نیوجرسی تاخیر در از سرگیری داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها به عنوان coronavirus موارد رشد در کشورهای دیگر

نیوجرسی رستوران ها اجازه داده شد برای از سرگیری داخل سالن ناهار خوری در روز پنج شنبه به عنوان اصل برنامه ریزی شده با توجه به تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد در کشورهای دیگر رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی اعلام کرد در روز دوشنبه.

“امروز ما باید ضربه مکث و از سرگیری داخل سالن ناهار خوری که برای از سرگیری این آینده پنج شنبه. در زیر ما تجدید نظر طرح داخل سالن ناهار خوری در حال حاضر مجموعه ای به سر در تاریخ بعد به تعیین” مورفی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “این من به ارمغان می آورد هیچ شادی برای انجام این کار, اما ما هیچ چاره ای.”

مورفی اشاره کرد که برخی از نیوجرسی ساکنان و موسسات نبوده است پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل و یا با استفاده از پوشش صورت به عنوان توصیه شده توسط دولت است.

“بنابراین متاسفانه وضعیت ملی مرکب موارد knucklehead رفتار در اینجا در خانه نیاز به ما ضربه مکث در شروع از داخل سالن ناهار خوری برای آینده قابل پیش بینی” او گفت:.

نیوجرسی اجازه داد فضای باز ناهار خوری در رستوران ها و محدود داخلی خرده فروشی به سر در ژوئن 15. دولت بازگشایی آن آرایشگاه و سالن های تحت دستورالعمل های خاص در ژوئن 22. دولت است که هنوز هم در حال آماده شدن برای بازگشایی آن, هوای آزاد, مراکز تفریحی سرپوشیده, امکانات تفریحی, موزه ها و کتابخانه ها در روز پنج شنبه مورفی گفت.

در دوشنبه, New Jersey, مراکز مجاز به بازگشایی در حالی که زیر همان سلامت اقدامات احتیاطی لازم از فروشگاه های دیگر.

پیشتر در روز دوشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیز اشاره کرد که دولت را ارزیابی کنید که آیا اجازه می دهد تا رستوران های شهر نیویورک به سر داخل سالن ناهار خوری که در حال حاضر برنامه ریزی شده در جولای 6.

کومو گفت که او نگران این شهرستان را عدم اجرای قبلی reopenings و افزود: این شهرستان دارای تجربه یک عدم انطباق زمانی که آن را به می آید اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن. فضای باز ناهار خوری اجازه داده شد به سر در شهر در ژوئن 22, همراه با در فروشگاه خرید در فروشگاه های خرده فروشی با تغییرات.

کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند که فضاهای داخلی هستند در معرض خطر بالاتر از فضاهای باز آید به ویروس ” گسترش است که یکی دیگر از دلایل چرا نیوجرسی است متوقف شده داخل سالن ناهار خوری مورفی گفت. کارشناسان بهداشت و درمان به طور خاص هشدار می دهند که داخل سالن ناهار خوری که در آن کمتر وجود دارد جریان هوا می تواند خطر بالاتر از مردم نمی تواند پوشیدن پوشش صورت که به آنها غذا خوردن.

“ما می دانیم که این ویروس حرکت متفاوت در داخل خانه از بیرون و آن را حتی کشنده تر است. ما را دیده اند خوشه در کشورهای دیگر رانده می شود, در بخشی از بازگشت از مراجعان به داخل سالن موسسات ناهار خوری که در آن آنها در حال نشسته و بدون پوشش صورت قابل توجهی برای دوره های زمانی” مورفی گفت.

یکشنبه, جدید Covid-19 مورد افزایش حداقل 5 درصد در طول هفته گذشته در 37 متحده در سراسر کشور بر اساس هفت روز میانگین متحرک با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. نیوجرسی هفت روز به طور متوسط جدید Covid-19 موارد کاهش نزدیک به 10 درصد در مقایسه با هفته پیش.

کشورهای دیگر مجبور به عقب برخی از آنها reopenings با توجه به های اخیر سنبله در موارد. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز یکشنبه گفت که میله را به یک تعداد انگشت شماری از استان ها از طریق دولت است. هر دو تگزاس و فلوریدا نیز بسته میله ایالت اواخر هفته گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de