بیل د Blasio, شهردار نیویورک می پوشد یک ماسک محافظ در حالی که تور مالیا میلز شنا کارخانه که دارای چرخد و به تولید پلی پروپیلن روپوش پزشکی کارگران در بروکلین شهر نیویورک, ایالات متحده آمریکا, در روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.

علامت Kauzlarich | بلومبرگ | گتی ایماژ

شهر نیویورک را توزیع 7.5 میلیون دلار پارچه های رایگان و غیر پزشکی پوشش صورت بلافاصله به بیشتر جلوگیری از گسترش Covid-19, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد در روز دوشنبه.

نیویورکی باید به شدت با پیروی از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اجرایی سفارش نیاز به همه ساکنان به سایش پوشش صورت در زمانی که در مکان های عمومی, de Blasio گفت: در نشست خبری روزانه.

بیشتر و با رعایت نظم و جلوگیری از گسترش این ویروس, این شهرستان توزیع 5 میلیون سه لا غیر-ماسک های پزشکی و 2.5 میلیون پارچه پوشش صورت سراسر شهر بود از جمله در فروشگاه های مواد غذایی, پارک, وعده های سایت ها و دیگر مکان های شهر.

“هر کجا که شما به نوبه خود, شما در حال رفتن به ارائه چهره ای پوشش و آن را به صورت مداوم برای هفته برای آمدن به مطمئن شوید که هر کس آنچه آنها نیاز دارند” د Blasio گفت.

این پوشش صورت را نمی خواهد همان شهر کارگران مراقبت های بهداشتی استفاده کنید اما هنوز هم موثر به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی می ماند خشک de Blasio گفت.

او اضافه کرد که برای اولین بار از زمان آغاز شیوع این بیماری در ماه مارس در این شهر باید به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی این هفته آینده برای آن بیمارستان. د Blasio همچنین گفت: ارسال بیش از 1.9 میلیون فولاد ماسک به خانه های پرستاری در سراسر پنج بخش نیویورک.

“ما در نهایت می تواند اطمینان حاصل شود برای کل هفته پیش رو است که هر بیمارستان و هر خانه سالمندان را دریافت آنچه آنها نیاز دارند” او د Blasio گفت.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی