شهر نیویورک است Papa john’s سریعترین رشد در بازار, مدیر عامل شرکت می گوید

ناصرو | No comments

نیویورک در حال توسعه یک طعم و مزه برای Papa john’s pizza.

مدیر عامل شرکت راب لینچ گفت: این شهرستان است که آن را سریع ترین بازار رو به رشد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس هل می دهد بیشتر آمریکایی ها به سفارش پیتزا از زنجیره ای.

“وجود دارد هیچ انکار که coronavirus است که با داشتن یک تاثیر مثبت در کسب و کار ما” لینچ گفت: در CNBC “Squawk Box.” “آن حذف بسیاری از گزینه های دیگر.”

تحلیلگران پیش بینی است که تحویل مبتنی بر پیتزا زنجیره ای مانند پاپا جان و مهره های بازی دومینو را کرایه بهتر از دیگر رستوران شرکت به عنوان همه گیر نگه می دارد بسیاری از مصرف کنندگان در خانه و بسیاری از رستوران ها به طور موقت.

Papa john’s گفت: اوایل روز چهارشنبه که در آن ممکن است مشابه-فروش فروشگاه در آمریکای شمالی افزایش یافت و حدود 33.5% تنظیم رکورد بهترین فروش دوره در تاریخ آن است. در ماه آوریل این شرکت اولیه آمریکای شمالی همان فروشگاه فروش مشخصی 26.9%.

لینچ گفت که مناطق شهری سخت ترین ضربه از همه گیر شده اند و آن قوی ترین بازارهای در حالی که Papa john’s مکان های نزدیک دانشگاه دیده اند فروش قطره.

سهام Papa john’s افزایش بیش از 2 ٪ در معاملات صبح. سهام که ارزش بازار از $2.47 میلیارد دلار است که تا 18% تا کنون این سال است.

تصحیح: در چهارشنبه, Papa john’s مدیر عامل راب لینچ صحبت CNBC و این شرکت گفت: آن ممکن است مشابه-فروش فروشگاه در آمریکای شمالی افزایش یافت و حدود 33.5%. نسخه قبلی misstated روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>