نیویورک در حال رفتن به دیدن درد در این اقتصاد جدید’ به عنوان دولت آغاز می شود بازگشایی Gov. Cuomo, هشدار

ناصرو | No comments

فرماندار نیویورک اندرو کومو برگ پس از زنگ زنگ افتتاحیه در بازار بورس نیویورک (NYSE) در 26 مه سال 2020 در وال استریت در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو شنبه هشدار داد که اقتصاد در حال رفتن به “فقط گزاف گویی” حتی به عنوان دولت آغاز می شود که مرحله به مرحله بازگشایی طرح در برخی از مناطق.

“ما از دست داده و هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک است که فقط رفتن به بازگشایی درهای خود را” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی از بورس نیویورک در منهتن. “شما در حال رفتن به دیدن درد در این اقتصاد جدید و شروع به پراکنده است و بیایید شروع به مقابله با آن در حال حاضر.”

در حالی که کومو گفت که او می خواهد برای دیدن اقتصاد “آمده خروش دوباره” او انتظار ندارد آن را به گزاف گویی مانند یک توپ بسکتبال که در آن “پایین می رود و آن را مستقیم به بالا.”

“آن را مانند انداختن یک فوتبال. شما قطره یک فوتبال بسته به اینکه چگونه آن بازدید آن می رود در زوایای مختلف” او گفت:. “من فکر نمی کنم آن را مستقیم به بالا و من فکر می کنم وجود خواهد داشت و برندگان و بازندگان در این اقتصاد جدید.”

Coronavirus گسترش به بیش از 362,700 مردم و کشته شدن حداقل 29,220 در سراسر ایالت نیویورک از صبح روز سه شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کومو گفت: تعداد موارد جدید طی 24 ساعت گذشته رسید که پایین ترین سطح از شیوع آغاز شد. دولت گزارش 73 جدید مرگ و میر.

کومو گفت: پیگیری برخی از کد پستی با تعداد بالا Covid-19 موارد کلیدی خواهد بود برای بازگشایی. نرخ مثبت نتایج آزمون در برخی از جوامع در دولت است که در 40% دو نرخ آلودگی شهر نیویورک کومو گفت.

“هنگامی که ما در نگاه کسانی که جدید Covid موارد آمدن به بیمارستان که در آن آنها می آیید ؟ آنها در حال آمدن از این کدهای پستی,” او گفت:. “ما می خواهیم برای حمله به این ویروس در منبع.”

فرماندار همچنین اعلام کرد که او را در سفر به واشنگتن دی سی در روز چهارشنبه برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سرمایهگذاری در زیرساخت ها و اقتصاد است. او گفت: وجود زیرساخت های پروژه های که در آن نیازهای دولت فدرال کمک فدرال و تصویب.

“اجازه دهید قرار دادن آن روی میز,” او گفت:. “شما باید یک زیرساخت است که فاسد شده. شما نیاز به پرش شروع اقتصاد است. شما نیاز به ایجاد شغل. آیا آن را در حال حاضر. آیا آن را در حال حاضر.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>