رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به امضای فرمان اجرایی الزامی ماسک

فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند داخل بورس نیویورک پس از زودتر زنگ زنگ باز به عنوان ساختمان باز می شود برای اولین بار از ماه مارس در حالی که شیوع بیماری کروناویروس (COVID19) همچنان در منهتن شهر نیویورک 26 مه سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه به ثبت ملی ماسک صورت دستور برای کمک به مهار سریع-پخش coronavirus که پاره از طریق خورشید کمربند در حال حاضر.

کومو گفت که او با تشویق تهمت حمایت از ماسک روز سه شنبه پس از ماه ها مقاومت. مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکایی هشدار داد که این بیماری همه گیر در ایالات متحده احتمالا “بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

رئیس جمهور به تصویب رسید “تن های مختلف” در طول کاخ سفید در نشست خبری سه شنبه شب بود که یک “نشانه” کومو گفت: در مصاحبه با MSNBC.

“ما نیاز داریم که. ما نیاز دولت فدرال به گام اذعان به این مشکل است. من فکر می کنم وجود دارد بیش از حد انکار برای بیش از حد طولانی است و ما باید تعهد از دولت فدرال” کومو گفت: MSNBC آندریا میچل.

او با تحسین برگ برنده جدید حمایت از ماسک صورت. روز دوشنبه تهمت توییتی پوشیدن چهره و پوشش یک “وطن پرست” عمل را در طول بیماری همه گیر.

کومو گفت که او می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت خود را یک گام بیشتر با امضای اجرایی فدرال سفارش نیاز به ماسک در سراسر کشور است. کومو گفت: کارشناسان بهداشت که توصیه کاخ سفید گفته اند که “40,000 بیشتر آمریکایی ها می میرند چرا که ما نمی باید یک ماسک سیاست” اگر چه او نمی گویند که صادر شده که پیش بینی.

“به عنوان باور نکردنی است که شما می توانید ثبت نام یک تکه کاغذ است که صرفه جویی در زندگی 40,000 آمریکایی است. چرا شما نمی خواهید برای انجام این کار؟” کومو گفت.

به عنوان Covid-19 موارد رشد برخی از ایالت ها و شهرهای مصوب خود ماسک صورت سفارشات اساسا نیاز مردم را به آنها را می پوشند که در داخل و اطراف دیگران است. این حکم را برانگیخته ملی بحث بر سر اینکه آیا مقامات محلی می تواند در اجرای این سیاست است.

پس از ماه پیام های مخلوط مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه خواست آمریکایی ها برای پوشیدن یک ماسک که کارشناسان بهداشت و درمان گفته اند می تواند کمک کند این ویروس انتقال است. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت که او به نفع ملی ماسک قیمومیت.

“ما در حال درخواست از همه که شما قادر به اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید, اخبار جلسه. “آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر آنها اثر داشته باشد و ما باید همه چیز ما می توانید دریافت کنید.”

Coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور برای هفته ها. برخی از ایالت ها در حال حاضر شروع به گزارش افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر نشانه آن است که شیوع بیماری خود را در حال بدتر شدن است. تگزاس و فلوریدا آمار گریم سوابق دوشنبه به صورت روزانه coronavirus مرگ و میر بر اساس هفت روز میانگین متحرک.

از سه شنبه بستری شدن در بیمارستان همچنان به رشد در 32 متحده با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه. این ویروس نیز آلوده کرده است به طور متوسط 66,805 مردم هر روز در ایالات متحده بیش از گذشته هفت روز تا بیش از 7 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

— CNBC خواهد Feuer و برکلی لاولیس جونیور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme