Netflix بکشد ارتفاع Ted Sarandos به همکاری مدیر هل شرکت نزدیک به خانه واقعی خود را: هالیوود

Netflix رئیس محتوای افسر Ted Sarandos (L) و سپس-شرکت والت دیزنی مدیر عامل Bob Iger در سال 2015 در لس آنجلس.

چارلی Gallay | گتی ایماژ برای LACMA

وجود دارد استفاده می شود بحث در مورد Netflix: آن است که یک تکنولوژی و یا رسانه های شرکت ؟

که بحث اتحاد fizzled در سال های اخیر و به وضوح به پایان رسید در روز پنج شنبه با Netflix اعلام که Ted Sarandos خواهد پیوستن به رید هیستینگز به عنوان co-مدیر عامل شرکت. Sarandos که زندگی در لس آنجلس صرف دو دهه در Netflix پیشرو شرکت ماموت حرکت به محتوای اصلی.

“این شرکت منحصر به فرد است که آنها واقعا باید تقریبا دو مقر” گفت: گیل سیمون مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در سان فرانسیسکو بر اساس سوما سهام همکاران که نزدیک به 10 درصد از آن تقریبا 3 میلیارد دلار دارایی در Netflix بکشد سهام. “به وضوح صلاحیت اصلی این شرکت این است که دستیابی و تولید محتوا است.”

Netflix بکشد گفت: آن اضافه شده بیش از 10 میلیون جهانی مشترکان در سه ماهه دوم آوردن مجموع آن به 192 میلیون. BMO Capital Markets برآورد Netflix بکشد خود را صرف بیش از $17 میلیارد دلار در محتوای این سال و بیش از $26 میلیارد 2028. تنها دیزنی فیلم و تلویزیون بودجه قابل توجهی جلبک Netflix بکشد.

Sarandos است که فرد مسئول قرار دادن Netflix پول به کار می کنند. از سال گذشته مارتین اسکورسیزی آمار “در ایرلندی” به Netflix بکشد اکشن جدید فیلم “استخراج” Sarandos انجام شده است می پردازد حتی با هیستینگز به عنوان مدیر عامل از شرکت رسمی ستاد در دره سیلیکون.

“در حالی که نی شد, رویایی, تد آینده” سیمون گفت. “او در شبکه های خلاق جامعه و توانایی های خود را در یک لیست showrunners و تولید فیلم راز سس.”

مدیر عامل Netflix Reed Hastings صحبت می کند در طول Netflix تخته سنگ رویداد 2018 در JW Marriot در اکتبر 9, 2018 در بوگوتا, کلمبیا.

گابریل Aponte | گتی ایماژ

بیش از گذشته چند سال دیگر بزرگ, محتوا, شرکت ها شروع به نگاه مانند Netflix ایجاد خود را در جریان خدمات و سیستم عامل را به تصرف خود چشم. در حال حاضر Netflix دیجیتال خدمات پس از یک جزیره در تلویزیون های کابلی در جهان است رهبر در فضایی بسیار شلوغ. نتیجه این است که Netflix بکشد به طور فزاینده ای به نظر می رسد بیشتر شبیه به هر رسانه ای بزرگ شرکت.

Sarandos گفت GQ هفت سال پیش که Netflix هدف این بود که “برای تبدیل شدن به HBO سریع تر از HBO می توانید تبدیل شدن به ما است.” او موفق شد. AT&T به دست آورد که HBO در آن زمان وارنر معامله دو سال پیش است که در حال حاضر در تلاش برای تبدیل HBO به چیزی که شبیه به Netflix گسترش خارج HBO به HBO حداکثر یک سرویس است که شامل خانواده را نشان می دهد و جریان اصلی کمدی.

معاملات مانند یک شرکت اینترنتی

که در آن Netflix بکشد می خواهد برای جلوگیری از رسانه ها مقایسه است که در وال استریت.

Netflix معاملات بسیار بیشتر شبیه به یک رشد فن آوری شرکت از محتوای کرگدن. با درپوش بازار بیش از $230 میلیارد از روز شنبه نزدیک آن را در حال حاضر در میان 20-با ارزش شرکت های ایالات متحده. Netflix است که قابل مقایسه با ارزش بازار به AT&T حتی با یک نهم درآمد و حمل آن قیمت به درآمد نسبت 106 در مقایسه با 41 برای دیزنی است که جریان رشد فرصت های خود را با دیزنی+ و ESPN+.

اما Netflix همچنان به نشان می دهد که آن سنگین محتوای سرمایه گذاری می پرداخت. عامل درآمد رسید 92 درصد در سه ماهه دوم از سال قبل و سود خالص هر سهم افزایش یافت به $1.59 از 60 سنت.

Sarandos نیست و بحث های زیادی در مورد قیمت سهام, اما او می تواند ساعت را صرف بحث در مورد Netflix توانایی برای سرمایه گذاری خیلی بیشتر از هر کس دیگری در یک فیلم در حالی که هنوز ساخت آن سودآور است. در یک سرمایه گذار رویداد با UBS در ماه دسامبر Sarandos توصیف کار خود را با اسکورسیزی و “ایرلندی” یک 3½ ساعت کانگستر فیلم بود که بازدید بیش از 26 میلیون نفر در هفته اول خود را. آن را یک فیلم بود که حتی اسکورسیزی اذعان کرد نمی تواند آن را به تئاتر است.

“ما اساسا ساخت این فیلم که در غیر این صورت دشوار خواهد بود به” Sarandos گفت. “آنها در حال اکران در Netflix بکشد و در حال تولید راه است که فیلمساز می خواستم به آن را و ما می تواند آن را.”

Robert De Niro, Al Pacino و ری رومانو ستاره در مارتین اسکورسیزی “در ایرلندی.”

Netflix

به عنوان بودجه خود را بزرگتر می شود یک منطقه است که برانگیخته Sarandos انیمیشن است. در دسامبر, رویداد, گفت و 2022 2023 خواهد بود بزرگ سال برای شرکت در این جبهه.

او انتظار دارد که ویژگی های انیمیشن “شاید چهار تا شش بار در سال” آوردن “هر کسی که ایجاد انیمیشن های بزرگ برای هر استودیو انیمیشن در طول دهه گذشته است.”

بود که همه قبل از coronavirus این است که مجبور صنعت فیلم به توقف بسیاری از تولید آن است.

Netflix بکشد گفت: از آن ساخته شده است که بیشترین پیشرفت را سرگیری تولید در آسیا و اقیانوسیه و هرگز به طور کامل تعطیل در کره جنوبی. آن را از سر گرفته است و برخی از تولید در اروپا و همچنین دو انیمیشن توقف حرکت پروژه های در اورگان و دو فیلم در کالیفرنیا است. این شرکت هشدار داد که “زمان عفونت روند ایجاد عدم اطمینان بیشتر برای تولیدات ما در ایالات متحده است.”

تماشا کنید: Netflix غرق بعد از درآمد را از دست ندهید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de