نیویورک بهترین: متلاشیکننده در سراسر

نیویورک بهترین: متلاشیکننده در سراسر
مارس 2, 1968

میدان واشنگتن — در حالی که خوب جان لیندسی ستایش صلح رژه در پارک مرکزی, بد, John Lindsay به حال صلح رژه گران در میدان واشنگتن پارک. در حالی که خوب سانفورد Garelik گذشت آگهی از “اصول راهنمای افسران پلیس در تظاهرات” بد رئیس بازرس به منظور حمله به تظاهر کنندگان. در حالی که خوب ویلیام غرفه نگاه بد حقوق بشر کمیساریای نگاه دور. در حالی که خوب جی Kriegel و خوب بری Gottehrer خصوصی و شانس این اقدام پلیس بد شهرداری دستیاران علنا چشم پوشی از آن.

شنبه عادلانه بود روز خاکستری. در 11. m. ضد امپریالیستی فیدر مارس شروع به شکل در پارک میدان واشنگتن. آن راهپیمایان برخی از 400 قوی بود تقسیم با خیابان پنجم ویتنام رژه کمیته زیرا با توجه به آگهی “رژه کمیته رهبری مرتب برای اعتصاب شکن لیندسی که پلیس به طور منظم حمله سیاه و پورتوریکو جوامع و شکستن ضد جنگ و Yippie تظاهرات به استقبال ضد جنگ با تجمع در گوسفند علفزار.” بنابراین مخالفان — عمدتا جوانان در برابر جنگ و فاشیسم و ایالات متحده کمیته برای کمک به آزادی ملی مقابل برنامه ریزی شده خود را در ماه مارس.

به عنوان پلیس و مقامات شهر ملاقات در زیر طاق لباس شخصی شدن heavies فراوان در میدان واشنگتن در شمال. ارزان لباس پوشیدن هر یک پلیس sported یک کلاه قرمز پین و ترشح sap. مسئولان شهرستان نیز عینک کلاه پین. افسار توسط Garelik را نگاه plainclothesmen منتظر hungrily در لبه چیزهای نادیده گرفتن دور چالش دشمنان خود و طعمه.

Veronique Neier مدیر اجرایی نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی تکیه در برابر قوس و منتظر نیم تنه برای شروع. قبلا Neier پیشنهاد کرده بود به Kriegel که راهپیمایان دو یا سه پهلو به پهلو داده شود و یک مسیر پیاده رو. “شما به من گفتن چه قانونی من به شما گفتن چه عملی” در پاسخ Kriegel که آشکارا در حال حاضر تصمیم گرفت در مجسمه نیم تنه. بنابراین وجود دارد چیزی برای انجام اما صبر کنید.

دقیقا 12 ظهر راهپیمایان برافراشتند بنر خود را (“سیاستمداران دروغ — ویتنامی مرگ”) و Vietcong پرچم راهپیمایی به پیاده رو در میدان واشنگتن در شمال و غرب است.

یک ستوان پلیس با یک تصادف تعقیب درهم bullhorn intoned هشدار: “Atten-اجتناب! وجود دارد دو مجاز رژه می روند. این رژه غیر قانونی است و هیچ poi-mit. شما در نقض قانون و موضوع بازداشت.”

“خیابان ها متعلق به مردم است. خیابان ها متعلق به مردم” در پاسخ راهپیمایان ومیگوید رو به جلو در پیاده رو.

پلیس با تصادف تعقیب درهم bullhorn ادامه داد: به اصرار از رسیدن به پیوستن به وفاداری رژه روز پایین خیابان پنجم یا ویتنام صلح رژه در پارک مرکزی به عنوان plainclothesmen led توسط دستیار ارشد بازرس سیدنی کوپر کشف و ضبط برخی از 50 تظاهرکنندگان ناودان آنها را در برابر اتومبیل های پارک شده و پرتاب آنها را به برنج واگن. دیگر پلیس تعقیب می شود راهپیمایان غرب و در خیابان 4 شمالی و در خیابان هفتم. آنها گرفتار چند در خیابان پری و آنها را ضرب و شتم خونین. این plainclothesmen مشغول به کار در تیم محافظ همکاران خود را از مطبوعات در حالی که آنها کوبیده خود زندانیان است. یک عکاس انجام شده عمل که او پیوست و پلیس در تصرف تظاهر. Veronique Neier اعتراض و او نیز دستگیر شد و پرتاب به یک ون. Kriegel تماشا Neier بازداشت یک تلاش ضعیف برای جلوگیری از این شکست شانه ای بالا انداخت و رفت و برگشت به کارگردانی مجسمه نیم تنه.

در عرض چند دقیقه برخی از 80 نفر دستگیر شدند و بريدن مختلف حوزه. آن زمان ساعت به آنها کتاب و دیگر برای تفهیم اتهام. در 100 مرکز خیابان پلیس ادعا دادگاه اتاق پر شد بسته دادگاه جنایی ساختمان انکار دسترسی به وکیل و وثیقه مىكردند. آن را گرفت و دا را دوباره باز جای.

روز دوشنبه در نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی به نام برای یک دپارتمان محاکمه رئیس بازرسان Garelik و کوپر به اتهام وحشیانه رفتار plainclothesmen در برخورد با ضد امپریالیست راهپیمایان. این TECHFREEDOM همچنین گفت: آن را به کت و شلوار در دادگاه فدرال در مقابل اداره پلیس برای محرومیت از حقوق مدنی در روز حادثه و در طول زودتر تظاهرات.

“اداره پلیس رفتار abominably … با حمایت فعال و موافقت دفتر شهردار گفت:” Neier. “یا لیندسی ضعیف خدمت Kriegel و Gottehrer یا او complicitous.”

نه دفتر شهردار و نه اداره پلیس می تواند نظر رسیده است. آنها مشغول متلاشیکننده کلمبیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme