NBCUniversal را طاووس بعید است که برای رسیدن به معاملات با آمازون و Roku در ژوئیه 15 راه اندازی

یک طاووس عکس خارج NBC ستاد در مرکز راکفلر در نیویورک, ژانویه 16 سال 2020 است.

کارلو احدی | ایسنا

NBCUniversal اشتراک ویدئو سرویس طاووس بعید است برای رسیدن به یک توافق با آمازون و یا Roku زمانی که آن را راه اندازی در سراسر کشور در 15 ژوئیه به گفته افراد آشنا با این موضوع.

بدون یک معامله Roku و آمازون آتش تلویزیون کاربران نمی خواهد که دسترسی به طاووس مطالب که شامل تلویزیون نشان می دهد مانند “30 راک” “شنبه شب زنده” و “جمعه شب چراغ” و فیلم هایی مانند “پارک ژوراسیک” و “Reservoir Dogs.”

طاووس همچنان به مذاکره با آمازون و Roku گفت: افرادی که خواسته نمی شود به دلیل بحث خصوصی هستند. یک فرد آشنا با این مذاکرات توصیف کرد احتمال رسیدن به توافق با هر دو حزب در ژوئیه 15 به عنوان “کمتر از 10 درصد است.”

مسائل مورد مذاکره در حال حاضر یک پنجره به آنچه مهم به رسانه ها و شرکت های فن آوری به عنوان آنها ایجاد یک زیرساخت برای نسل بعدی تلویزیون است. در حالی که برنامه نویسان و پرداخت-TV توزیع کنندگان — کابل مخابراتی و ماهواره ای تلویزیون شرکت ها — را با موفقیت مذاکره حمل معاملات دهه اشتراک ویدیو خدمات قابل توجه خود را برای اولین بار با معاملات دیجیتال تصویری aggregators مانند اپل و آمازون و Roku.

هر دو ارائه دهندگان محتوا و شرکت ها می خواهند برای اطمینان از آنها در حال ساخت مناسب مدل های کسب و کار به خصوص به وال استریت قضات به طور کلی عملکرد شرکت بر موفقیت خود را به جریان ویدئو از طرح های. این معاملات که به طور معمول پوشش چند سال خواهد بود که ستون فقرات برای streamers برای رسیدن به سودآوری در سال های آینده.

Roku و آمازون آتش تلویزیون دو تا از بزرگترین تلویزیون متصل سیستم عامل را تا حدود 70 درصد از تلویزیون متصل بازار eMarketer. وجود دارد حدود 400 میلیون متصل به اینترنت و دستگاه های تلویزیون در ایالات متحده و حدود 80 درصد از ایالات متحده, تلویزیون خانواده باید حداقل یک اینترنت-تلویزیون متصل دستگاه با توجه به گزارش ماه ژوئن از Leichtman گروه پژوهشی.

هر دو Roku و آمازون نیز موفق به اعتصاب یک پیمان با AT&T را HBO Max که راه اندازی مارس 27.

سخنران برای Roku, آمازون, HBO حداکثر و NBCUniversal (که شرکت مادر CNBC) کاهش یافته است به نظر.

کنترل بر داده های کاربر

طاووس و HBO حداکثر کشتی با آمازون در مسائل مورد که کنترل اطلاعات کاربر.

NBCUniversal مدیران نمی خواهند طاووس به درون کانال های آمازون آمازون, فروشگاه به صورت تصویری خرید برنامه دو نفر از مردم گفت. در حالی که برخی از برنامه های در جریان مانند CBS همه دسترسی و Starz می تواند خریداری شده را از طریق کانال های دیگران از جمله دیزنی+ نمیتواند. آمازون طول می کشد یک درصد از درآمد برای هر مشتری که مشترک از طریق فروشگاه.

هر دو AT&T و Comcast که صاحب NBCUniversal در حال هل دادن به عقب در آمازون به دلیل مقابله با دیزنی که زده بود در ماه نوامبر به گفته افراد آشنا با این موضوع. دیزنی مقابله با آمازون اجازه دیزنی+ — جدید, جریان, خدمات در زمان — به نظر می رسد در تمام آمازون آتش تلویزیون دستگاه در حالی که نگه داشتن آن را از آمازون کانال های فروشگاه. که تصمیم گیری مشتریان مجبور به ثبت نام و تماشای تمام برنامه ها به طور مستقیم از طریق دیزنی+ به شرکت سرگرمی مستقیم و یک به یک ارتباط با مشتریان خود است.

مانند دیزنی NBCU می خواهد همه کاربران به ثبت نام و دیده بان از طریق طاووس نرم افزار و یا وب سایت. که به NBCUniversal با ارزش اطلاعات کارت اعتباری و اول اطلاعات کاربر از جمله اطلاعات در مورد نشان می دهد و فیلم است که به کاربران سازمان دیده بان. این اطلاعات سپس می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تبلیغات هدفمند اجازه می دهد طاووس به اتهام تبلیغ نرخ بالاتر است. حرکت نزولی برای NBCUniversal است که کانال های توزیع می تواند کمک به گسترش و رسیدن به آگاهی طاووس.

HBO حداکثر مایل به شامل در آمازون کانال (HBO است, از خود برنامه در حال حاضر است) با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. اما آن را نمی خواهند آمازون به کاربران اجازه تماشای آن را نشان می دهد به طور مستقیم از درون آمازون نخست تصویری, فرد گفت. به جای WarnerMedia مدیران می خواهید کاربران به لگد به HBO Max نرم افزار. این امر به HBO حداکثر کنترل بیشتر بر تجربه کاربر — برای مثال این شرکت می تواند توصیه دیگر محتوای HBO در حالی که کاربران در حال تماشای یک نمایش — و همچنین به عنوان داده ها که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به هدف قرار دادن تبلیغات. HBO در حال برنامه ریزی در راه اندازی یک تبلیغ پشتیبانی محصول در سال 2021.

“ما متعهد به ساخت HBO حداکثر در دسترس بر روی هر پلت فرم ممکن است به عنوان بسیاری از بینندگان را به عنوان ممکن است به طوری که آنها می توانید لذت بردن از محبوب نشان می دهد از HBO مندی از برادران وارنر فیلم و تلویزیون کتابخانه و یک تنوع از آمار برنامه نویسی منحصر به فرد برای HBO Max” یک WarnerMedia سخنگوی در بیانیه ای گفت. “ما نگاه رو به جلو برای رسیدن به توافق با چند برجسته شرکای توزیع چپ از جمله آمازون و در رقابت با آنها چگونه مشتریان دسترسی به Netflix, دیزنی+ و Hulu در آتش دستگاه است.”

آگهی های موجودی

طاووس را چسبیده امتیاز با Roku حول های تبلیغاتی موجودی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

برای سال Roku شده است ساختمان تبلیغات کسب و کار با در نظر گرفتن یک تکه از تبلیغات موجودی از هر یک از برنامه های پخش این توزیع بر روی پلت فرم آن است. Roku استاندارد است به 30 ٪ از در دسترس آگهی موجودی خود را به فروش برساند یکی از مردم گفت. Roku نیز طول می کشد یک استاندارد 20 درصد کاهش از برنامه های خریداری شده از طریق کانال Roku و هر pay-per-view video.

Roku موافقت نامه حمل و نقل بسته به محبوبیت و تبلیغات در دسترس بودن. برای برنامه های کاربردی که به احتمال زیاد جلب ده ها میلیون نفر از کاربران, درصد کاهش در آگهی موجودی است که اغلب کمتر از 30 ٪ از افراد آشنا با این موضوع. مذاکرات با طاووس را در اطراف محور تعدادی نزدیک به 15 درصد از مردم گفت. NBCUniversal تخمین زده طاووس خواهد باید به 35 میلیون کاربران توسط 2024.

هنوز طاووس آگهی فروش کارکنان می خواهد به نگه داشتن به عنوان موجودی که ممکن است برای خود. یکی ممکن است درمان تحت نظر این است که به Roku اضافی موجودی برای NBCUniversal را در خانه موجود تلویزیون در همه جا کاربرد دو نفر از مردم گفت. NBCUniversal همچنین ممکن است مایل به دادن Roku دسترسی به برخی کمتر-محتوا محبوب در حالی که نگه داشتن آگهی موجودی برای محبوب تر نشان می دهد و فیلم به مردم گفت.

NBCUniversal برآورد طاووس خواهد تولید متوسط درآمد به ازای هر کاربر (ARPU) در هر ماه از 6 دلار به 7 دلار. این یک کل کل برای NBCUniversal سه ردیف از طاووس — رایگان ردیف است که پول را صرفا از تبلیغات 4.99 $در هر ماه ردیف است که قوی تر از مطالب ارائه شده اما هنوز هم شامل برخی از تبلیغات و $9.99 ردیف با هیچ تبلیغات.

NBCUniversal رئیس gorges گفت: در سال گذشته طاووس خواهد هوا بین سه و پنج دقیقه از تبلیغات در هر ساعت از برنامه نویسی و NBCUniversal انتظار دارد که به 5 دلار در هر ماه از هر کاربر در این سرویس از تبلیغات است. NBC پژوهش نشان داد مشترکان ترجیح می دهند خدمات رایگان با کم ad بار برک گفت.

اما که 5 دلار در هر تعداد کاربر می تواند در معرض خطر اگر NBC دهد و به دور از موجودی خود را به سیستم عامل. آمازون همچنین می خواهد یک برش از موجودی تبلیغات یکی از مردم گفت.

میراث شرکت های رسانه ای مانند NBCUniversal و WarnerMedia می تواند در حال حاضر مذاکرات دشوار برای Roku چرا که آنها استفاده می شود به یک مقدار ثابت از موجودی تبلیغات در تلویزیون های دنیا, یکی از مردم گفت. در خطی تلویزیون تنها با تبلیغات بسیار زمان در دسترس هر گونه ضرر و زیان در تبلیغات نمی تواند ساخته شده است. Roku است استدلال به هر دو شرکت که جریان ویدئو است که اساسا متفاوت هستند یک تعداد نامحدود از نشان می دهد در دسترس در هر زمان و هر که می تواند شامل تبلیغات هدفمند و مخاطبان به طور کلی در حال رشد در حالی که خطی مخاطبان تلویزیون در حال کوچک شدن هستند. همانطور که بیشتر مردم برای ثبت نام طاووس یا HBO حداکثر در Roku, تبلیغات, فرصت های رشد خواهد کرد در پشت سر هم.

نیز وجود دارد یک فناوری موضوع را در بازی. NBCUniversal مردد است در مورد اتصال طاووس با تبلیغ شخص ثالث تکنولوژی نرم افزار می توانید آن را کنترل کند به گفته افراد آشنا با این موضوع. هر دو NBCUniversal و وارنر اختصاصی خود تبلیغات فن آوری است.

یک بازی از اهرم

در نهایت هر دو طرف بهره مند شوند از رسیدن به یک توافق است. Roku و آمازون را دریافت درآمد از جمله برنامه های بیشتر با یک انتخاب گسترده تر را نشان می دهد و HBO حداکثر و طاووس خواهد شد توزیع گسترده تر. اما زمان ممکن است پایین آمده که حزب اتحاد بیشتر اهرم.

هر دو NBCUniversal و WarnerMedia تمایلی به عجله به معاملات توزیع هنگامی که coronavirus قرنطينه را تعطیل تولید جدید برنامه نویسی را به طور بالقوه کاهش فوری مصرف کننده تقاضا است. محدود برنامه نویسی اصلی قواره ممکن است باعث شود بسیاری از کاربران را به تاخیر ثبت نام برای هر دو خدمات تا زمانی که هالیوود باز می شود دوباره. طاووس نیز افزایش 2021 هنگامی که آن را منحصر به فرد حقوق به “دفتر” یکی از محبوب ترین نشان می دهد در Netflix بکشد. NBCUniversal و HBO حداکثر همچنین ممکن است احساس حمایت از یکدیگر در برگزاری برای معامله بهتر شرایط است.

سپس دوباره انتظار بیش از حد طولانی ممکن است اجازه می دهد میلیون ها نفر از بینندگان بالقوه برای تبدیل شدن به راحتی با دیگر گزینه های جریان که می تواند منجر به عادات است که شامل نمی شود HBO حداکثر و طاووس.

در نهایت حداقل Roku گفته است که انتظار دارد برای انجام یک معامله با طاووس.

“ما در حال ضروری شریک برای هر گونه خدمات جریان تلاش برای ساخت یک مخاطبان ملی در ایالات متحده” Roku مدیر عامل آنتونی چوب گفت: در ماه فوریه است. “من فکر می کنم این امر می تواند طبیعی است که فرض کنیم که وجود خواهد داشت برخی از مرتب کردن بر اساس مقابله به پایین وجود دارد.”

افشا: Comcast صاحب NBCUniversal است که شرکت مادر هر دو طاووس و CNBC.

تماشا کنید: HBO حداکثر ارشد, مذاکرات در مورد راه اندازی پلت فرم در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر