فروش خانه های جدید اندکی افزایش یافت و در آوریل هجوم انتظارات از 22 درصد افت به قیمت سقوط

ناصرو | No comments

آناپولیس Townhome مدل در کلارکسبرگ مرکز شهر در آوریل 28, 2020 در کلارکسبرگ مریلند.

Benjamin C. Tankersley | واشنگتن پست | گتی ایماژ

در یکی از درخشان ترین و اقتصادی خوانش از زمان شروع این بیماری همه گیر خرید و فروش خانه های تازه ساخته شده گل رز نزدیک به 1 ٪ در ماه آوریل در مقایسه با ماه مارس با توجه به سرشماری ایالات متحده.

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری آنها انتظار می رود به سقوط 22%.

سازندگان گزارش شده است قوی تر تقاضا به تازگی و تمایلات ظهور در خرداد ماه پس از سقوط به شدت در ماه آوریل با توجه به ماهانه شاخص از انجمن ملی سازندگان خانه.

“آوریل داده برای فروش خانه های جدید نشان می دهد پتانسیل برای مسکن منجر به هر گونه بهبود کلی اقتصاد” گفت: دین من رئیس NAHB و یک خانه سازنده و توسعه دهنده از شروزبری, N. J., “از آنجا که صنعت مسکن وارد این رکود underbuilt وجود دارد قابل توجه مقید کردن تقاضای مسکن در حاشیه. تجربه ویروس کاهش است و با تاکید بر اهمیت خانه برای بسیاری از آمریکایی ها است.”

برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه و, نیز در حال افزایش به طور پیوسته برای بیش از یک ماه است.

پس از افزایش به شدت در ماه مارس نرخ وام مسکن کاهش یافت و در ماه آوریل به خریداران بیشتر انگیزه. سازندگان نیز ارائه مشوق های بیشتر و آن را به نظر می رسد قیمت های پایین تر. قیمت متوسط یک خانه تازه ساخته شده کاهش یافته است 8.5% سالانه برای $309,900.

بخشی از این کاهش قیمت به علت تغییر در ترکیب فروش خانه. خانه زیر قیمت 300.000 دلار به فروش بیشتر, در حالی که قیمت بالاتر از 500 ، 000 دلار کاهش یافت.

“Coronavirus همه گیر است و ایجاد هر تعداد از شگفتی های تند و زننده بیش از چند ماه گذشته اما غیر منتظره قدرت در مارس فروش خانه های جدید ممکن است اولین سورپرایز شیرین و لذت بخش و در عین حال — و روشن ترین شاخص تا آنجا که مسکن بنابراین بر خلاف گذشته زمان در اطراف خواهد بود یک منبع قدرت نسبی در طول این رکود” گفت: Matthew Speakman یک اقتصاددان با Zillow.

پتانسیل شهری پرواز ؟

در حالی که فروش شد هنوز 6 درصد کاهش در ماه آوریل در مقایسه با ماه آوریل 2019 به نظر می رسد بازار برای خانه های جدید ممکن است به مراتب بهتر از بازار برای خانه های موجود و دلایل متعددی وجود دارد که.

اول و مهمتر از همه وجود دارد بسیار بزرگتر عرضه خانه های تازه ساخته شده در دسترس 6.3-ماه عرضه در پایان ماه آوریل است. که در مقایسه با 4.2-ماه عرضه خانه های موجود برای فروش با توجه به انجمن ملی از Realtors.

آن را نیز بسیار آسان تر برای نشان دادن یک خانه تازه ساخته شده در مارس بیش از یک خانه موجود است. خریداران می تواند راه رفتن را از طریق مدل های جدید و یا نگاه های مختلف برنامه های آنلاین در حالی که اکثر خانه های موجود فروشندگان نقل مکان کرد و به تور مجازی تنها مایل غریبه در خانه های خود به دلیل ترس از coronavirus ،

خریداران که در خانه گیر کرده در قرنطینه نیز ممکن است به دنبال فرار از فضاهای محدود از شهرستان.

“خط پایین با توجه به تقریبا کامل خاموش کردن اقتصاد ایالات متحده در ماه آوریل آن را بسیار تعجب آور به فروش نگه دارید تا به عنوان به خوبی به عنوان آنها گفت:” پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley گروه مشاوره. “شاید آن مردم در حال فرار از شهر و یا هر آنچه و متوسط قیمت خانه از $309,900 که پایین ترین سطح از ژوئیه 2019.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>