رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو با توجه به قرنطینه در مسافران از فلوریدا به عنوان coronavirus موارد افزایش

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز پنجشنبه گفت که او با توجه به اعمال قرنطینه در ورود مسافران در دولت از مکان هایی مانند فلوریدا که در آن coronavirus موارد مشخصی.

“من ساخته شده یک تصمیم گیری نشده است, اما من تا به حال کارشناسان توصیه من است. این یک نگرانی واقعی است که,” کومو گفت: زمانی که خواسته در مورد اینکه آیا او می خواهم در نظر اعمال نوعی قرنطینه اندازه گیری و یا در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی سلامت در فرودگاه که در آن سفر افزایش یافته است.

“این اتفاق می افتد و این چیزی است که من با توجه به,” او گفت:.

در اواخر ماه مارس به نیویورک به سرعت تبدیل به کانون شیوع کروناویروس در آمریکا فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis موظف طریق یک فرمان اجرایی که ورود مسافران در فلوریدا از نیویورک سه جانبه دولت منطقه خود جدا برای 14 روز.

“این تنها راهی است که ما می توانید مطمئن باشید که ویروس است که نمی تواند دوباره به راه افتادند در ایالت فلوریدا و سپس گسترش” DeSantis گفت: منظور در مارس 23. DeSantis گفت که او تا به حال صحبت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این موضوع.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صادر شبیه اجرایی منظور در اواخر ماه مارس الزامی 14 روز قرنطینه برای ورود مسافران از نیویورک منطقه سه جانبه دولت.

این Covid-19 شیوع است پس از کاسته در نیویورک است اما نشان داده شده است نشانه هایی از تسریع در فلوریدا. کومو گزارش که از بیش از 68,000 تست های انجام شده در دولت در روز چهارشنبه, کمتر از 1% از آنها آمد مثبت است.

در ضمن فلوریدا گزارش شده سنبله در Covid-19 مورد از ژوئن 8, ارسال سه روز میانگین متحرک 2,384 موارد در شنبه تمام زمان بالا با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“اگر شما رفت و به فلوریدا شما تا به حال به قرنطینه به مدت دو هفته به دلیل آنها می ترسند که در نیویورک بودند آوردن ویروس خود را به دولت است. سریع به جلو 100 روز در حال حاضر ما در حال ترس آنها از آوردن این ویروس به کشور ما” کومو گفت.

فرماندار قبلا با اشاره به فلوریدا در میان دیگر کشورهای که دیده می شود یک تجدید حیات این ویروس پس از بازگشایی. آریزونا نیز گزارش داد یک رکورد بالا تعداد Covid-19 مورد در روز پنج شنبه با 2,519.

“تعداد افرادی که در حال آلوده شدن و بیمار شدن و راه رفتن را به یک بیمارستان است که در این کشورها. غیر قابل انکار. و شما می توانید به دولت توسط دولت است. این آریزونا. تگزاس. آن را فلوریدا. آن را کارولینای شمالی. آن را کارولینای جنوبی است. این ایالت یوتا است. این مونتانا. آن را آلاسکا است. آن را به 20 متحده در افزایش” کومو گفت.

در سراسر کشور مورد تأیید شده اند در حال افزایش است پس از آخر هفته روز یادبود. در حالی که صعود در تعدادی از اداره Covid-19 آزمون می تواند منجر به افزایش در تعداد موارد مثبت بستری اعداد نیز در رفتن است.

تگزاس گزارش 2,793 بستری شدن در بیمارستان در روز چهارشنبه که مشخص هشتم جدید در وزارت امور خارجه در کمتر از دو هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme