ایالت نیویورک خواهد بازگشایی سواحل از جمله سواحل محلی و سواحل دریاچه, برای آخر هفته روز یادبود در هماهنگی با نیوجرسی و کانکتیکات و دلاور رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو جمعه اعلام کرد.

کومو گفت: سواحل خواهد بود محدود به 50 درصد ظرفیت است. مخفف امتیاز بسته خواهد شد و با فعالیت های ورزشی مانند والیبال ممنوع است. عمومی, استخر بسته باقی خواهد ماند, او گفت:.

Beachgoers نیاز به پوشیدن ماسک زمانی که آنها نمی تواند باقی می ماند 6 فوت جدا از دیگر مردم, او گفت:.

منبع: ایالت نیویورک

“دولت های محلی می تواند تصمیم به باز یا بسته ماندن. اگر آنها را انتخاب کنید برای باز کردن آنها باید اتخاذ دولت الزامات حداقل” کومو گفت.

او گفت: هر یک از دولت های محلی باید اطلاع رسانی دولت, که آیا آن را در نظر دارد برای بازگشایی, برای روز یادبود توسط مارس 20.

در اوایل روز جمعه در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان خواهد تا سطح شیب دار گشت از سواحل این شهر در این آخر هفته و اضافه شده است که سواحل و استخر در این شهرستان در حال “نه در کارت های سمت راست در حال حاضر.”

“ما در حال بررسی دستورالعمل فرماندار گذاشته خواهد شد و تمام تصمیمات بر اساس ایمنی از نیویورک گفت:” جین مایر سخنگوی شهردار. “سواحل باز خواهد شد و در روز یادبود, اما ما در حال قرار دادن برنامه به جای به طوری که ما می توانیم باز سواحل در تابستان امسال اگر آن را امن است.”

Rockaway Beach جزیره ادم ساده لوح ساحل و باغ ساحل در میان دیگران بخشی از شهر نیویورک گروه پارک ها و تفریح و سرگرمی و به طور معمول در آخر هفته روز یادبود با توجه به نیویورک پارک های سایت.

منبع: ایالت نیویورک

کومو گفت: منطق پشت این تصمیم بود به کار در انطباق با کشورهای اطراف که او گفت: برنامه ریزی برای باز کردن سواحل و او نگران بود که وجود دارد خواهد بود میلیون ها نفر از نیویورک ازدحام ساحل نیوجرسی و دیگر waterfronts.

“ما یکی چند حالته منطقه است. آنچه که یک دولت می کند تاثیر می گذارد کشورهای دیگر. این است که احتمالا به هیچ جا روشن تر از زمانی که می آید به باز کردن سواحل” کومو گفت. “یک دولت باز نمی سواحل دیگر دولت باز می کند, سواحل شما را ببینید سیل مردم به این دولت است.”

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اعلام کرد در توییتر در روز پنج شنبه که Jersey Shore خواهد بازگشایی اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل در زمان برای روز یادبود.

پنج نفر از 10 منطقه در نیویورک ملاقات کرده اند کومو هفت معیارهای به حرکت به مرحله یک دولت را بازگشایی طرح کومو گفت. او گفت ایالتی اقامت در خانه سفارش “ایالت نیویورک در مکث” که منقضی می شود در روز جمعه خواهد شد گسترش به مناطق دیگر است که وزیر امور خارجه معیارهای برای بازگشایی.

فاز یک اجازه می دهد تا مناطق برای از سرگیری ساخت و ساز و عملیات کشاورزی و خرده فروشان به بازگشایی با محدودیت های کومو گفت.

به منظور آغاز فاز یک دولت را بازگشایی طرح یک منطقه باید گزارش دو هفته کاهش Covid-19 بستری شدن در بیمارستان و یا زیر 15 سال جدید بستری شدن در بیمارستان در سه روز به طور متوسط دو هفته کاهش coronavirus مرگ و میر و یا زیر پنج سال جدید مرگ و میر در سه روز به طور متوسط و در دو جدید بستری شدن در بیمارستان برای Covid-19 هر 100 ، 000 ساکنان در سه روز نورد متوسط است.

یک منطقه نیز باید مناسب بیمارستان و درمان-مراقبت از ظرفیت تخت و ملاقات کافی آستانه تماس با ردیاب و تست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی