعیض.

این رکورد را نشان می دهد:

  • پلیس و پرسنل آن اداره می دانستم که به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1969 که امتحانات تبعیض نژاد;
  • آنها می دانستند که توسط 1971 که چنین تبعیض تا به حال هیچ چیزی برای انجام با الزامات شغل و یا توانایی انجام آن;
  • مقامات فردی قادر به عمل است که دانش دعوت و تشویق مداوم طرح دعوی در دادگاه توسط اقلیت پلیس در سال 1972;
  • با این وجود این شهر تصمیم به مبارزه در این مورد و حتی در حال حاضر ادعا می کند آن را هرگز تبعیض علیه اقلیت پلیس;
  • در طول دوره پس از آن دادخواهی این شهرستان ادامه داد: به آزمون و استخدام و آتش بدون هر گونه تغییرات قابل توجهی در سیستم.

یک دهه بعد اقلیت در حال حاضر نزدیک به نیمی از جمعیت این شهر بودند و هنوز هم تنها 10 درصد از نیروی پلیس که وظیفه مبرم ترین است برای مبارزه با افزایش جرم و جنایت است که پلاریزه جوامع خطوط نژادی. در عین حال کخ در سال 1980 همچنان به مبارزه با یک مثبت عمل سهمیه برای سیاه پوستان و اسپانیایی — سهمیه او تایید دو سال پیش برای پلیس و اخیرا برای شهرستان پیمانکاران ساخت و ساز از محله های فقر. اگر به عنوان اقدام مثبت بود و نه یک حق بلکه یک عمل خیریه.

کارتر که شهر تبعیض با قصد و نه قصد به انجام اشتباه است اما قصد ندارد به انجام راست غالب (همراه با یک و سه سهمیه) را برای هفت ماه از ژانویه سال جاری تا آخر جولای. در آن زمان استیناف فدرال قاضی جان نیومن تصمیم گرفت از این شهر تا به حال اشتباه در هدف, هر چند آن را به حال اشتباه و سهمیه بندی (کاهش به یک و چهار) می ماند در نیروی.

نیومن تجدید نظر شد مورد ستایش قرار داد کخ دولت به عنوان “دفاع” و توسط رسانه ها به عنوان یک نفس از سلامت عقل و حس مشترک (به عنوان اینکه ادراک بی عدالتی شد و عملا یک روان نژندی). چنین دیدگاهی از حوادث و کخ که به عنوان شهردار باید رپ نه تنها اعمال خود, اما برای آن که از شهرستان به عنوان یک مستمر نهاد می گوید زیادی در مورد این لحظه در تاریخ اخیر آمریکا حقوق مدنی.

فراموش نکنید سرمقاله شادی بیش از ورود ما مدتها در انتظار سربازان; فراموش صحنه تماشایی از شهرداری نعمت و اتحادیه سیاه و سفید در لباس; فراموش نکنید ما (نادرست) احساس رضایت در یک مشکل در نهایت حل شد.

نگاهی به سابقه و به یاد داشته باشید که این است که ظاهرا یک روشنفکر عصر ما هستند و ظاهرا روشن شهر. و سپس به یاد داشته باشید آنچه که قرار است به اتفاق می افتد به کسانی که تاریخ را فراموش کنند.

•••

در سال 1967 پس از موج از خشونت نژادی فدرال Kerner کمیسیون شروع به دنبال در تعداد کم و از سیاه پوستان و اسپانیایی ها در ادارات پلیس در سراسر کشور است. شهرستانها شروع به پاسخ به این مشکل است. در سال 1968 اقلیت قرار ملاقات را به اداره پلیس شهر نیویورک تقریبا دو برابر شده: توسط 1970 زمانی که یک کار یخ متوقف تمام hirings برخی از 1400 اقلیت افسران استخدام شده بود و یا 18.4 درصد از تمام قرار ملاقات به نیروی بین 1968 و 1970. و هنوز هم این 29,500 عضو اداره پلیس شد به بخش خود را مشاهده 90.8 درصد “لیلی سفید است.”

این مشکل نمی تواند خود خسته شده اید توسط لیندسی دولت. در ماه اوت سال 1969 شهر گروه از پرسنل منتشر شده خود در دو سال مطالعه قبلی در آزمون خدمات مدنی برای ورود به سطح موقعیت patrolman.مقایسه آزمون داوطلبان مشابه, استخدام, آموزش و خانواده, پس زمینه پرسنل داشت که تنها “قومی عامل” — مسابقه — تاثیر نمرات آزمون است. که پیدا کردن وادار بخش به بررسی های اخیر خود را در امتحانات. نتایج خواهد بود آماده برای چهار سال اما در نهایت آنها و مطالعات دیگر پشتیبانی 1969 حدس و گمان از پرسنل گروه که تعداد بیشتری از سیاه پوستان و اسپانیایی ها ساخته اند می تواند کاملا خوب پلیس اما هرگز گذشته مقابل درب “از آنجا که از زیر عبور نمرات آزمون که ممکن است ربطی به واقعی عملکرد شغلی.” (من از نگارنده است.)

با این حدس و گمان ناشناس تدوین کنندگان از پرسنل مطالعه ناخواسته ضربه بر چلیپا از یک ماده است که هنوز دچار سردرگمی بسیاری از مردم — که بخواهید گاهی اوقات تیز دقیقا چه چیزی “خنثی” مانند خدمات مدنی آزمون می کند تبعیض نژادی.

پاسخ به این سادگی نیست که ما نمی دانیم اما — به عنوان پرسنل محققان گیراندم — که مهم نیست که چقدر تعصب نژادی است “ساخته شده در” برای امتحان اگر امتحان خود را بی ربط است به کار.

این نتیجه گیری ایالات متحده دیوان عالی کشور رسید و در یک نقطه عطفی 1971 تصمیم گیری است. در Griggs v. دوک قدرت Co., دادگاه حکم داد که اگر اقلیت می تواند ثابت کند یک به ظاهر “بی طرف” کار مورد نیاز و یا تست یک تعصب نژادی پس از آن که کار مورد نیاز و یا تست غیر قانونی است مگر اینکه کارفرما به نوبه خود می تواند ثابت کند این است که “کار مرتبط.”

اثبات این که یک آزمون مغرضانه است مستقیم به جلو توجه به آمار. شواهدی وجود دارد که آن را “مربوط به کار” (یا آن کارفرما واقعا سعی کردم به آن را به طوری) پیچیده تر است. اما حداقل کارفرما انتظار می رود که قادر به توصیف ساده در زبان انگلیسی دقیقا چه کار است (نوشته تجزیه و تحلیل شغل). و بدیهی است که یک رابطه مثبت بین یک کارمند نمره آزمون و او در jobperformance خواهد بود مفید به متهم کارفرما.

بدون چنین رابطه ای کشف شد که در پاییز سال 1971 پرسنل اداره در اداره پلیس منتشر شده خود را مطالعه. اقلیت patrolmen آن اشاره شد ارتقا به کارآگاه اسلات یک — ارتقاء بر اساس عملکرد شغلی — در یک نرخ بالاتر از خود را سفید همکاران. در عین حال که آن را به تبلیغات رتبه برابر است که مورد نیاز خدمات مدنی امتحانات اقلیت patrolmen ضعیف کار کردی. در وجود او هیچ ارتباط بین یک اقلیت پلیس بر عملکرد و خدمات مدنی آزمون برای ارتقاء. در اینجا بود یک پیشنهاد قوی است که این امر درست باشد برای استخدام آزمون نیز هست که باید به هشدار بالا برنج به نیاز برای یک نوشته تجزیه و تحلیل شغل.

اما در مارس 3, 1972, پیتر اسمیت حلقه دستیار ویژه به افسر فرمانده از پرسنل اداره مجبور شد برای هشدار دادن به کمیسر پلیس:

به نظر می رسد توافق کلی که موجود تست و خود ما گذشته استخدام تلاش های عمده موانع به اندازه کافی اقلیت نمایندگی … من عمیق رزرو در مورد هر دو تلاش به عنوان آنها در حال حاضر ایستاده … این غیر ممکن است به منظور توسعه یک آزمون جدید تا زمانی که ما انجام یک تجزیه و تحلیل شغل برای رتبه patrolmen … به بهترین دانش من این است که در حال انجام … ما زمان کمی برای از دست دادن.

در واقع این گروه تا به حال هیچ زمان و در همه. در همان روز و اسپانیایی افسران ارائه شده توسط سرپرست انجمن و هیسپانیک جامعه شکایت این شهرستان است.

•••

نگهبان مورد گرفتن نیست آن متهمان به پلیس شهر و پرسنل ادارات بی خبر است. پشت صحنه, سطح بالا, مقامات شهر تا به حال نه تنها اذعان کرد (اگر تنها به یکدیگر) که در این بخش شیوه های تبعیض آمیز بودند; آنها در حال حاضر سعی کردم و شکست خورده برای اصلاح این مشکل است.

روز نگهبان آورده کت و شلوار ” اداره حقوقی بخش تحویل میوه از تحقیق خود را در “امکان که قابل توجه حقوقی روند ممکن است در حال توسعه” ضد تبعیض چالش ها به ادارات پلیس.

گزارش منتشر شده در فرم پیش نویس قبل از انتشار رسمی در تضاد قوانین کنونی با تمام بخش دانست و از آن در استخدام و ارتقاء شیوه و به این نتیجه رسیدند آنها “آسیب پذیر هستند به دادخواهی شارژ تبعیض است. این گروه و آن گروه از پرسنل فشرده سخت خواهد بود برای نشان دادن کار-ارتباط … این کت و شلوار … خواهد شد و شانس خوبی برای موفقیت است.”

این بخش را بیش از پیش بینی با توجه به آن دعوت آن. در سال 1971 رسمی کمیته شروع جلسه تشکیل شده از کمیسر پلیس پاتریک مورفی معاون کمیسر پلیس بنیامین Ward, نمایندگان از شهردار جان لیندسی و پرسنل مدیر هری Bonstein. بخش بعد از شهادت به “یک توافق بسیار دور میز که چیزی اشتباه است با ما تست … همه احزاب به توافق که به جز هری برونشتاین. او به وضوح مخالف تغییر نظام است.”

مدیر برونشتاین شده بود لگد طبقه بالا به میز خود را از یک نقطه کلیدی در لیندسی بودجه burea که در آن او می دانند که تورم دوران به عنوان “ناپسند بدون مرد”. می گوید: سابق لیندسی مدیر: “برونشتاین روشن شد او می تواند هر چیزی را انجام داده بود اما او یک افسردگی کودک است. او زخم تا در خدمات مدنی به دلیل است که همه وجود دارد.” در مقام ظرفیت برونشتاین به نظر می رسد به همکاران خود به اقدام شخصی وجود.

هر چه دلایل آن برونشتاین مقاومت بود نه رد توسط شهردار.

بخش مورفی و نمایندگان از شهردار ملاقات دوباره بخش گفت: تحت سوگند “و آن را تقریبا نتیجه گیری از مردم و سپس در آن اتاق که مشکل این بود که با این گروه از پرسنل … یک استراتژی بود و پس از آن طراحی و ابداع شده برای مقابله با این مشکل …” که استراتژی به عنوان بخش شهادت بود به رویکرد NAACP. او گفت که پلیس و پرسنل آگاه بودند “که من تا به حال صحبت به NAACP حقوقی Defe1;1se صندوق و خواسته آنها را به یک عمل هر دو در برابر گروه از پرسنل و پلیس …”

امروز بخش است کخ کمیسیون از اصلاحات. از طریق سخنگوی او می گوید او ممکن است نظر نیست “اما او می ایستد در شهادت او.” کارکنان وکیل از NAACP با آنها وارد صحبت الیزابت دوبوا Bartholet, در حال حاضر از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد تایید آن است. NAACP کار با نرم افزار bond شرکت حقوقی که کت و شلوار; پورتوریکو صندوق دفاع حقوقی بود و بعد در آورده و همچنین.

•••

اما به جای استفاده از کت و شلوار به زور مورد نظر تغییر در سیاست دولت تصمیم به مبارزه با آن. این تضاد بین شهر های خصوصی اقدامات و عمومی آن وضعیت ممکن است توضیح داد: در بخش لیندسی جاه طلبی های ریاست جمهوری و قواعد بازی سیاست: عمومی پذیرش نژادی گناه توسط رهبران شهر در زمانی که روابط به خصوص فرار و زمانی که علاوه بر اداره پلیس شد در حال حاضر زیر آتش زیر نپ کمیسیون قرار گرفتن در معرض از نوع دیگری از پلیس فساد را پیشبینی عواقب ناخوشایند برای لیندسی دولت. اگر هر گونه نظر دیگر از این واضح سیاسی است وارد این شهر turnabout امروز — هشت سال بعد — این موضوع است که هنوز هم تحت کاری ادامه داده اند. جی Kriegel که در سال 1972 بود لیندسی رابط به اداره پلیس ادعا می کند در مجموع, از دست دادن حافظه بر روی این موضوع است و تمایلی به حافظه سرش می دویم..

نگهبان به چالش استفاده از هفت امتحانات داده شده بین سال 1968 و 1970 (تاریخ آخرین معاینه قبل از استخدام توقف زمان اثر) از جمله آنهایی که در شهر بودند می دانستند تبعیض آمیز. در عین حال اولین گام از این شهر دفاع بود به درخواست هنوز مطالعه دیگری. پس از استخدام درب بود نگهبان توافق برای به تعویق انداختن محاکمه در حالی که این مطالعه توسط برامدگی لبه طبقات سنگ موسسه انجام شد.

اما قبل از این نتایج بودند در (آنها را دوباره تایید نگهبان موقعیت) درب برداشته شد و شهرستان — با استفاده از آشنا تهدید از ناآرامی های مدنی — اقدام سریع برای استخدام با توجه به واجد شرایط بودن لیست بر اساس نمرات از به چالش کشیده امتحانات.

نگهبان سعی در توقف hirings اما دادگاه منتظر تا زمانی قبل از پاسخ که این موضوع شد مسئله; پس به همین دلیل آن را تکذیب کرد, خود را درخواست دستور.

طرح دعوی در دادگاه به حال مجبور شهرستان به استخدام تمام آن دسته از متقاضیان که می گذشت به چالش کشیده امتحانات از جمله کم به ثمر رساند اقلیت که در غیر این صورت شده اند کنار با برگزاری یک آزمون جدید. در نتیجه هر دو نگهبان و اردک لنگ لیندسی دولت بودند محتوا برای لحظه ای به ترک امور حقوقی برزخ است.

اما پس از آن Beame دولت آغاز شد و با آن بحران مالی: با وجود ابراز نگرانی از شهرستان کمیشنر حقوق بشر النور هولمز نورتون و از شهردار آبه Beame خود را در مورد این اثر از خدمات مدنی “جدایی سیاست” بر اساس آخرین-استخدام اقلیت کارگران در سال 1975 22 درصد از تمام اسپانیایی پلیس و 18 درصد از همه آنهایی که اجازه رفتن در مقایسه با تنها 9.8 درصد از نیروی.

عدم قطعیت در مطبوعات در مورد اینکه آیا بیشتر پلیس اخراج می شود و یا rehired ساخته شده آن فوری برای نگهبان به توقف بیشتر کار اعمال و به دنبال تنظیم ارشد برای کسانی که اقلیت های استخدام بعد از آنها می شده اند اما به صورت ضعیف و نمرات مغرضانه امتحانات. نگهبان مجدد پرونده خود را در سال 1976.

در آزمایشی که در آن سال شهر اصرار آزمون معتبر مربوط به کار آنهایی که با وجود آن که هنوز هم قادر به تولید یک نوشته تجزیه و تحلیل شغل. همچنین سعی کردم به فشار با نوک انگشت سوراخ در حال حاضر قریب به اتفاق جمعی از شواهد آماری (بسیاری از آن جمع آوری شده توسط شهر خود) تبعیض در کوتاه مدت به انکار حقایق است.

در نهایت در آن زشت ترین حرکت در این شهرستان استدلال کرد که آن را به حال هرگز تبعیض به دلیل عنوان هفتم بخشی از حقوق مدنی عمل می کنند که ممنوعیت کار تبعیض نمی اعمال می شود به شهرستانها تا مارس 1972 (فقط سه هفته پس از نگهبان ” کت و شلوار برای اولین بار ثبت شده). پس اخیر hirings و اخراج شد بر اساس امتحانات داده شده قبل از سال 1972 این شهر ادعا کرد آنها نمی تبعیض آمیز.

این استدلال مجموعه در کنار شواهد فوق که از شهرستان می دانستم که قبل از سال 1972 که آن را تبعیض آمیز با توجه به نژاد رد شد توسط قاضی کارتر — برای اولین بار در مارس سال 1977 و دوباره در مارس 1979 (کارتر لازم بود توسط دادگاه استیناف به تجدید نظر در نور و سپس اخیر دادگاه عالی تصمیم گیری است که به نظر می رسد به قرض دادن وزن به این شهر بحث).

در این مرحله وارد شهردار کخ.

در مواجهه با کارتر تاکید مجدد که 1968-70 امتحانات بودند مغرضانه و شهر اشتباه بود به استفاده از آنها کخ می تواند تصمیم به رها کردن خط او می خواهم به ارث برده از Beame و حرکت به حل و فصل با نگهبان در ایمان خوب است. او نه برخورد, بعد از همه, با این نوع از “رادیکال” “انقلابی” سیاه سیاستمداران او ادعا می کند به تنفر اما با از کار غرامت پرداخت مردان خانواده که آرزوی چیزی بیش از وسیله ای می شود در میان کسانی که طبقه متوسط شهروندان مطیع قانون کخ نظر خود را گشود.

کخ را انتخاب کرد و به جای آن به apeal. او از دست داده است که درخواست تجدید نظر قبل از استیناف قاضی توماس Meskill در یک تصمیم گیری است که کاملا نادیده گرفته شده توسط مطبوعات در ماه ژوئیه گذشته 25. این شهر جذاب است و تا این زمان در حال نگهبان به دلیل قاضی Meskill کاهش می یابد در حدود 700 تعداد اقلیت افسران که می تواند دریافت عطف به ماسبق ارشد در جبران خسارت برای شهر ،

کخ تا به حال فرصت دیگری به نوبه خود بیش از یک برگ جدید در پاییز 1978 زمانی که درست به مبارزات انتخاباتی خود تعهد به استخدام پلیس بیشتر دولت او ساخته شده برای برنامه های جدید patrolman را واجد شرایط امتحان که از آن 4000 افسران بود به استخدام بیش از این دوره از دولت او. در عین حال کخ موفق به اطمینان حاصل شود که درس از گذشته مورد احترام بودند. هر چند تغییراتی در آزمون آماده سازی فرایند به نظر می رسد آنها به اعدام شده اند در یک روح بی تفاوتی به تاثیر آن بر زندگی مردم واقعی — و با یک بی دقتی است که تنها می تواند از حماقت یا غرور.

حقایقی در حداقل نگهبان ” ادعا می کنند که جدید آزمون مغرضانه بود. از کسانی که به تصویب برگزار شد در ژوئن سال 1979 15.4 درصد اقلیت هر چند آنها تشکیل حداقل 30.9 درصد از تمام آزمون داوطلبان; در مقابل 66.6 درصد سفید هر چند سفیده تنها 53.8 درصد از کل. (تعدادی از متقاضیان کاهش یافته است به شناسایی خود توسط نژاد.) آماری اختلاف دادگاه موافق است بیش از حد بزرگ می شود توسط شانس.

نگهبان واصل شکایت خود را از ماه اکتبر گذشته. اما در آبان ماه دادگاه این شهر رفت جلوتر و استخدام با استفاده از رقابت ، از 415 انتصاب همه اما 45 سفید شدند. و حتی به عنوان قاضی کارتر mulled بیش از تصمیم خود در این شهرستان اعلام کرد گروه دوم به استخدام در ژانویه 1980: از مجموع 380 تنها 38 خواهد بود اقلیت افسران.

این شهر با بیان عزم به استفاده از به چالش کشیده امتحان حتی پس از کارتر شخصا اطلاع وکلای آن در ماه دسامبر که در آینده خود را به نظر او می خواهد آن را اعلام غیر قانونی مجبور کارتر به موضوع نوشته شده است او نظر تنها چند ساعت پس از آخرین جلسه در این مورد. به احتمال بسیار زیاد این شهر uncooperative نگرش حق را به سیم کمک به حل و فصل هر گونه شک و تردید طولانی قاضی کارتر ممکن است تا به حال در مورد آن نیت خوب.

نیت نمی شد از نظر قانونی در موضوع است. این شهر تا به حال نشده است به اتهام عمدی تبعیض چرا که مانند تجاوز به عنف قبل از اثبات قانون لغو شد — تقریبا غیر ممکن است برای اثبات کند. اما سوال از حسن نیت سرخی در پشت درب که یکی باید ارزیابی اعتبار یک شاهد عینی در مورد مسائل پیچیدگی های بزرگ; و کارتر بر خلاف دادگاه استیناف شده است در برخورد با شهر در مورد این موضوع برای سال.

خود را حاکم بر ژانویه 11, یافت “که آزمون شماره 8155 طراحی شده بود یا با عمد قصد تبعیض علیه سیاه پوستان و اسپانیایی و یا با بی پروا بی اعتنایی از اینکه این تست را که در اثر.” و او دستور داد تا سهمیه استخدام.

البته همانطور که می دانیم این شهرستان درخواست کرد. قاضی نیومن از دادگاه تجدید نظر فدرال بود تمایل به شهرستان نفع شک در مسائل مربوط به ایمان اما زمانی که آن را آمد به امور واقع او تنها می تواند نتیجه آزمون غیر قانونی بود. او تغییر یافته اما با این وجود تایید این سهمیه استخدام.

بدون که به اصطلاح “drastic” درمان تعداد زیادی از سیاه و اسپانیایی پلیس در شهر نیویورک — پس از یک دهه رسمی اقدام مثبت و دادخواهی — آیا هنوز هم می شود تنها 10 درصد است.

•••

چرا ؟

در هر مرحله از این وقایع شهردار — لیندسی, Beame و در نهایت کخ — تا به حال دو گزینه: برای ایجاد صلح و آرامش و یا به قبول legalisms که لبه پنجره رساند تا این شهر مقاومت همراه با موانع عملی است که او را در غیر این صورت باید به مبارزه برای غلبه بر.

مانند لیندسی مانند Beame Koch انتخاب دوم ، پس از او آن را خریدم کخ در حال حاضر باید دفاع — همراه با حال و گذشته است.

چرا شهر باک خدمات مدنی ، “قرار دادن خود در موقعیت کمیسر پلیس می گوید:” یکی از کخ وکلای که رسیدگی به این پرونده است. “در پشت ذهن خود را در حال 29,500 افسر پلیس سفید تنفس پایین گردن خود را.”

چرا که نه — چرا — شهر ارائه یک حل و فصل ؟ “جایی که ما می رویم به دریافت پول برای که ؟ آیا شما هر گونه ایده چقدر که عطف به ماسبق ارشد هزینه ؟ وجود دارد backpay وجود دارد کمک های بازنشستگی … ما حتی نمی توانید کل آن را; ما تلاش کرده ایم.”

بله پول تنگ است. بله PBA که در طنز تلخ اقلیت افسران باید پرداخت غرامت به ثبت دادخواستها علیه نگهبان در این مورد. (PBA نیز با موفقیت مبارزه و تلاش را به واجد شرایط اقلیت جوانان به گروه تحت یک برنامه کارورزی.)

اما اینها دلایل برای این شهر ایستاده آنها عذر و بهانه. شهر میسازد سرزنش برای وضعیت موجود در وضعیت موجود یک گو می شود که بیشتر گمان زمانی که ما نگاهی به آنچه در شهرهای دیگر انجام داده اند. دیترویت برای یک, یک داوطلبانه اقدام مثبت سهمیه بندی برای آن پلیس یکی از آن مایل به رفتن به خفاش برای زمانی که سفید پلیس حمله کردند و آن را در دادگاه.

بنابراین باید تمپا سیاتل و Sacramento County است. به خانه نزدیک تر سیراکیوز زمانی که خود داوطلبانه طرح تحت حمله کار می کرد حل و فصل با دولت خدمات ملکی کمیسیون وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شهر نیویورک نمی تواند همین کار را انجام دهیم. لیست طولانی از دولت های محلی است که باید درباره شهرک سازی در سال گذشته به جای مبارزه با مناسب آورده شده توسط U. S. وزارت دادگستری (یک دوست “دادگاه” از طرف نگهبان در این مورد) شامل Cincinnati, فورت Lauderdale و ایالتی اوهایو ،

و نیویورک, البته, است مایل به وعده استخدام سهمیه به پلیسزنان. رضایت نامه بین این اداره و پلیس را وقف انجمن در مارس 1978 وعده وزارت “را در ایمان خوب است با استفاده از آن بهترین تلاش را زنان تشکیل می دهند 10 درصد از سطح ورود افسر پلیس مواضع ظرف پنج سال از تاریخ این قرارداد ، برای رسیدن به این هدف اداره پلیس استفاده خواهد کرد خود را با بهترین تلاش را زنان تشکیل می دهند حداقل 30 درصد از افسران استخدام به اداره پلیس طی فوق الذکر در دوره پنج ساله.”

در نهایت تنها یک توضیح برای این شهر ناسازگاری باقی مانده است. وقتی میخوام کخ وکلای به توضیح دهد که چرا این شهر نیست فقط تعظیم به غیر قابل اجتناب از عدالت گفتند — به عنوان کخ گفته است در کلمات مختلف قبل از آنها — “اما ما نمی انجام هر چیزی اشتباه است.”

“شما می دانید, من استفاده می شود خوشحالم که هر زمان که من تو را دیدم یک پلیس” یکی از دوستانم گفت: چندی پیش “و من استفاده می شود به فکر می کنم آن بود که من خیلی بی طرفانه به دلیل آن را تایید من اعتقادات سیاسی.

“پس از آن متوجه شدم که آن را نمی در همه. من خوشحال برای دیدن یک مرد در لباس از آنجا که این بدان معنی است که او یکی کمتر از من تا به حال به نگرانی در مورد.”

من شنیده ام این کلمات با یک تکان خوردن از خود شناخت. دوست من و من ها ما فکر می کنیم از خودمان را به عنوان مناسب و معقول و مترقی است. اما بیش از یک وجود دارد انواع نژاد پرستی.

پس از آن است که حدس یکی از مدیران با اد کخ. شهردار به نظر می رسد به خود را به عنوان او را دوست دارد به خود را: او می داند که او به معنی خوب. اعتماد او. و در ضمن مثل بقیه از ما, او به سفر در این مسیر کمترین مقاومت است و ما می دانیم که در آن است که آگهی — نه با وجود, اما چون از “نیات خوب است.” ■

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin analpenta penbetroadhovardaYabancı Dizi İzlemecidiyeköy escortsmm panelvodafone mobil ödeme bozdurma