نیویورک در حال بررسی است چگونه Covid-19 اثرات فرزندان پس از 5 سال در شهر نیویورک درگذشت این هفته از coronavirus عوارض مرتبط با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز جمعه گفت.

“این کابوس هر پدر و مادر مناسب است ؟ که فرزند خود را در واقع ممکن است تحت تاثیر این ویروس. اما این چیزی است که ما باید در نظر به طور جدی در حال حاضر” کومو گفت: در اخبار جلسه در poughkeepsie. “در حالی که نادر ما شاهد برخی از موارد که در آن کودکان مبتلا به این Covid ویروس می تواند تبدیل به بیمار با علایم مشابه به بيماری کاوازاکی یا شوک سمی مانند سندرم است.”

کودک در نیویورک درگذشت پنج شنبه و دولت و وزارت بهداشت در حال بررسی چندین موارد دیگر, او گفت:. کومو گفت وجود داشته 73 مورد در ایالت کودکان در حال سقوط به شدت بیمار با علائم. دولت سلامت داده ها نشان می دهد حداقل سه نفر کودکان زیر 10 سال بوده اند از coronavirus در نیویورک است.

سندرم شوک سمی است نادر, بیماری تهدید کننده زندگی ناشی از باکتری به بدن و انتشار مواد سمی و مضر. علائم عبارتند از: درجه حرارت بالا یک آفتاب سوختگی-مانند راش و آنفولانزا مانند علائم مانند سردرد و گلو درد.

کاوازاکی بیماری باعث تورم از خون قلب و عروق تاثیر می گذارد کودکان زیر سن 5 با توجه به انگلستان NHS. علائم شامل خارش و غدد متورم در گردن خشک یا ترک خورده و قرمز انگشتان دست یا پا. کلینیک مایو می گوید آن است که معمولا قابل درمان است.

“توجه به همه افرادی که دوباره ممکن است بر این باور اند که فرزند خود را نمی تواند تحت تاثیر Covid,” کومو گفت. “این اطلاعات نشان می دهد ما ممکن است می خواهم به دوباره که نقل قول را تمام کردن واقعیت است که فرض و اگر شما هر گونه از علائم است که در این نمودار که فرزند خود را در دال احتیاط باید انجام شود.”

فرماندار کومو

کودکان به طور کلی توسعه نیست بیماری شدید از coronavirus با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. اما CDC اشاره در گزارش ماه گذشته که “شدید نتایج گزارش شده در کودکان از جمله سه مورد مرگ.”

“بر اساس شواهد موجود, کودکان, به نظر نمی رسد که در معرض خطر بالاتر برای COVID-19 نسبت به بزرگسالان” CDC سایت می گوید. “در حالی که برخی از کودکان و نوزادان بیمار شده است با COVID-19 بزرگسالان را تشکیل می دهند بسیاری از موارد شناخته شده تا به امروز است.”

سازمان بهداشت جهانی پیشتر هشدار داده است که coronavirus به نظر می رسد به علت برخی از کودکان به منظور توسعه نشانه های سازگار با سندرم کاوازاکی.

این است که خواسته خود را به شبکه جهانی از پزشکان به “هشدار” برای چنین مواردی در سراسر جهان است. Coronavirus که در درجه اول یک بیماری تنفسی مؤثر است بیش از ریه ها به عنوان اول فکر کردم دکتر گفت: مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه.

“بدیهی است که این باعث التهاب و حمله به بافت دیگر از بافت ریه,” او گفت:. “ما در یک وضعیت که در آن پزشکان به دنبال چه کسانی دیگر عوارض این عفونت کرونا ويروسی هستند.”

آن را “بسیار مهم” است که محققان نگاه بیشتر به چنین گزارش برای درک بهتر ماهیت ویروس و بیماری های آن, علل رایان گفت. او افزود که این وضعیت باقی می ماند بسیار نادر است.

گسترش ویروس در نیویورک کرم در نیویورک, Cuomo, گفت:, و اضافه کرد که “هیولایی در اجرا.”

خالص تغییر در Covid-19 بستری شدن در بیمارستان و خالص تغییر در لوله یا مردم قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه هر دو سقوط کرد onThursday, او گفت:. او افزود که تعداد Covid-19 بستری شدن در بیمارستان باقی مانده اند اساسا مسطح برای چند روز باقی می ماند اما بسیار پایین تر از اوج. او گفت: 216 نفر در روز پنج شنبه در نیویورک با توجه به Covid-19 از 231 روز چهارشنبه.

“ما در نهایت پیش از این ویروس است. برای مدت طولانی ما بازی گرفتن” او گفت:. “من احساس می کنم برای اولین بار است که ما در واقع پیش از آن. ما نشان داده که ما می توانیم کنترل وحش.”

کومو گفت: او مردد به آغاز بازگشایی اقتصاد به عنوان برخی دیگر از فرمانداران در حال حاضر. او گفت: کشورهای دیگر باید بازگشایی پس از کشتی با یک بیماری همه گیر و پس از آن مجبور به بستن دوباره با توجه به تجدید حیات. کومو acknwoledged که “اقتصاد ویرانگر است.”

ایالات متحده آمریکا وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که جمعه است که 20.5 میلیون نفر از کارگران شغل خود را از دست در ارسال نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور به 14.7%.

“شکی وجود ندارد که این وحشتناک دوره به زندگی می کنند هر چند” کومو گفت. “اما ما باید از طریق آن دریافت کنید … اگر ما اشتباه است و ما بیش از حد واکنش نشان می دهند به سرعت وضعیت را تنها به بدتر و تنها به طولانی تر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی