شهر نیویورک برای باز کردن خیابان های شهر برای عبور و مرور به عنوان آب و هوا قطره شهردار de Blasio می گوید

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در روز جمعه این شهر برنامه ای برای باز کردن 40 مایل از خیابان در مارس و نزدیک به 100 مایل در طول این دوره از این شهر Covid-19 شیوع به عبور و مرور به عنوان آب و هوا گرم.

“باز کردن خیابان ها در حال رفتن به راه دیگر برای کمک به تشویق اجتماعی فاصله به این دلیل که آب و هوای گرمتر به ما می گوید ما در حال رفتن به یک چالش جدید” de Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

او گفت: این شهرستان شروع خواهد شد باز کردن خیابان به پیاده روز دوشنبه با 4.5 کیلومتر از خیابان های باز در داخل شهر پارک ها و 2.7 کیلومتر از خیابان های مجاور به پارک. این طرح در هماهنگی با شورای شهر نیویورک است.

اما د Blasio اضافه شده است که این شهر را نظارت بر این منطقه برای اطمینان از مردم هنوز هم بعد اجتماعی فاصله دستورالعمل و پوشیدن چهره پوشانده اند.

“این آغاز کار است و ما قصد داریم برای ساخت خارج از اینجا” د Blasio گفت. “این است که برای کمک به مردم به برخی از فضای بیشتر اما همچنین با هوشیار چشم به مطمئن شوید که هیچ تجمعات وجود ندارد, تلاش های مردم برای ایجاد ورزش یا فعالیت های گروه.”

بخشی از پارک Avenue, بین 28 خیابان و 34th Street بسته به رانندگان برای ترویج ‘اجتماعی فاصله’ میان Coronavirus(Covid-19) بیماری همه گیر در تاریخ 30 مارس سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

پولی Trottenberg کمیسر از شهر نیویورک در بخش حمل و نقل گفت: بخش مشغول به کار با اداره پلیس نیویورک New York City Department of Parks and Recreation و شهر نیویورک آتش نشانی را انتخاب کنید که خیابان ها خواهد دید.

“نوع فضایی که در آن یک عابر پیاده و یک خانواده می تواند احساس بسیار راحت است که آنها امن یک بار آنها وجود دارد اما ما همچنین می توانید مطمئن شوید که اجتماعی فاصله مشاهده شده است” de Blasio گفت.

د Blasio همچنین هشدار داد در برابر معترضان که می خواهید برای بازگشایی شهرستان و سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل و گفت که تاریخ ثابت کرده است که اعلام پیروزی قبل از موعد مقرر می تواند یک “چیز بسیار خطرناک است.” او گفت: شهر نیویورک هنوز برنده آن نبرد در برابر شیوع کروناویروس.

“هنگامی که کسی از رئیس جمهور در, مذاکرات در مورد ‘آزادی’ یک شهر یا یک کشور بدون مطمئن شوید که حقایق آن را پشتیبانی و حمایت در محل هستند برای امنیت و سلامت مردم که نه آزادی” د Blasio گفت. “که در واقع محکم مردم است. که محکم آنها را به طور بالقوه به مرگ آنها. ما نمی خواهد اجازه می دهد که در اینجا در شهر نیویورک است.”

شهر نیویورک در کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot گفت که این شهر هنوز در فاز گسترده انتقال که در آن منشاء فردی Covid-19 موارد نمی توان پیش بینی کرد که بدان معنی است که مردم هنوز هم نیاز به تنها رفتن در خارج از خانه برای فعالیت های ضروری استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست و اغلب باید از پوشیدن چهره پوشانده اند.

د Blasio گفت: روزانه تعداد زیادی از مردم مراجعه کننده به بيمارستان های مشکوک برای Covid-19 درصد از مردم تست مثبت سراسر شهر بود افزایش یافته است. او گفت: 202 نفر از coronavirus در این شهرستان در روز پنج شنبه.

“اعداد من شده است بیش از امروز به خصوص تعداد موارد جدید و تعداد مرگ و میر است که به وضوح گسترده انتقال من متاسفم که می گویند. ما باید برای رسیدن به سطح انتقال” د Blasio گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme