نیویورک & Co. صاحب RTW Retailwinds فایل برای bankrtupcy را به صدها نفر از فروشگاه های

نیویورک و شرکت فروشگاه در شمال نیوبرانزویک, شهرستان, New Jersey.

مایکل Brochstein | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

نیویورک & Co. شرکت مادر RTW Retailwinds روز دوشنبه اعلام کرد آن را به حال برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت و قصد دارد به طور دائم نزدیک ترین, اگر نه همه, از فروشگاه های آن است.

این شرکت گفت: این لگد انحلال فروش در حال حاضر با حدود 92 درصد آن از آجر و ملات مکان های باز و در طول coronavirus بیماری همه گیر. آن گفت: این ارزیابی به طور بالقوه فروش آن e-commerce عملیات مربوط به مالکیت معنوی در رسیدگی به ورشکستگی.

RTW Retailwinds در حال حاضر می پیوندد یک لیست در حال رشد از خرده فروشان است که باید برای ورشکستگی زمینه در طول Covid-19 بحران به عنوان شرکت ها شده است تیره و تار برای نقدینگی با فروشگاه خود را مجبور بسته است. دیگر قربانیان شامل Neiman Marcus, J. Crew, J. C. Penney بروکس برادران و خوش شانس برند.

“اثرات ترکیبی از چالش محیط زیست خرده فروشی همراه با تاثیر از این بیماری همه گیر کوروناویروس را موجب آشفتگی مالی در کسب و کار ما و ما انتظار آن را همچنان به انجام این کار در آینده” RTW Retailwinds مدیر عامل و CFO Sheamus Toal در بیانیه ای گفت.

“به عنوان یک نتیجه, ما معتقدیم که یک تجدید ساختار بدهی و یک فروش بالقوه کسب و کار و یا بخش هایی از کسب و کار است که بهترین مسیر رو به جلو به باز کردن ارزش است.”

RTW Retailwinds عمل 378 خرده فروشی و فروشگاه های خروجی در 32 متحده با توجه به وب سایت خود را. در علاوه بر این به نیویورک & Co., برخی از مارک های دیگر عبارتند از: مد به شکل و شاد x طبیعت است.

این شرکت در ژوئن 3 در حال حاضر هشدار داد وجود دارد “قابل توجهی شک” در مورد توانایی خود را برای ادامه به عنوان یک نگرانی رفتن خواستار تشکیل پرونده ورشکستگی “محتمل است.” همچنین هشدار در زمان ممکن است آن را در به طور پیش فرض از وام توافق با ولز فارگو.

RTW Retailwinds روز دوشنبه گفت: این پیش بینی به طور کامل بازپرداخت حدود 12.7 میلیون باقی مانده تعادل برجسته خاص که تحت موافقتنامه وام.

جزئیات کامل آزادی مطبوعات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر