نزدک خود را منتشر top 25 ETFs در هفته گذشته و ماه — اینجا چه کار می کند

Nasdaq را ETF رتبه بندی نشان می دهد مقدار زیادی در مورد چگونه معامله گران و سرمایه گذاران در حال بازی در بازار است.

ارز را در اقتصاد بخش تحقیقات منتشر شده رتبه بندی از 25 ETFs در هفته گذشته و ماه در روز دوشنبه با ایالات متحده جهانی جت ETF (جت) با شکوه هر دو لیست.

آن بالا 25 ETFs در هفته گذشته عبارتند از:

آن بالا 25 ETFs در ماه گذشته عبارتند از:

نزدک با استفاده از ترکیبی نمره برای رتبه بندی آن است که در نظر چهار عامل: ETF بالقوه برای بازگشت و یا چقدر از آن حرکت می کند; آن جریان و خروج; چگونه بسیاری از سهام آن تجارت (بالاتر از متوسط تعداد سهم دریافت اولویت) و توانایی آن برای رشد دارایی ها در شرایط مطلق.

با ETFs در حدود 40 درصد از ارزش معامله شده در مارس فروش با توجه به نزدک اقتصاد پژوهش رتبه بندی باید روشن خریداران استراتژی فیل Mackintosh, Nasdaq اقتصاددان ارشد گفت: CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه.

“شما واقعا دیده دوچرخه سواری از سرمایه گذار اشتها” Mackintosh گفت. “در ماه مارس زمانی که همه چیز بود و عجله برای پول وجود دارد بسیاری از معاملات توسط کارشناسان است که با استفاده از ETFs و آن را پیچیده خرده فروشی [سرمایه گذاران] و همچنین پیچیده صندوق های تامینی.”

اما در حالی که ساخت و ساز خانه در منطقه بانکداری و نفت خدمات ETFs در صدر نزدک 1-ماه رتبه بندی 1-هفته رتبه بندی نشان می دهد برخی از قبلا عقب مانده در معاملات آینده را به نفع Mackintosh گفت.

“ما دیده ایم ارزش دیده ایم درپوش کوچک[s] و ما دیده ایم بسیاری از معاملات را در بازارهای بین المللی به خاطر آنها بوده ام کشیده در حرکت نزولی احتمالا کف فروش” او گفت:. “همانطور که ما می بینیم مردم از برگشت به کار به عنوان ما می بینیم در اروپا برگشت به کار و با دیدن یک مورد سنبله آن را حس می کند برای شروع به فکر کردن در مورد اینکه آیا کسانی که اقتصاد ممکن است بهبود کمی سریع تر از بازار ایالات متحده است.”

دیو Nadig ارشد مدیر سرمایه گذاری و مدیر تحقیقات در ETF روند تفسیر این هفته رتبه بندی به عنوان بیشتر و بیشتر خریداران در تلاش برای تماس با یک پایین در بازار های مختلف قرار گرفتند.

“ما دیده ایم همه چیز با USO زمانی که مردم در تلاش بودند به تماس های پایین نفت است. ما دیدم که با جت زمانی که مردم در تلاش بودند به تماس پایین در خطوط هوایی” Nadig گفت: در همان “ETF لبه” ،

ایالات متحده صندوق نفت (USO) که محبوب در میان سرمایه گذاران خرده فروشی رفت و از طریق یک سری از تغییرات ساختاری برای دفع سقوط در ماه آوریل به عنوان روغن های آتی این معاملات سقوط به قلمرو منفی. از آن شده است در یک شیب ثابت پس از پایان ماه آوریل در حالی که جت های گرفته شده از اواسط ماه مارس.

USO صعود کمتر از 1% در روز سه شنبه جلسه معاملاتی در حالی که جت های سهام کاهش یافت و نزدیک به 8 درصد.

“من فکر می کنم این یک اشتباه است که فکر کنیم یک میلیارد دلار است که جریان را به [جت] است که همه mom-and-pop سرمایه گذاران” Nadig گفت. “این چیزی است که ما می بینیم در 13F براده. آن چیزی نیست که ما بر روی نوار. روشن است وجود دارد برخی بسیار پیچیده مردمی در خارج وجود دارد به احتمال زیاد صندوق های تامینی با استفاده از این. آن را به خوبی ساخته شده صندوق اگر شما در حال تلاش برای بازی صنعت هواپیمایی.”

حتی پس از Nadig تعجب نیست برای دیدن “پایین-ماهیگیری” در ETFs ردیابی مورد ضرب و شتم تا گروه هایی مانند کلاه کوچک روغن پخش یا خدمات مالی سهام.

“ما در حال دیدن آن را در هر بخش که به شدت مورد ضرب و شتم تا در بدترین از آن در ماه مارس” Nadig گفت. “ما فقط به حال راسل [2000] عبور از آن 200 روز میانگین متحرک به حرکت صعودی. هنگامی که ما در مورد بحث مالی ما در حال دیدن یک دسته از سهام آن آمده است. ارزش. همه اینها به عنوان فیل با اشاره به این نوع واژگونی بوده است. و مطمئن شوید که قطعا وجود دارد برخی از خرده فروشی مشارکت وجود دارد, اما من فکر می کنم این امر می تواند به اشتباه فکر می کنم که این فقط پیژامه و شلوار معامله گران است.”

سهام فن آوری افزایش معنی داری در روز سه شنبه شاخص Nasdaq Composite با کرک 10,000 سطح برای اولین بار. دیگر عمده به طور متوسط تضعیف در معاملات بعد از ظهر.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme