رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو انجام یک کنفرانس خبری در COVID-19 همه گیر در باشگاه مطبوعات ملی در واشنگتن دی سی, پس از دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز چهارشنبه 27 مه سال 2020 است.

تام ویلیامز | CQ-رول تماس | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز شنبه اعلام کرد که دولت در بخش بهداشت و درمان بررسی خواهد شد یک دبیرستان در مراسم فارغ التحصیلی پس از یک دانش آموز که به تازگی از سفر به فلوریدا آزمایش مثبت برای Covid-19 با توجه به آزادی مطبوعات.

چهار نفر بودند که در تماس با دانش آموز باید آزمایش مثبت برای coronavirus از رانندگی در مراسم برگزار شد و در تاریخ 20 ژوئن در Westchester county, فقط در شمال شهر نیویورک با توجه به انتشار.

تمام افرادی که آزمایش مثبت در حال حاضر خود جدا و هر کسی که در ارتباط با مراسم فارغ التحصیلی در Chappaqua ایستگاه قطار و یا هر گونه ارتباط وقایع دستور به قرنطینه تا 5 جولای منظور اعلام کرد.

“نیویورک را کنترل گسترش این بی سابقه ای ویروس هوشمند بودن و نظم و پیشرفت ما تا به امروز نشان داده شده است با این زمان کم تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان” کومو گفت: در آزادی مطبوعات. “ما در حال آماده به کار را تهاجمی تست و تماس با ردیابی مورد نیاز به سرعت و در نهایت کنترل بالقوه هر خوشه از موارد جدید مانند یک در شهرستان Westchester.”

آن را روشن ساخته که آیا وزارت بهداشت منعقد کرده است دانش آموز آلوده شد در فلوریدا و یا چگونه بسیاری از مردم در این مراسم بودند که به طور بالقوه در معرض ویروس. یک سخنگوی کومو نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

این تحقیقات می آید تنها چند روز پس از کومو در کنار فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی و کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت دستور داد همه مسافران پس از رسیدن به ایالات خود از فلوریدا و تگزاس و کشورهای دیگر با خونتان Covid-19 عفونت نرخ خود-قرنطینه به مدت دو هفته.

افرادی که نمی داوطلبانه قرنطینه برای 14 روز خواهد بود موضوع را به جریمه و اجباری قرنطینه. کومو گفت: جریمه خواهد شد $2,000 برای اولین نقض $5,000 برای دوم و تا $10,000 اگر آنها آسیب برساند.

Coronavirus نشان داده است نشانه هایی از کاهش در نیویورک در حالی که شتاب در جنوب و غرب است. فلوریدا گزارش شده بیش از 9,600 جدید Covid-19 موارد در شنبه دوم بعد از شکستن رکورد جدید موارد با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی