نسکار رئیس جمهور قول کسی که قرار طناب دار در بابا والاس گاراژ خواهد بود “ممنوع برای زندگی’

بابا والاس راننده #43 مک دونالد Chevrolet می پوشد “من نمی توانم نفس – Black Lives Matter” T-پیراهن زیر آتش کت و شلوار در همبستگی با معترضان در سراسر جهان به خیابان ها پس از مرگ جورج فلوید در مه 25 در حالی که در بازداشت مینیاپولیس, مینه سوتا, پلیس, ایستد در طول سرود ملی قبل از جام نسکار سری چین افتخار QuikTrip 500 در آتلانتا موتور جاده سریع السیر در ژوئن 07, 2020 در Atlanta, Georgia.

کریس Graythen | گتی ایماژ

نسکار جمهور استیو فلپس در روز دوشنبه قول داد که هر کس آویزان طناب دار در بابا والاس گاراژ غرفه در آلاباما Superspeedway در لینکلن, آلاباما, خواهد بود “, گیر افتاد و با سرعت رسیدگی و به شدت.”

“به صراحت کسی که انجام این عمل ممنوع خواهد شد برای زندگی است. من اهمیتی نمی دهند که آنها نمی خواهد در اینجا” فلپس گفت.

اوایل روز دوشنبه مقامات فدرال — از جمله باراک اوباما اف بی آی و وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش — گفت: آنها با بررسی این حادثه است. “صرف نظر از اینکه فدرال اتهامات آورده می شود می تواند این نوع از عمل هیچ جایی در جامعه ما” آمریکا وکیل Jay شهر در بیانیه ای گفت.

در تماس با خبرنگاران فلپس رفت و بیش از برخی از جزئیات این حادثه افزود که بیرمنگام FBI شده بود مطلع شدند و در سایت بررسی.

“این یک زمان دشوار برای ورزش ما, اما ما در حال رفتن به واکنش نشان می دهند به سرعت و دوباره ما قصد داریم به استفاده از تمامی امکانات و منابع در اختیار ما و از کسانی که از FBI به مطمئن شوید که این فرد یا افراد گرفتار می شوند و برخورد با سرعت و شدت” فلپس گفت.

“این است که بسیار جدی عمل می کنند و ما آن را مانند. ما همه چیز را در قدرت ما است که هر کس این کار را می آید به نور” فلپس اضافه شده است.

فلپس گفت: محققان به دنبال این بودیم که فیلم دوربین در گاراژ و چه کسی می توانست تا به حال دسترسی به این منطقه است.

“ما تعداد بسیار کمی از مردم هستند که در این رد پا (گاراژ) تنها ضروری پرسنل وجود دارد … ما را بررسی خواهیم کرد لیست کامل با اف بی آی در مورد کسی که تا به حال دسترسی در آن زمان خاص” فلپس گفت.

حدود 5000 طرفداران اجازه داده شد به محل در آلاباما روز یکشنبه برای مسابقه کسری از مخاطبان معمولی مسابقه با توجه به در نسکار تدریجی بازگشایی از این بیماری همه گیر. مسابقه به پایان رسید تا بودن به تعویق افتاد تا جمعه به دلیل بارش باران.

این واقعه پس از نسکار اعلام کرد در 10 ژوئن که این امر ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن حوادث است.

با وجود ممنوعیت, وسایل نقلیه, گزارش تکان داد پرچم در اطراف مسیر در یکشنبه بکسل یک بنر که به عنوان خوانده شده “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.”

والاس است که تنها سیاه راننده نسکار. او صریح در طول Black Lives Matter جنبش حتی repainting ماشین خود را به عنوان یک نشان می دهد پشتیبانی می کند. والاس در فصل سوم خود را منجر شده بود به اتهام دعوت به نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم.

فلپس به خبرنگاران گفت که او آگاهانه والاس در مورد روز دوشنبه حادثه است. “این بسیار دشوار است لحظه ای برای هر دوی ما,” او گفت:, و اضافه کرد که والاس به کار گرفته و آن را با فضل درست مثل او رفتار چند هفته گذشته.

نسکار به شدت امنیتی برای والاس به عنوان یک نتیجه از این حادثه است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که بابا امن است … این خانواده است که نیاز به مراقبت از یکی از اعضای خانواده که حمله شده است. ما بصورتی پایدار و محکم به عنوان حمایت از یک صنعت به عنوان یک خانواده و جامعه را به مطمئن شوید که بابا و هر کس دیگری در این ورزش امن است” فلپس گفت.

والاس گفت او شده است تحت الشعاع حمایت از مردم در سراسر نسکار صنعت. روز دوشنبه او نوشته شده یک تصویر از همکاران خود را پشت سر او ایستاده, پیش از این مسابقه در آلاباما. در یک همبستگی نسکار رانندگان و خدمه خود را تحت فشار قرار دادند و ماشین خود را در اطراف مسیر به جلو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme