شهر نیویورک پلیس ممکن است با عنوان جرم جنایی متهم برای تنه زدن زن در جورج فلوید, اعتراض, گزارش می گوید

Dounya Zayer فیلم افسر NYPD هل دادن او بعد توییتهایی از تخت بیمارستان.

منبع: Dounya Zayer

دادستان منطقه بروکلین است که با توجه به تشکیل پرونده اتهامات جنایی در اوایل سه شنبه در مقابل یک افسر پلیس شهر نیویورک برای خشونت تنه زدن یک زن به زمین در جریان تظاهرات مربوط به مرگ جورج فلوید WNBC نیویورک گزارش روز دوشنبه.

افسر پلیس شناسایی شده توسط مقامات منتخب به عنوان Vincent D’Andraia از 73 حوزه بود دیده می شود در یک ویدیو از مارس 29 حادثه با استفاده از دست خود را به بازی شیر یا خط زن Dounya Zayer چند پا به سمت محدود در بروکلین خیابان. پلیس پس از آن راه می رفت خاموش با سرپرست پلیس به طور مستقیم در پشت او.

“من در درد. سر من درد می کند. من در میانهی شب خواب در سه روز. و من می تواند به توقف پرتاب تا” Zayer گفت: در هفته گذشته.

“اما من تلاش همه چیز را در قدرت من به خودم هم برای افرادی که بسته من به صحبت می کنند در این وضعیت است.”

برپایی تظاهرات در روز یکشنبه, ژوئن 7th, اعتراض ها به صورت سیاه و سفید زندگی می کند توجه بیش از مرگ جورج فلوید در شهر نیویورک است.

دن منگان | CNBC

Zayer گفت: او برای درمان تشنج و ضربه مغزی در بیمارستان بعد از پلیس راندند ،

“او این را در مقابل خود ستوان و متعدد دیگر افسران که به تماشای من به آمار زمین. یکی حتی به عقب نگاه کرد تا مطمئن شوید که من هنوز هم بر روی زمین و آنها همچنان به راه رفتن” Zayer گفت: در هفته گذشته. “نه یک افسر سعی در کمک به من و یک افسر در تلاش برای متوقف کردن افسر که حمله به من.”

D’Andraia در حال حاضر متوقف شده است توسط NYPD برای این حادثه یکی از تعدادی است که منجر به شکایت که در شهرستان افسران پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد در برخورد با معترضان در دو هفته گذشته.

پلیس خیرخواه انجمن اتحادیه است که نشان دهنده NYPD افسران به نام انتظار اتهامات علیه D’Andraia نتیجه از “اراذل و اوباش حکومت” عدالت با توجه به جاناتان Dienst ان بی سی خبرنگار که توییتی خبر از پرونده دوشنبه.

“یک بار دیگر شهردار de Blasio و NYPD برنج در حال به خطر انداختن پلیس برای صرفه جویی در پوست خود” PBA جمهور Patrick J. Lynch گفت. “آنها ایجاد شکست استراتژی برای مدیریت این تظاهرات. آنها فرستاده افسران پلیس به انجام این کار بدون حمایت و بدون برنامه روشن است. آنها باید از آنهایی که در مواجهه با این اراذل و اوباش-قاعده عدالت است. ما دوباره آن را می گویند: نیویورک شهرستان افسران پلیس رها شده است توسط ما رهبری است. ما کاملا به تنهایی در تلاش های ما برای محافظت از شهرستان ما است.”

یکی دیگر پلیس نیز به حالت تعلیق در هفته گذشته برای پس از آن حادثه که در او دیده می شد در فیلم پایین کشیدن ماسک صورت از یک مرد و سپس پاشش اسپری فلفل به آن غیر نظامی ،

NYPD کمیسر درموت شیا روز جمعه گفت که پلیس اداره امور داخلی اداره به پایان رسید بررسی هر دو حوادث.این حوادث شده بود با اشاره به بخش حمایت از اقدام انضباطی شیا گفت.

“در حالی که تحقیقات باید به بازی کردن بر اساس شدت از آنچه که ما شاهد آن مناسب است و لازم است برای اطمینان از که خواهد شد وجود شفافیت در طول انضباطی روند” شیا گفت: در روز جمعه.

شیا همچنین گفت که حوادث “نگران کننده و خلاف اصول NYPD آموزش به عنوان به خوبی به عنوان ماموریت ما از امنیت عمومی” و افسران انجام است و در مقابل به “مهار کار از هزاران نفر از دیگر افسران که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای محافظت از کسانی که اعتراض مسالمت آمیز و حفظ همه نیویورکی امن است.”

“در طول هفته گذشته به من گفت: در موارد متعدد دیده ایم چندین نگران حوادث مربوط به رفتار از اعضای این گروه که NYPD است که به طور فعال بررسی” شیا گفت.

نیویورک و شهرهای دیگر در سراسر این کشور دیده می شود و روز از اعتراضات مربوط به مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک پلیس سفید پوست در مینیاپولیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت طول بازداشت به ظن استفاده از یک لایحه تقلبی.

که در حال حاضر اخراج مینیاپولیس افسر درک چوین با اتهام دوم و سوم قتل درجه و درجه دوم قتل نفس. او دستور داد برگزار شد در ازای وثیقه تا $1.25 میلیون در روز دوشنبه.

سه نفر دیگر از سابق پلیس است که با کمک در Floyd بازداشت متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس. سه نفر هستند هر حال برگزار شد در ازای وثیقه تا 1 میلیون دلار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme