رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو می گوید coronavirus عفونت در میان جوانان در حال افزایش

فرماندار نیویورک اندرو کومو در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در فرودگاه لاگاردیا جدید ترمینال B در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک, نیویورک, ژوئن 10 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: که شده است وجود دارد افزایش در coronavirus عفونت در میان افراد جوان در مقایسه با دیگر گروه های سنی نما یک تهدید برای دولت بازگشایی برنامه.

در یک جلسه یا دو جلسه کومو گفت: نرخ ابتلا به عفونت در هر گروه سنی در نیویورک است یا باقی مانده تخت و یا کاهش یافته است به جز برای افراد بین 21 و 30 سال است.

“این علامت تا 4 امتیاز که یک افزایش قابل توجهی در یک دوره کوتاه از زمان” کومو گفت. گروه از افراد جوان معاشرت در حالی که مطابق با توصیه های بهداشتی پروتکل های اجتماعی مانند فاصله و با پوشیدن یک ماسک صورت, شده است, رانندگی, افزایش, او گفت:.

منبع: ایالت نیویورک

“ما شده است صحبت کردن در مورد آن, شما می توانید آن را در این خبر شما می توانید آن را در روزنامه شما می توانید آن را در رسانه های اجتماعی. این سخت است نه به درک آنچه در جریان است. آن را سخت به مقابله با آن, اما آن را سخت به درک چه خبر” کومو گفت.

نیویورک آغاز خواهد شد یک کمپین تبلیغاتی هدفمند نسبت به افراد جوان در دولت برای برطرف کردن “misimpressions” آنها ممکن است در مورد Covid-19 مانند تفکر در آنها سیستم ایمنی بدن به بیماری های جدی و یا مرگ کومو گفت.

“به جوان مردم این زمان به مبارزه برای حق خود را به حزب. من احترام حق خود را به حزب, من به طور کامل آن احترام بگذارند. من خواهد ساخت ضریح آن در دولت قانون اگر شما می خواهید بدانید. شما حق دارید اما بیایید در مورد آن هوشمند,” او گفت:.

به طور کلی, اما روزانه تعداد زیادی از عفونت ها و بستری شدن در بیمارستان نشان داده است که “خبر خوب” برای نیویورک. وجود دارد 706 نفر در بیمارستان بستری شنبه با Covid-19 پایین ترین سطح خود از مارس 18 کومو گفت. از بیش از 69,600 تست های انجام شده جمعه تنها 1.16% از آنها بازگشت و مثبت است.

“داده ها روشن است ما تبریک نیویورکی چرا که آنها در صعود به بالاترین و سخت ترین کوه و ما در طرف دیگر” کومو گفت. “The big احتیاط… ما نمی خواهیم به صعود هر کوه. آن را سرگرم کننده نیست.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme