نیوجرسی بدنسازی صاحبان دستگیر و پس از هجوم coronavirus سفارش: ‘ما نمی خواهد از حمایت’

صاحبان نیوجرسی ورزشگاه دستگیر شدند دوشنبه پس از آنها بارها و بارها به مبارزه طلبیده رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی coronavirus محدودیت در کسب و کار تبدیل شدن به یک نقطه وحدت برای طرفداران از کسب و کارهای کوچک ویران بیماری همه گیر.

صاحبان بلماور نیوجرسی Atilis بدنسازی, ایان اسمیت, 33, و فرانک Trumbetti, 51 دستگیر شدند در حدود 5:30 a. m. ET صبح روز دوشنبه پس از آنها حاضر به ترک ورزشگاه و پلیس سوار کردن کسب و کار خود را وکیل جیمز Mermigis گفت: در مصاحبه ای با CNBC.

اسمیت و Trumbetti شد و هر دو متهم با چهارم-درجه تحقیر انسداد و تخلف از یک فاجعه-کنترل عمل با توجه به بیانیه ای از اقدام Camden County دادستان جیل S. مایر.

دستگیری علائم تشدید درگیری میان ایالت نیوجرسی و دو ورزشگاه صاحبان که باید به طور مداوم مورد آزمایش قرار نشیب و در زمان آشکار به مبارزه طلبیده فرماندار سفارش برای بسیاری از کسب و کارهای غیر ضروری به منظور جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مورفی دستور ورزشگاه و کسب و کارهای دیگر به نزدیک در 21 مارس به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش از طریق وزارت امور خارجه به خصوص منطقه شمال در نزدیکی شهر نیویورک است. او پس از اجازه بسیاری از کسب و کار برای از سرگیری عملیات با محدودیت هایی از جمله, هوای آزاد, تمرین کلاس های باز و سرپوشیده one-on-one مربیگری در ورزشگاه. اما استاندارد بدنسازی عملیات باقی می ماند ممنوع و با اعلام تاریخ بازگشت.

“پس از Atilis ورزشگاه حاضر به پیروی متعدد کیفری استناد و نسبت به دستور دادگاه از جمله اهانت به دستور دادگاه صادر جمعه امروز اجرای قانون وارد محل برای اطمینان از بسته شدن ورزشگاه و به آباته بهداشت عمومی از خطرات” سخنگوی نیوجرسی دادستان کل Gurbir Grewal در بیانیه ای گفت. “به عنوان دادستان کل قبلا گفته دولت بخواهد آن را به حال به این, اما ورزشگاه حاضر به پیروی حتی با تحقیر شود.”

Coronavirus آلوده بیش از 179,812 مردم در نیوجرسی کشته و حداقل 15,800 مردم با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

در طول بحران بهداشت عمومی صاحبان Atilis بدنسازی باید خوست و با سرپیچی از محدودیت مندرج در نشان می دهد بحث از جمله “فاکس و دوستان” و “Tucker Carlson امشب.”

“آنها مانند یک زیر بزرگ در حال حاضر در سراسر کشور به طوری که بسیاری از مردم از درون دولت از داخل کشور فقط به اویختن و می گویند که آنها وجود دارد” Mermigis این وکیل در مصاحبه ای گفت:. “بسیاری از مردم به دنبال این بچه ها از آنجا که آنها در Tucker Carlson بازگشت در اواسط ماه مه.”

اسمیت و Trumbetti اول بازگشایی بدنسازی خود را در 18 مه Mermigis گفت: در سرپیچی از فرماندار و احاطه شده توسط پرچم آمریکا-toting هواداران که شعار می دادند “U. S. A.” با توجه به تصویری ارسال شده در توییتر در زمان.

یک قاضی که قبلا حکومت است که می تواند به صاحبان بازگشایی بخشی از ورزشگاه که میزبان یک عملیات خرده فروشی به فروش می رساند که ویتامین ها و پروتئین پودر و سایر محصولات Mermigis گفت. او اضافه کرد که در حالی که بخش خرده فروشی از فروشگاه تلقی شد مجاز به بازگشایی آنها باقی مانده است ممنوع از سرگیری داخل سالن تمرین عملیات. از 16 ژوئن تا 4 جولای صاحبان منتقل تجهیزات در خارج از منزل و میزبانی, هوای آزاد, تمرین کلاس, Mermigis گفت.

بعد از ورزشگاه منتقل شد آن جلسات تمرین پشت در داخل خانه یک قاضی در هفته گذشته حکم داد که اسمیت و Trumbetti بودند و در تحقیر دادگاه هموار کردن راه برای قوی تر عمل دولت است. Mermigis مدعی است که فرماندار و راه آن بوده است به اجرا گذاشته است “خلاف قانون اساسی” است و قاضی پرونده این دو صاحبان “ضعیف است.” او افزود که آنها جذاب هستند حاکم است.

در یک ویدیو ارسال شده به بدنسازی در Facebook صفحه یکی از صاحبان اسمیت گفت که او و Trumbetti خواب بودند داخل ورزشگاه جلوگیری پلیس از بستن کسب و کار.

“فرانک و من ماندم شب اینجا شب گذشته و ما در حال آماده به ماندن در داخل ساختمان بدون توجه به آنچه که اسمیت گفت: در این ویدئو. “ما نمی خواهد حمایت کردن تحت هر شرایطی است.”

در یک ویدیو ارسال شده در اوایل روز شنبه به ورزشگاه را در Facebook صفحه حداقل یک وسیله نقلیه پلیس دیده می شود در مقابل ورزشگاه و ماموران نشان داده شده مصرف اسمیت را بازداشت.

“خوش آمدید به امریکا 2020 که در آن خود را تغذیه خانواده و ایستاده تا برای خود حقوق اساسی غیر قانونی است” پست خواند و اضافه کرد که مورفی “خم خود را کمی مستبد عضلات در نهایت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme