ملت را تست تزار: آن را ‘زمان به حرکت می کند’ از بحث در مورد هیدروکسی کلروکین

Adm. برت Giroir مدیر متحده coronavirus تشخیصی تست شهادت در نامه وزیر بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی (کمک) جلسه کمیته در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده 30 ژوئن 2020.

کوین Dietsch | ایسنا

برت Giroir, معاون وزیر بهداشت و درمان که مختصات دولت coronavirus تست روز یکشنبه گفت که هیچ مدرکی وجود ندارد که هیدروکسی کلروکین یک “موثر” برای درمان COVID-19 رغم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار و تقویت از مواد مخدر بیش از اعتراض از کارشناسان.

در مصاحبه ای در “ملاقات با مطبوعات” Giroir نیست به طور خاص ذکر است رئیس جمهور اما او ساخته شده روشن است که اجماع علمی است که این دارو نه کمک به درمان این بیماری است.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

“اکثر پزشکان و تجویز کنندگان هستند مبتنی بر شواهد و آنها را تحت تاثیر آنچه در توییتر و یا هر چیز دیگری. و شواهد فقط نشان نمی دهد هیدروکسی کلروکین موثر است راست, در حال حاضر,” او گفت:.

“ما نیاز به حرکت از آن و بحث در مورد آنچه که موثر است. وی با اشاره به اقدامات بهداشتی مانند شستن دست و ماسک-پوشیدن و همچنین به عنوان درمان مانند مواد مخدر remdesivir و استروئید.

“در این نقطه در زمان است پنج تصادفی کنترل شده با دارونما آزمایش های کنترل شده که نشان می دهد هر گونه سود به هیدروکسی کلروکین. بنابراین در این نقطه در زمان ما نمی توصیه می کنند که به عنوان یک درمان.”

از اوایل روز همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج اعتقاد خود را که هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر می تواند کمک به درمان این بیماری است. در مه, او گفت که او در زمان درمان اثبات نشده دو هفته prophylactically.

در حالی که غذا و دارو به طور خلاصه با صدور مواد مخدر اضطراری با استفاده از مجوز اجازه داده است که از آن به عنوان درمان برای COVID-19 FDA انصراف که مجوز در ماه ژوئن. در از بین بردن مجوز آن با اشاره به “بزرگ کارآزمايی بالينی در بيماران بستری است که این داروها نشان داد هیچ سود برای کاهش احتمال مرگ و یا سرعت بازیابی.”

با وجود اظهارات مشابه از مقامات بهداشت عمومی و همچنین به عنوان یک FDA هشدار در برابر استفاده از مواد مخدر در خارج از محیط بیمارستان به دلیل خطر ابتلا به مشکلات قلبی جدی و تهمت باقی مانده است ثابت قدم در تقویت مواد مخدر.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ترجمه تصویری یک هوستون-منطقه دکتر استدلال به نفع استفاده از مواد مخدر و خواستار آن یک درمان برای کوروناویروس. توییتر حذف تماس تصویری آن را “نقض ما COVID-19 اطلاعات غلط سیاست” و دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: این تصویری بود “spouting چیزی که درست نیست.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تصمیم خود برای به اشتراک گذاشتن این ویدئو در طول یک کاخ سفید در نشست خبری گفت: “من به اتفاق در آن اعتقاد دارند.” او بعدها فشرده برای پاسخ دکتر گذشته اظهارات که شامل سرزنش برخی مشکلات پزشکی در اختیار داشتن شیطانی.

“او در هوا همراه با بسیاری دیگر از پزشکان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها که طرفداران هیدروکسی کلروکین و من فکر کردم او بسیار چشمگیر بود به این معنا که — از جایی که او آمد من نمی دانم که کشور او می آید — اما او گفت که او تا به حال موفقیت فوق العاده ای با صدها نفر از بیماران مختلف و با خودم فکر کردم صدای او مهم بود ، اما من می دانم که هیچ چیزی در مورد او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc Doors