در این تصویر عکس Netflix بکشد لوگو دیده می شود نمایش داده شده در گوشی های هوشمند است. (تصویر عکس توسط رافائل Henrique/SOPA تصاویر/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

رافائل Henrique | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

Netflix شروع خواهد شد درخواست مشتریان که استفاده نشده پلت فرم آن در سال گذشته اگر آنها می خواهند به نگه داشتن اشتراک خود را از این شرکت پنج شنبه اعلام کرد. اگر یک مشتری پاسخ نمی Netflix بکشد به طور خودکار لغو اشتراک.

حرکت بسیار غیر معمول در میان شرکت هایی که هزینه اشتراک سالانه و اندازه گیری اعتماد به نفس در Netflix ارزش برای مشتریان است. آن را نیز ممکن است کمک Netflix ایستادگی در برابر هجوم رقبای جدید از جمله دیزنی+, NBCUniversal را طاووس (که دارای یک آگهی رایگان-پشتیبانی از لایه) و WarnerMedia آینده HBO حداکثر.

“ما در حال درخواست از همه کسانی که به تماشا نمی هر چیزی در Netflix بکشد برای یک سال پس آنها پیوست و به تایید آنها می خواهند برای حفظ عضویت خود را. و ما همین کار را برای هر کسی که متوقف شد و برای بیش از دو سال” ادی وو مدیر نوآوری محصول در بیانیه ای گفت.

مشتریان غیر فعال خواهد شد شروع به دیدن ویژگی های رول از طریق در برنامه اطلاعیه ها و یا ایمیل های این هفته است.

Netflix گفت که آن غیر فعال حساب نمایندگی کمتر از نیمی از یک درصد از آن به طور کلی از اعضای پایگاه و در حال حاضر در میان به آن راهنمایی های مالی. این شرکت دیدم یک چشم انداز مثبت در مشترکان در سه ماهه گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشته است بسیاری از در خانه. Netflix گزارش 183 میلیون مشترک در پایان سه ماهه اول.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی