خارج 30 راکفلر پلازا خانه NBC TV.

ایالت نیویورک دادستانی کل به تماس های متعدد زنانی که نگرانی در مورد آزار و اذیت جنسی در NBC News با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع به عنوان بخشی از یک تحقیق اولیه به کسانی که نگرانی.

پرس و جو که در حال انجام توسط دفتر عمران بخش است که در حقیقت یاب مرحله پس از زنان ابراز نگرانی های خود را علنا یکی از مردم گفت. آن است که یک تحقیق رسمی و هیچ نشانه ای وجود دارد آن را تبدیل به یکی.

حداقل دو نفر از زنان مورد مصاحبه قرار گرفتند در ماه ژانویه در طول جلسات بودند که ساعت های طولانی اگر چه پرس و جو آغاز شد و زودتر از آن شخص دوم گفت:, و اضافه کرد که این تحقیق به دنبال آزار و اذیت جنسی, تبعیض جنسیتی و مقابله به مثل.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

یک سخنگوی دادستانی کل کاهش یافته است به نظر. پرس و جو برای اولین بار گزارش شده توسط DailyMail.com.

روز دوشنبه NBCUniversal اعلام کرد که ان بی سی نیوز رئیس اندی فاقد گام خواهد شد در پایان این ماه به عنوان بخشی از یک بزرگتر شرکت سازماندهی مجدد.

در عدم تصدی سابق فاکس نیوز لنگر madadi ساخته شده نامناسب اظهارات در مورد blackface در هوا در اکتبر 2018; NBC News سپس او را در زمان خاموش هوایی و او در سمت چپ این شرکت در اوایل سال 2019. در اواخر سال 2017 عدم شخصا رفت به آپارتمان “امروز” لنگر Matt Lauer به آتش او را پس از اتهامات نامناسب رفتار جنسی. Lauer را رد کرده است تمام اتهامات nonconsensual ،

یک تحقیق انجام شده توسط NBC News و دو شرکت حقوقی در بر داشت که NBC News مدیران از جمله عدم نمی دانم در مورد هر Lauer اتهامات تا زمانی که شکایت که منجر به شلیک.

چند تن از این زنان در مصاحبه با دفتر دادستان کل توسط وکیل داگ Wigdor از جمله کلی و لیندا Vester یک خبرنگار سابق که متهم بازنشسته “ان بی سی اخبار شبانه” لنگر Tom Brokaw از تلاش برای بوسه و دستمالی در 1990s یک منبع گفت: “ان بی سی نیوز. Brokaw اتهام را رد کرده است.

سخنگوی NBCUniversal گفت: بعد از ظهر سه شنبه که شرکت “غافل” از هر گونه بررسی توسط دفتر دادستان کل است.

افشا: NBCUniversal است CNBC شرکت مادر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی