فرماندار نیویورک اندرو کومو (D) در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در کورونا ویروس در دولت کاپیتول.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت coronavirus شیوع کاهش پیدا کرده است و به سطح دیده نمی شود از زمان شروع این بیماری همه گیر به تعداد مرگ و میر, میزان عفونت های جدید و روزانه تعدادی از بستری شدن در بیمارستان مربوط به Covid-19 ادامه به سقوط.

“ما اساسا بازگشت به جایی که ما شروع به قبل از این فاجعه فرود بر ما,” او گفت: در اخبار جلسه.

تعداد coronavirus مرگ و میر در صدر 105 روز دوشنبه است که در حدود همان تعداد از زندگی از دست رفته در 26 مارس با توجه به کومو. نزدیک به 800 نفر در حال مرگ بودند هر روز در ارتفاع دولت اوباما در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است.

منبع: ایالت نیویورک

“تعداد مرگ و میر در یک مقیاس نسبی پایین است به طور چشمگیری از آن در وهله اول اما هنوز هم به شدت بالا است,” او گفت:.

فرماندار همچنین اعلام کرد که تعداد کل بستری شدن در بیمارستان خالص تغییر در کل بستری شدن در بیمارستان خالص تغییر در لوله و روزانه تعداد Covid-19 بستری شدن در بیمارستان تمام کاهش یافته است.

منبع: ایالت نیویورک

“نگاه کنید که چگونه سریع است که شیب است, چگونه تند است که شیب است و نگاه کنید که چگونه آهسته که نسبتا کاهش است. شما می توانید به مشکل به سرعت با این برنامه و آن را به شما طول می کشد یک بار دیگر به نوبه خود است که منحنی و به نوبه خود که عفونت رای دادن. بنابراین اجازه ندهید سنبله اتفاق می افتد در وهله اول” کومو گفت: در حالی که ارجاع یک نمودار از مجموع بستری شدن در بیمارستان در دولت مربوط به Covid-19.

اوایل این ماه کومو اعلام کرد که نیویورک شد “در سمت دیگر کوه” به عنوان دولت شروع به دیدن سقوط مداوم روزانه معیارهای.

نیویورک در حال حاضر نسبت به بازگشایی مناطق از دولت در فاز. کومو هفته گذشته اعلام کرد که در سه حوزه — Finger Lakes ردیف جنوبی و Mohawk Valley — آماده به حرکت به مرحله یک دولت را بازگشایی طرح است. پس از مرکزی نیویورک, شهرستان شمالی و غربی نیویورک نیز ملاقات کرد دولت معیارهای شروع به بازگشایی در این هفته.

فاز یک اجازه می دهد تا فروشگاه های خرده فروشی به ارائه منظقه و یا در فروشگاه وانت و برای تولید و کار ساخت و ساز را از سر گرفت.

منطقه پایتخت که در اطراف پایتخت کشور آلبانی, استخدام 430 تماس با ردیاب به عنوان آن را آماده برای شروع بازگشایی در روز چهارشنبه با توجه به کومو. این ردیاب در حال حاضر آموزش در آماده سازی برای ورود به مرحله یک.

کومو گفت: Long Island شده است پیشرفت بزرگ. “ما از دست دادن حدود 100 ساکنان هر روز ما در حال حاضر به حدود 13 هر روز او گفت:” لانگ آیلند.

“وقتی کسی می پرسد: خوب چرا ما رفتن را از طریق تمام این درد برای دو ماه سه ماه ؟ از آنجا که ما زندگی را نجات داد. به همین دلیل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی