پنج منطقه در نیویورک خواهد بود و مجاز به شروع مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد خود را شروع جمعه اجازه کار ساخت و ساز به سر و خرده فروشان به بازگشایی با منظقه و یا در فروشگاه, عمومی, سکس با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: پنج شنبه.

کومو امضا “‘ایالت نیویورک در مکث” فرمان اجرایی در 20 مارس که بسته غیرضروری کسب و کار و دستور داد ساکنان به اتخاذ اجتماعی فاصله اقدامات در سراسر کشور. منظور منقضی خواهد شد در روز جمعه.

پنج منطقه در شمال ایالت های مرکزی نیویورک ملاقات هفت اقدامات مشخص شده توسط مقامات بهداشتی برای شروع یک مرحله به مرحله بازگشایی کسب و کارهای محلی.

فاز یک اجازه می دهد تا مناطق برای از سرگیری ساخت و ساز و عملیات کشاورزی و خرده فروشان به بازگشایی با محدودیت های کومو گفت.

منبع: ایالت نیویورک

“این است که همه بر اساس معیارهای و اعداد” کومو گفت. “این مسئولیت بزرگ برای دولت های محلی به مدیریت بازگشایی کسب و کار در حال نظارت روزانه از اعداد برای تماشای کسب و کار تطابق و انطباق فرد.”

شهر نیویورک تنها ملاقات چهار از هفت معیارهای لازم برای شروع آن مرحله به مرحله بازگشایی. در دوشنبه, شهردار, بیل د Blasio گفت که شهرستان خود است “به وضوح آماده نشده است.” او گفت: “مگر چیزی معجزه اتفاق می افتد,” شهر نیویورک دقیق stay-at-home سفارشات را در محل باقی می ماند “به ماه ژوئن است.”

به منظور آغاز فاز یک دولت را بازگشایی طرح مناطق باید گزارش دو هفته کاهش Covid-19 بستری شدن در بیمارستان و یا زیر 15 سال جدید بستری شدن در بیمارستان در سه روز به طور متوسط دو هفته کاهش coronavirus مرگ و میر و یا زیر پنج سال جدید مرگ و میر در سه روز به طور متوسط و در دو جدید بستری شدن در بیمارستان برای Covid-19 هر 100 ، 000 ساکنان در سه روز نورد متوسط است.

یک منطقه نیز باید مناسب بیمارستان و درمان-مراقبت از ظرفیت تخت و ملاقات کافی آستانه تماس با ردیاب و تست.

“مرحله به مرحله بازگشایی معنا نیست مشکل دور رفته است. به این معنی که ما باید کنترل این مشکل به دلیل آنچه که ما انجام دادیم و دلیل ما مسئولیت های فردی و ما اقدامات فردی که به حفظ” کومو گفت.

کسب و کار است که بازگشایی خواهد شد که برای اجرای اقدامات ایمنی مشخص شده توسط دولت از جمله اجتماعی فاصله شیوه برای کارکنان و مشتریان سخت تمیز کردن استانداردها و مستمر غربالگری سلامت کارکنان.

شروع جمعه با ریسک پایین از جمله فعالیت های باغبانی تنیس و رانندگی-در فیلم خواهد بود و مجاز به بازگشایی در سطح ایالت کومو اعلام کرد در روز دوشنبه. او گفت: نیویورک شده است “در سمت دیگر کوه” است و در حال حاضر نسبت به بازگشایی دولت بدون در “یک گام به عقب است.”

کومو روز جمعه گزارش داد که تعداد کل بستری شدن در بیمارستان و تعداد روزانه موارد Covid-19 کاهش یافته است. او گفت که 157 نفر به علت Covid-19 روز چهارشنبه نیز روزانه کاهش است.

“اگر شما یک تغییر در تعداد کسانی که واکنش نشان می دهند فورا” کومو گفت. “بلافاصله واکنش نشان می دهند. اگر شما اجازه می دهد این ویروس به دریافت جلوتر از ما مشکل داشته باشند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی