رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید دولت به حالت تعلیق در 27 مشروب مجوز برای نقض اجتماعی فاصله قوانین

فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند در طول یک COVID-19 جلسه در تاریخ 6 ژوئیه سال 2020 در شهر نیویورک است.

دیوید دی Delgado | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت مشروب اقتدار است به حالت تعلیق در 27 بار و رستوران الکل مجوز برای نقض اجتماعی فاصله قوانین به عنوان مقامات دولتی سعی کنید به نگه داشتن coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است.

“من متاسفم آن را به این, اما آن را به یک وضعیت خطرناک و من آن را گفته ام بسیاری از بار” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی تماس بگیرید. “ما هرگز باز میله های زندان. این یک تخطی آنها از ابتدا.”

فقط در شهر نیویورک و لانگ آیلند دولت در زمان عمل با تعلیق مشروب پروانه در چهار کافه ها و رستوران ها. فرماندار ذکر شده در کوئینز و یکی در شهرستان Suffolk.

“ما کاملا جدی در مورد آن,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت در زمینه 410 اتهامات علیه نیویورک خوردن و نوشیدن موسسات.

بر خلاف سایر متحده, New York ندارد جداگانه مشروب مجوز برای کافه ها و رستوران ها با توجه به کومو.

“ما هرگز مجاز بار, عملیات,” او گفت:. “توسط کلمات خود را از منزل ناهار خوری است که یک بار عمل. کلمه ناهار خوری. شما نمی ناهار خوردن در زمانی که شما به یک رستوران بروید به نوشیدن. که نوشیدن و این امر شده ایم خارج آشامیدنی که ما مجاز است.”

میله “سوء استفاده از مقررات موجود” با در نظر گرفتن فضای باز ناهار خوری به عنوان یک فرصت به منظور تسهیل در هوای آزاد, نوشیدن, فرماندار گفت. او اضافه کرد که این “در حال حاضر یک مشکل مهم” که بیشتر در افراد جوان دیده می شود نوشیدن در فضاهای باز.

“این افراد جوان در میله است که در این مسئله است. و ما می دانیم که افراد جوان می تواند انتقال آن به راحتی و در جایی که مشکل از آینده است,” او گفت:.

کومو روز دوشنبه هشدار داد که گروه از افراد جوان تجمع در کافه ها و رستوران ها به ویژه در منطقه شهر نیویورک هستند “یک تهدید” به دولت بازگشایی برنامه.

او گفت: دفتر خود دریافت گزارش از ازدحام و ماسک نقض بیش از آخر هفته در منطقه شهر نیویورک و در برخی از موارد وجود دارد به عنوان بسیاری از 700 نفر نوشیدن در یک فضای باز و نقض دولت در ظرف باز قانون است.

“ما باید به رول بار و رستوران باز اگر این جماعت همچنان اگر دولت های محلی متوقف نمی آن چیزی است که اتفاق خواهد افتاد” کومو گفت: در اخبار جلسه.

شهر نیویورک پاک شد وارد فاز چهار از بازگشایی در روز دوشنبه اما با برخی از محدودیت. فاز چهار اجازه خواهد داد که برای بیشتر فعالیت های در فضای باز مانند باغ وحش, هوای آزاد, فیلم ها و باغ ها. اما داخل سالن عملیات مانند غذا خوردن در رستوران ها و خرید در مراکز باقی خواهد ماند و بسته کومو در روز جمعه گفت.

فرماندار تهدید به بستن کسب و کار است که نقض سیاست فاصله هفته گذشته است. با استناد به “شواهد قابل توجهی وجود دارد از عدم تطابق” در رستوران ها و کافه در شهر نیویورک گفت: دولت نزدیک رستوران پس از سه موارد نقض.

“سه تخلفات و شما بسته شده است. ما نیز برای ارسال اسامی موسسات رو انضباطی اتهامات” او گفت:.

کومو نیز به نام دولت های محلی برای گرفتن نیست به اندازه کافی عمل در روز سه شنبه. او قبلا گفته است که ادارات محلی پلیس و دولت است که اجرای دولت اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های “در حال انجام کار خود است.”

“دولت نه در درجه اول مجری این قوانین. دولت های محلی هستند. من شده اند با درخواست از آنها برای هفته ها به مرحله و انجام کار خود را,” او گفت: در روز سه شنبه تماس بگیرید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme