جدید روزانه coronavirus موارد در نیویورک در حال حاضر کمتر از در آغاز شیوع رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید

ناصرو | No comments

روزانه تعداد Covid-19 عفونت در نیویورک به کمتر مورد شمارش زمانی که دولت برای اولین بار شروع به مبارزه با شیوع آن تقریبا سه ماه پیش رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز جمعه گفت.

نیویورک است که به آرامی شروع به باز کردن مناطق از دولت در هفته گذشته گزارش 225 جدید Covid-19 مورد در روز پنج شنبه بر اساس سه بعد نورد متوسط است که در “سطح در حال حاضر که کمتر از ما برای اولین بار آغاز شد” کومو گفت: در نشست خبری روزانه.

در حالی که تنها یک شکل روزانه تعداد زیادی از عفونت های جدید شده است در کاهش مداوم در سراسر کشور که در اوج خود گزارش داد بیش از 3,100 موارد جدید روزانه. کومو گفت که در حالی که موارد به کاهش بوده است که راه را به پایین بوده است کندتر از آنچه که مقامات امیدوار بود.

منبع: ایالت نیویورک

کومو گفت: 109 نفر کشته شدند روز شنبه از Covid-19 که هنوز هم به شدت بالا اما همچنین به آرامی در حال کاهش است. نزدیک به 800 نفر در حال مرگ بودند هر روز در ارتفاع دولت اوباما در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل با توجه به دولت داده است.

“این شماره شده است خیره در راه” کومو گفت. “شما ببینید که چگونه سریع است که سنبله بالا رفت و شما ببینید که چگونه آهسته آن را به پایین می آیند. بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما نمی رفتن به عقب وجود دارد هرگز دوباره.”

تعداد کل بستری شدن در بیمارستان و خالص تغییر در لوله نیز ارسال شده روزانه کاهش می یابد, او گفت:. دولت در حال حاضر بیش از 750 تست مکان و تست شده است بیشتر مردم سرانه بیش از هر کشور دیگر در کشور با توجه به کومو.

“پیام ما این است که بسیار ساده است: یک تست دریافت کنید. ما دولت-اجرای سایت های که در آن ما باید ظرفیت بیشتر از ما در حال حاضر انجام تست های,” او گفت:.

نیویورک آغاز شده است و برای استقرار آن مرحله به مرحله بازگشایی طرح در مناطق از دولت است که باید ملاقات هفت معیارهای سلامت از جمله کاهش بستری شدن در بیمارستان و موارد جدید و همچنین کافی تخت بیمارستان و آزمایش ظرفیت در میان دیگر مورد نیاز است.

تا کنون هفت نفر از دولت 10 منطقه شده اند مجاز به حرکت به مرحله بازگشایی که اجازه منظقه وانت و در فروشگاه رها کردن در فروشگاه های خرده فروشی و از سرگیری تولید و ساخت و ساز شغل.

کومو گفت: لانگ آیلند و اواسط هادسون مناطق که هنوز برای رسیدن به هفت مورد نیاز متریک می تواند شروع بازگشایی در هفته آینده اگر مرگ و میر همچنان به کاهش و کافی تماس با ردیابی اجرا شده است.

شهر نیویورک ملاقات کرد و تنها چهار نفر از این هفت مورد نیاز معیارهای. اما شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان ساخته شده است که “پیشرفت قابل توجه” برای شروع آن مرحله به مرحله بازگشایی در نیمه اول ماه ژوئن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>